073219

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Džuvarovská, Mladá Boleslav

    Arrow_down

Pes

  1. Dancing Diva Safiján, Pudl trpasličí

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  2. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  3. ZkA. I. SA2: 1/3, 39.56 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  4. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 06. 11. 2022

  5. Agility Open: Diskvalifikován

  6. Jumping Open: 3/15, 37.55 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  7. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 3, 08. 10. 2022

  8. Zkouška SA1 I.: 1/3, 33.01 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  9. Zkouška SA1 II.: 1/3, 31.01 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  10. Kosmonosy - Odpolední dvojzkoušky, 08. 06. 2022

  11. 1. zkouška A1 S: 1/5, 38.39 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  12. 2. zkouška A1 S: Diskvalifikován

  13. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  14. 1. zkouška SA1: 3/8, 35.53 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  15. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  16. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  17. Agility Individual - J: Diskvalifikován

  18. Agility Squads as Individual: 2/44, 41.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  19. Jumping Individual - J: 3/30, 43.08 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  20. Jumping Squads as Individual: 18/44, 38.61 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  21. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  22. Zkouška S A1 - I.: 1/4, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  23. Zkouška S A1 - II. : 1/4, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  24. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  25. Agility 1 S: Diskvalifikován

  26. Agility 2 S: Diskvalifikován

  27. Jumping 1 S: 24/48, 40.31 s, 6.31 tr. b., 4.34 m/s

  28. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  29. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  30. Jumping II S A1: 1/4, 29.53 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  31. Jumping I S A1: Diskvalifikován

  32. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  33. Agility II S: Diskvalifikován

  34. Agility I S: Diskvalifikován

  35. Jumping III S: Diskvalifikován

  36. Jumping II S: Diskvalifikován

  37. Jumping I S: 19/42, 34.8 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  38. Jumping IV pudlové S: Diskvalifikován

  39. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  40. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  41. Jumping 2 Small: 4/6, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s