Cz En

161616

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Radka Podmolová, HAF Beskydy

    Člen KA

Pes

  1. Amazonka Czech Imp, Sheltie

Výsledky

  1. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  2. Agility: Diskvalifikován

  3. Jumping: Diskvalifikován

  4. Tuneliáda: Diskvalifikován

  5. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  6. J Agility IV: Diskvalifikován

  7. J Agility V: 7/18, 44.94 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  8. J Agility VI: 1/16, 43.86 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  9. J Jumping III: 1/18, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  10. J Jumping IV: 3/17, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  11. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  12. TRIAL II. SA3: Diskvalifikován

  13. TRIAL I. SA3: 2/5, 44.0 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  14. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  15. Agility Trial II: Diskvalifikován

  16. Agility Trial III: Diskvalifikován

  17. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 19. 04. 2019

  18. 1. Zkouška SA3: 3/13, 33.11 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  19. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  20. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  21. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  22. J Agility I: 11/23, 47.0 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  23. J Agility II: Diskvalifikován

  24. J Agility III: Diskvalifikován

  25. J Jumping I: Diskvalifikován

  26. J Jumping II: 4/23, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  27. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  28. Agility Trial I: 2/11, 37.17 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  29. Agility Trial II: Diskvalifikován

  30. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  31. Agility SA: 7/40, 46.31 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  32. Agility SA: 7/40, 46.31 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  33. Jumping SA: Diskvalifikován

  34. Jumping SA: Diskvalifikován

  35. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  36. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  37. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  38. Agility I: Diskvalifikován

  39. Jumping I: Diskvalifikován

  40. Jumping II: Diskvalifikován

  41. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  42. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  43. Jumping 1: Diskvalifikován

  44. Jumping 2: Diskvalifikován

  45. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  46. TRIAL III. SA2: Diskvalifikován

  47. TRIAL II. SA2: 1/6, 37.27 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  48. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  49. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  50. Agility Trial I: 4/11, 41.81 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  51. Agility Trial II: 3/11, 45.17 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  52. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  53. Agility Trial I: 1/12, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  54. Agility Trial II: 1/12, 35.11 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  55. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  56. Jumping I: Diskvalifikován

  57. Jumping II: Diskvalifikován

  58. Jumping III: Diskvalifikován

  59. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  60. Agility Trial I: 1/10, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  61. Agility Trial II: Diskvalifikován

  62. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  63. Agility 1 S: Diskvalifikován

  64. Agility 2 S: Diskvalifikován

  65. Zkouška SA2: 1/7, 42.24 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  66. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  67. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  68. J Agility: Diskvalifikován

  69. J Hra: Diskvalifikován

  70. J Jumping: Diskvalifikován

  71. JUMPING DRUZSTVA: 43/57, 46.06 s, 8.06 tr. b., 3.56 m/s

  72. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  73. 1.Zkouška SA2: Diskvalifikován

  74. 2.Zkouška SA2: 4/8, 43.84 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  75. 3.Zkouška SA2: Diskvalifikován

  76. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  77. Agility Open: 5/25, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  78. Agility Trial: Diskvalifikován

  79. Jumping Open: 7/25, 36.99 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  80. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  81. AGILITY: Diskvalifikován

  82. AGILITY: Diskvalifikován

  83. JUMPING: Diskvalifikován

  84. JUMPING: Diskvalifikován

  85. SA1: 3/7, 36.06 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  86. SA1: Diskvalifikován

  87. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  88. III. zkouška SA1: Diskvalifikován

  89. II. zkouška SA1: 1/7, 43.33 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  90. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  91. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  92. agility open S: Diskvalifikován

  93. Jumping open S: 7/26, 39.39 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  94. Tuneliáda S: 4/26, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  95. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  96. Agility SA: Diskvalifikován

  97. Jumping SA: Diskvalifikován

  98. Zkouška SA1: 5/7, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  99. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  100. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  101. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  102. Junioři S: Diskvalifikován

  103. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  104. Agility I: 2/10, 31.85 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  105. Agility II: 2/10, 29.64 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s