Cz En

004514

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Gabriela Chalušová

    Člen KA

Pes

  1. Maggie, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  2. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  3. ZkA. SA2 II.: 2/7, 42.71 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  4. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  5. 1SJ2: 2/5, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  6. 2SJ2: Diskvalifikován

  7. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  8. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  9. Jumping 1: Diskvalifikován

  10. Jumping 2: 14/31, 29.8 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  11. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  12. Agility SA: Diskvalifikován

  13. Jumping SA: 5/40, 36.19 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  14. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  15. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  16. Agility open S: Diskvalifikován

  17. Jumping open S: Diskvalifikován

  18. Zkouška SA2: 2/7, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  19. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  20. 1. běh SA2: Diskvalifikován

  21. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  22. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  23. Jumping III S: Diskvalifikován

  24. Jumping II S: Diskvalifikován

  25. Jumping I S: Diskvalifikován

  26. ZkA III. SA2: Diskvalifikován

  27. ZkA. II. SA2: 3/8, 32.32 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  28. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  29. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  30. Sobota SA2 1: Diskvalifikován

  31. Sobota SA2 2: Diskvalifikován

  32. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  33. A2 zkouška SA2: Diskvalifikován

  34. Agility S S: 5/19, 45.11 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  35. Jumping S S: Diskvalifikován

  36. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  37. 1.zkouška SA2: 1/13, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  38. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  39. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  40. Agility S: Diskvalifikován

  41. JUMPING S: Diskvalifikován

  42. Zkouška agility SA2: Diskvalifikován

  43. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  44. 1. zkouška SA2: 3/11, 28.63 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  45. 2. zkouška SA2: 2/11, 35.65 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  46. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  47. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  48. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  49. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  50. Czech Imp Jump Small : 9/36, 23.05 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  51. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  52. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  53. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  54. Agility_: 15/36, 41.83 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  55. Jumping_: 1/36, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  56. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  57. Czech Imp Jump Small: 6/24, 21.02 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  58. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  59. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  60. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  61. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  62. 2.zkouška SA2: 3/14, 35.79 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  63. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  64. Agility S: 14/35, 39.63 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  65. Jumping S: 9/35, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  66. Zkouška - SA2: Diskvalifikován

  67. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  68. 1. zkouška SA2: 4/13, 29.82 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  69. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  70. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  71. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  72. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  73. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  74. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  75. Agility open S: Diskvalifikován

  76. Jump II. S: 14/22, 44.03 s, 15.03 tr. b., 3.54 m/s

  77. Jump I. S: Diskvalifikován

  78. ZkA. Ne SA2: 4/10, 39.0 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  79. ZkA. So SA2: 3/12, 42.72 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  80. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  81. Agility - Ne: 36/64, 42.15 s, 17.15 tr. b., 3.77 m/s

  82. Agility - So: Diskvalifikován

  83. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  84. Jumping - So: Diskvalifikován

  85. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  86. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  87. První zkouška SA2: 4/10, 44.32 s, 10.32 tr. b., 3.5 m/s

  88. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  89. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  90. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  91. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  92. Agility open S: 7/17, 36.41 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  93. Jumping open S: Diskvalifikován

  94. ZkA. SA2: 2/6, 42.85 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  95. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  96. 1. běh S: Diskvalifikován

  97. 2. běh S: 13/31, 36.37 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  98. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  99. Jumping III. S: Diskvalifikován

  100. Jumping II. S: 3/21, 32.54 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  101. Jumping I. S: Diskvalifikován

  102. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  103. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  104. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  105. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  106. Agility S: Diskvalifikován

  107. Jumping S: Diskvalifikován

  108. Teriéři agility S: Diskvalifikován

  109. Teriéři jumping S: Diskvalifikován

  110. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  111. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  112. Agility: Diskvalifikován

  113. Nornikovo bludiste: 11/25, 37.41 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  114. Zabakova cesta: 8/25, 25.31 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  115. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  116. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  117. 2. zkouška SA2: 1/13, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  118. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  119. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  120. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  121. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  122. Agility: Diskvalifikován

  123. Jumping: 5/17, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  124. ZkA: Diskvalifikován

  125. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  126. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  127. ZkA. I SA2: Diskvalifikován

  128. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  129. Zkouska SA1 1: 1/19, 43.48 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  130. Zkouska SA1 2: Diskvalifikován

  131. Zkouska SA1 3: 2/13, 37.27 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  132. Zkouska SA1 4: Diskvalifikován

  133. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  134. Agility Open S: Diskvalifikován

  135. Jumping Open S: Diskvalifikován

  136. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  137. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2016

  138. Agility open S: Diskvalifikován

  139. Jumping S: 11/19, 36.43 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  140. Zkouška SA1: 2/4, 47.57 s, 15.0 tr. b., 3.32 m/s

  141. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  142. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  143. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  144. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  145. Jumping II. S: Diskvalifikován

  146. Jumping I. S: 5/21, 37.5 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  147. ZkA II. SA1: Diskvalifikován

  148. ZkA I. SA1: 2/7, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  149. ZkA SA1: Diskvalifikován

  150. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  151. AGILITY: Diskvalifikován

  152. AGILITY: Diskvalifikován

  153. JUMPING: Diskvalifikován

  154. JUMPING: Diskvalifikován

  155. SA1: 2/4, 32.65 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  156. SA1: Diskvalifikován

  157. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  158. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  159. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  160. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  161. Agility: Diskvalifikován

  162. Agility: Diskvalifikován

  163. Agility 2: Diskvalifikován

  164. Agility 2: Diskvalifikován

  165. Jumping: Diskvalifikován

  166. Jumping 2: 12/25, 34.99 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  167. Memorial Ivy Patakove: 14/20, 26.44 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  168. Plzeň Křimice - O pohár Václava, 27. 09. 2014

  169. Agility S: Diskvalifikován

  170. Jumping S: Diskvalifikován

  171. Zkouška SA1: 5/15, 30.08 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  172. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR Teriérů, 14. 09. 2014

  173. Agility S: Diskvalifikován

  174. Jumping S: Diskvalifikován

  175. SA1: 4/9, 29.92 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  176. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  177. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  178. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  179. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  180. NE - Acana jumping S: Diskvalifikován

  181. NE - Holdye Memorial Agility S: Diskvalifikován

  182. NE - zkouška SA1 SA1: 6/10, 36.48 s, 35.0 tr. b., 4.19 m/s

  183. SO - Acana agility S: Diskvalifikován

  184. SO - Acana jumping S: Diskvalifikován

  185. SO - zkouška SA1 SA1: Diskvalifikován

  186. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 28. 06. 2014

  187. SA1 - 1.: 9/13, 27.91 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  188. SA1 - 2.: Diskvalifikován

  189. Nymburk - NymburkCup, 08. 06. 2014

  190. agility open S: Diskvalifikován

  191. jumping S: Diskvalifikován

  192. zkouška SA1: Diskvalifikován

  193. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  194. Agility - II. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  195. Jumping - III. kvalifikační běh: 12/22, 42.75 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  196. Jumping - I. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  197. ZkA 1: Diskvalifikován

  198. ZkA 2: Diskvalifikován