Cz En

012519

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alena Nejedlá

    Člen KA

Pes

  1. Rozárka, Yorkšírský terier

Výsledky

  1. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  2. Agility I: Diskvalifikován

  3. Agility II: 12/18, 60.12 s, 15.12 tr. b., 3.66 m/s

  4. Jumping I: 11/19, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  5. Jumping II: 6/18, 49.29 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  6. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  7. Agility Trial I: 1/1, 55.09 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  8. Agility Trial II: 1/1, 57.69 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  9. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  10. Trial I.: 1/2, 47.74 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  11. Trial II.: 1/2, 42.26 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  12. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  13. TRIAL I.: Diskvalifikován

  14. TRIAL II.: 1/2, 46.59 s, 13.59 tr. b., 3.35 m/s

  15. Šumperk - Havliczech 035, 14. 05. 2021

  16. Trial I.: 1/2, 46.91 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  17. Trial II.: 1/2, 47.96 s, 10.96 tr. b., 3.65 m/s

  18. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  19. 1. zkouška XSA2: 1/2, 50.87 s, 20.0 tr. b., 3.48 m/s

  20. 2. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  21. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  22. Agility Trial I: Diskvalifikován

  23. Agility Trial II: 2/3, 49.2 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  24. Rohatec - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  25. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  26. 2.zkouška SA2: 2/4, 51.28 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  27. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  28. Agility II S: 27/43, 43.2 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  29. Agility I S: Diskvalifikován

  30. Jumping III S: 15/43, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  31. Jumping II S: 14/43, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  32. Jumping I S: Diskvalifikován

  33. Jumping IV yorkshire S: Diskvalifikován

  34. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  35. JUMPING ORIGINAL II XS: 3/7, 34.55 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  36. JUMPING ORIGINAL I XS: 1/7, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  37. ZKOUŠKA XS A2: 1/4, 52.99 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  38. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  39. 1. zkouška: 1/2, 49.78 s, 6.78 tr. b., 3.66 m/s

  40. 2. zkouška: Diskvalifikován

  41. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  42. 1. Zkouška SA2: 3/10, 48.55 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  43. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  44. 3. Zkouška SA2: 2/10, 57.57 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  45. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  46. zkouška XSA2 1: 4/6, 50.28 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  47. zkouška XSA2 2: Diskvalifikován

  48. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  49. Agility I: Diskvalifikován

  50. Agility II: Diskvalifikován

  51. Jumping I: 10/14, 46.33 s, 16.33 tr. b., 4.01 m/s

  52. Jumping II: 11/13, 60.82 s, 18.82 tr. b., 3.62 m/s

  53. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  54. Agility Trial I: 2/2, 40.21 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  55. Agility Trial II: 1/2, 39.57 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  56. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  57. Agility XS: 6/10, 51.51 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  58. Jumping XS: 7/10, 44.24 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  59. ZkouškaXSA2: Diskvalifikován

  60. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  61. TRIAL I.: Diskvalifikován

  62. TRIAL II.: 2/5, 43.34 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  63. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  64. II zkouška A2 XS: 3/4, 51.22 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  65. I zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  66. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  67. TRIAL I.: 1/4, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  68. TRIAL II.: Diskvalifikován

  69. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  70. Zk Agility I: 1/2, 48.21 s, 20.0 tr. b., 3.42 m/s

  71. Zk Agility II: 1/2, 42.52 s, 15.0 tr. b., 3.6 m/s

  72. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  73. Agility XS: Diskvalifikován

  74. Jumping XS: Diskvalifikován

  75. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  76. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  77. III. jumping XS: Diskvalifikován

  78. II. jumping XS: Diskvalifikován

  79. I. jumping XS: Diskvalifikován

  80. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  81. II. zkouška XSA1: 1/1, 40.08 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  82. I. zkouška XSA1: 1/1, 46.51 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  83. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  84. Agility SA neděle: Diskvalifikován

  85. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  86. Zkouška SA1 neděle: 1/6, 43.06 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  87. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  88. ZkA I: Diskvalifikován

  89. ZkA II: Diskvalifikován

  90. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  91. Finále: 3/4, 32.03 s, 2.03 tr. b., 4.06 m/s

  92. JUMPING I.: 3/7, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  93. JUMPING II.: Diskvalifikován

  94. JUMPING III.: 3/7, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  95. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  96. ZkA I: 2/4, 42.01 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  97. ZkA II: Diskvalifikován

  98. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  99. AgilityS: Diskvalifikován

  100. JumpingS: Diskvalifikován

  101. ZkouškaSA1: Diskvalifikován

  102. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  103. 1. Zkouška S A1: 5/10, 47.78 s, 5.0 tr. b., 3.24 m/s

  104. 2. Zkouška S A1: 3/10, 41.71 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  105. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  106. Agility Zk I: Diskvalifikován

  107. Agility Zk II: Diskvalifikován

  108. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  109. Agility Open: 10/30, 53.34 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  110. Agility Zk: 6/8, 50.05 s, 13.05 tr. b., 3.3 m/s

  111. Jumping Open: 17/30, 47.07 s, 6.07 tr. b., 3.68 m/s