Cz En

Agility S

  1. Datum: 10. 09. 2016
  2. Závod: Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 67.0 s
  7. Délka: 155.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 025113 Milena Mašková A3Ch Arawen Silver Mysterium 0 0 0.0 0.0 41.86 3.7
2 017410 Michaela Táflová Regina ze Souhvězdí orionu 0 0 0.95 0.95 43.95 3.53
3 030208 Kateřina Lustyková Keysi 1 0 0.0 5.0 41.34 3.75
4 060114 Milena Mašková Karleec Silver Paradise 0 0 5.29 5.29 48.29 3.21
5 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka 1 0 1.39 6.39 44.39 3.49
6 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic 0 1 6.02 11.02 49.02 3.16
7 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 2 0 2.23 12.23 45.23 3.43
8 004110 Miroslav Keprta Archie Borimar 2 0 3.56 13.56 46.56 3.33
9 016408 Kateřina Lustyková A3Ch Aramis 0 2 4.69 14.69 47.69 3.25
10 007511 Jindra Trnovcová ON THE DOT BOHEMIA TIMOTHY 2 0 8.57 18.57 51.57 3.01
11 049611 Michaela Nováková Meggi 1 0 17.22 22.22 60.22 2.57
12 095715 Eva Šlapáková Charlotte 3 0 10.69 25.69 53.69 2.89
DIS 025516 Sára Mejdrová Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040916 Sandra Muroňová Edudant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031216 Eliška Greplová Sofie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035916 Pavlína Hyková Majk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023215 Eva Vrkočová Fanny z Delurin Benito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015207 Erika Keprtová Vilibald Androis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021916 Denisa Sommerová Beloved Bumblebee Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047113 Monika Brandejsová Gery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029214 Lenka Bednářová Oxana ze Západní stráně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS