073120

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Jelínková, Dingo

    Arrow_down

Pes

  1. Quinette Grey Sakké, Pudl trpasličí

    Arrow_down

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2024

  2. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  3. První zkouška: 2/2, 48.84 s, 21.84 tr. b., 3.4 m/s

  4. Čerčany - Zkoušková neděle (3xA1 + 2xA2 + 2xA3), 26. 05. 2024

  5. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška XSA3: 2/8, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  7. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 11. 05. 2024

  8. Jumping Družstev: 1/11, 31.52 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  9. Jumping Dva krát Dva: 3/11, 24.53 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  10. Jumping EKOgility: Diskvalifikován

  11. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  12. QA4 Agility: 4/31, 51.91 s, 3.91 tr. b., 4.24 m/s

  13. QA5 Agility: Diskvalifikován

  14. QA6 Agility: 12/30, 39.96 s, 10.96 tr. b., 4.45 m/s

  15. QJ4 Jumping: 20/31, 46.32 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  16. QJ5 Jumping: 12/31, 39.27 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  17. QJ6 Jumping: 18/30, 41.65 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  18. Kladno - Sobotní jarní zkoušky trochu jinak + A0, 27. 04. 2024

  19. 1. Zkouška XSA3: 2/3, 44.5 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  20. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  21. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  22. QA1 Agility: 9/40, 48.43 s, 8.43 tr. b., 4.15 m/s

  23. QA2 Agility: 18/39, 42.53 s, 10.53 tr. b., 4.54 m/s

  24. QA3 Agility: Diskvalifikován

  25. QJ1 Jumping: 22/40, 50.19 s, 11.19 tr. b., 4.0 m/s

  26. QJ2 Jumping: 11/40, 38.16 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  27. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  28. Kladno - Zkoušky - březen 2024, 08. 03. 2024

  29. 1. zkouška XSA3: 1/2, 46.81 s, 7.81 tr. b., 3.97 m/s

  30. 2. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  31. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 11.ročník, 17. 02. 2024

  32. Czech Imp Jump XSmall: 8/19, 21.65 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  33. Jumping 1 - XSmall: 4/19, 33.57 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  34. Jumping 2 - XSmall: Diskvalifikován

  35. Kladno - Dvojzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 11. 02. 2024

  36. 1. Zkouška XSA3: 2/3, 54.24 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  37. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  38. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 14. 01. 2024

  39. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  41. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (čtvrtek), 28. 12. 2023

  42. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  43. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  44. Kladno - Vánoční zkoušky trochu jinak + A0, 09. 12. 2023

  45. 1. Zkouška XSA3: 2/4, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  46. 2. Zkouška XSA3: 2/4, 44.28 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  47. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 17. 11. 2023

  48. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  49. 2. Zkouška XSA3: 1/2, 44.35 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  50. Čerčany - 7. Mistrovství seniorů ČR, 28. 10. 2023 - 29. 10. 2023

  51. Agility družstev XS: 1/15, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  52. Agility jednotlivců XS: 16/28, 46.55 s, 11.55 tr. b., 3.72 m/s

  53. Hra neděle XS: Diskvalifikován

  54. Hra sobota XS: 2/13, 19.84 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  55. Jumping družstev XS: 1/15, 34.5 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  56. Jumping jednotlivců XS: Diskvalifikován

  57. Ratenice - Sváteční dvojzkoušky, 28. 09. 2023

  58. ZkA. II. XSA3: 3/4, 52.54 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  59. ZkA. II. XSA3: 3/4, 52.54 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  60. ZkA. I. XSA3: Diskvalifikován

  61. ZkA. I. XSA3: Diskvalifikován

  62. Kladno - UFO trojzkoušky (sobota), 19. 08. 2023

  63. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  64. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  65. 3. Zkouška XSA3: 2/9, 49.43 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  66. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  67. Agility 1 XS: Diskvalifikován

  68. Agility 2 XS: Diskvalifikován

  69. Jumping 1 XS: 5/27, 41.46 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  70. Jumping 2 XS: Diskvalifikován

  71. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 13. 05. 2023

  72. Agility – soutěž jednotlivců: 4/10, 43.27 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  73. Jumping družstev: 3/10, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  74. Čerčany - Fofr zkoušky 15, 06. 05. 2023

  75. 1.zkouška XSA3: Diskvalifikován

  76. 2.zkouška XSA3: Diskvalifikován

  77. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  78. ZkA. II. XSA3: 1/5, 55.21 s, 1.21 tr. b., 3.95 m/s

  79. ZkA. I. XSA3: 3/5, 57.22 s, 13.22 tr. b., 3.84 m/s

  80. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  81. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  82. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  83. 3. Zkouška XSA3: 3/7, 45.63 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  84. Kladno - Zkoušky - únor 2023, 17. 02. 2023

  85. Zkouška I. A3 XS: Diskvalifikován

  86. Zkouška II. A3 XS: 1/2, 51.38 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  87. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  88. ZkA. II. XSA3: Diskvalifikován

  89. ZkA. I. XSA3: 1/4, 46.08 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  90. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  91. 1. Zkouška XSA3: 2/4, 61.55 s, 21.55 tr. b., 3.57 m/s

  92. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  93. 3. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  94. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 11. 12. 2022

  95. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  96. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  97. Kladno - Odpolední Kladno (středa), 23. 11. 2022

  98. 1. Zkouška XSA3: 3/4, 44.26 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  99. 2. Zkouška XSA3: 3/4, 45.38 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  100. Kladno - Jump KING + Jump PRINCE (2xA0), 06. 11. 2022

  101. 1. Jumping XS: Diskvalifikován

  102. 2. Jumping XS: 3/13, 28.5 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  103. 3. Jumping XS: 2/13, 27.53 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  104. 4. Jumping XS: Diskvalifikován

  105. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy + 2x Jump A0 - sobota, 22. 10. 2022

  106. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  107. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  108. 3. Zkouška XSA3: 1/1, 44.05 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  109. Kladno - Zkoušky trochu jinak, 02. 10. 2022

  110. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  111. 2. Zkouška XSA2: 2/5, 43.06 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  112. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 16. 09. 2022

  113. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  114. První zkouška: Diskvalifikován

  115. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  116. 1. Zkouška XSA2: 1/2, 43.37 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  117. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  118. 3. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  119. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  120. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  121. 2. Zkouška XSA2: 2/6, 46.99 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  122. 3. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  123. Kladno - Odpolední hurá zkoušky, 16. 06. 2022

  124. 1. Zkouška XSA2: 1/2, 40.54 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  125. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  126. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/22, 27. 05. 2022

  127. Zkouška S A2 - I.: Diskvalifikován

  128. Zkouška S A2 - II.: 2/3, 44.69 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  129. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/22, 06. 05. 2022

  130. Zkouška XS A2 - I.: Diskvalifikován

  131. Zkouška XS A2 - II. : Diskvalifikován

  132. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 04. 2022

  133. Druhá zkouška: 1/2, 46.74 s, 8.74 tr. b., 3.49 m/s

  134. První zkouška: Diskvalifikován

  135. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  136. II. Zk XSA2: Diskvalifikován

  137. I. Zk XSA2: 1/1, 52.43 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  138. Beroun - Zkoušky - duben 2022, 01. 04. 2022

  139. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  140. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  141. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 12. 03. 2022

  142. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  143. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  144. Beroun - Zkoušky - únor 2022, 18. 02. 2022

  145. 1. zkouška SA2: 4/4, 43.84 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  146. 2. Zkouška SA2: 1/4, 40.75 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  147. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 02. 2022

  148. Druhá zkouška: 2/4, 45.38 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  149. První zkouška: 2/4, 41.4 s, 0.4 tr. b., 3.79 m/s

  150. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  151. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  152. 2. Zkouška SA2: 3/6, 50.04 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  153. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  154. 1. Zkouška SA2: 4/8, 52.58 s, 15.58 tr. b., 3.37 m/s

  155. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  156. 3. Zkouška SA2: 2/8, 54.0 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  157. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  158. 1. Zkouška SA1: 2/4, 42.62 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  159. 2. Zkouška SA1: 3/4, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  160. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 26. 11. 2021

  161. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  162. První zkouška: 1/4, 49.08 s, 9.08 tr. b., 3.22 m/s

  163. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  164. Agility S: 8/36, 50.55 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  165. Hra S neděle: Diskvalifikován

  166. Jumping S: 8/36, 42.17 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  167. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  168. Druhá zkouška: 1/1, 45.78 s, 11.78 tr. b., 3.36 m/s

  169. První zkouška: Diskvalifikován

  170. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 09. 2021

  171. Druhá zkouška: 1/2, 53.47 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  172. První zkouška: 1/2, 48.14 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  173. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  174. Zkouška SA1 I.: 1/7, 48.03 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  175. Zkouška SA1 II.: Diskvalifikován