Cz En

161616

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Radka Podmolová, HAF Beskydy

    Člen KA

Pes

  1. Amazonka Czech Imp, Sheltie

Výsledky

  1. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  2. Agility I: Diskvalifikován

  3. Jumping I: Diskvalifikován

  4. Jumping II: Diskvalifikován

  5. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  6. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  7. Jumping 1: Diskvalifikován

  8. Jumping 2: Diskvalifikován

  9. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  10. TRIAL III. SA2: Diskvalifikován

  11. TRIAL II. SA2: 1/6, 37.27 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  12. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  13. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  14. Agility Trial I: 4/11, 41.81 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  15. Agility Trial II: 3/11, 45.17 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  16. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  17. Agility Trial I: 1/12, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  18. Agility Trial II: 1/12, 35.11 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  19. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  20. Jumping I: Diskvalifikován

  21. Jumping II: Diskvalifikován

  22. Jumping III: Diskvalifikován

  23. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  24. Agility Trial I: 1/10, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  25. Agility Trial II: Diskvalifikován

  26. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  27. Agility 1 S: Diskvalifikován

  28. Agility 2 S: Diskvalifikován

  29. Zkouška SA2: 1/7, 42.24 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  30. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  31. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  32. J Agility: Diskvalifikován

  33. J Hra: Diskvalifikován

  34. J Jumping: Diskvalifikován

  35. JUMPING DRUZSTVA: 43/57, 46.06 s, 8.06 tr. b., 3.56 m/s

  36. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  37. 1.Zkouška SA2: Diskvalifikován

  38. 2.Zkouška SA2: 4/8, 43.84 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  39. 3.Zkouška SA2: Diskvalifikován

  40. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  41. Agility Open: 5/25, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  42. Agility Trial: Diskvalifikován

  43. Jumping Open: 7/25, 36.99 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  44. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  45. AGILITY: Diskvalifikován

  46. AGILITY: Diskvalifikován

  47. JUMPING: Diskvalifikován

  48. JUMPING: Diskvalifikován

  49. SA1: 3/7, 36.06 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  50. SA1: Diskvalifikován

  51. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  52. III. zkouška SA1: Diskvalifikován

  53. II. zkouška SA1: 1/7, 43.33 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  54. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  55. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  56. agility open S: Diskvalifikován

  57. Jumping open S: 7/26, 39.39 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  58. Tuneliáda S: 4/26, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  59. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  60. Agility SA: Diskvalifikován

  61. Jumping SA: Diskvalifikován

  62. Zkouška SA1: 5/7, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  63. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  64. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  65. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  66. Junioři S: Diskvalifikován

  67. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  68. Agility I: 2/10, 31.85 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  69. Agility II: 2/10, 29.64 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s