Cz En

012519

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alena Nejedlá

    Člen KA

Pes

  1. Rozárka, Yorkšírský terier

Výsledky

  1. Rohatec - Podzimní Jumpingy, 19. 09. 2021

  2. GranCann jump XS: Diskvalifikován

  3. Jump o Bízovic lahvinku XS: Diskvalifikován

  4. Jump o Canvit XS: Diskvalifikován

  5. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  6. Agility Individual: 9/19, 54.67 s, 7.67 tr. b., 4.02 m/s

  7. Agility Squads as Individual: 10/19, 53.49 s, 26.49 tr. b., 4.0 m/s

  8. Jumping Individual: 15/19, 59.91 s, 34.41 tr. b., 3.34 m/s

  9. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  10. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  11. Agility Trial I: 2/3, 54.09 s, 5.09 tr. b., 4.07 m/s

  12. Agility Trial II: 2/3, 50.02 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  13. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  14. Agility XS: 7/9, 75.04 s, 31.04 tr. b., 2.92 m/s

  15. Jumping XS: 3/11, 40.17 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  16. Zkouška XSA3: 2/3, 61.46 s, 14.46 tr. b., 3.58 m/s

  17. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  18. TRIAL I.: 1/2, 49.78 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  19. TRIAL II.: Diskvalifikován

  20. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  21. Agility OPEN XS: Diskvalifikován

  22. Jumping OPEN III. XS: 4/6, 49.8 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  23. Jumping OPEN II. XS: 5/7, 53.7 s, 12.7 tr. b., 3.85 m/s

  24. Jumping OPEN I. XS: 1/5, 43.35 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  25. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  26. Zkouška XSA2 Neděle: Diskvalifikován

  27. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  28. zkouška XSA2 1: 2/5, 50.13 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  29. zkouška XSA2 2: 5/5, 47.21 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  30. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  31. Agility I: Diskvalifikován

  32. Agility II: 12/18, 60.12 s, 15.12 tr. b., 3.66 m/s

  33. Jumping I: 11/19, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  34. Jumping II: 6/18, 49.29 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  35. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  36. Agility Trial I: 1/1, 55.09 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  37. Agility Trial II: 1/1, 57.69 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  38. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  39. Agility Trial I: 2/3, 52.48 s, 10.48 tr. b., 3.75 m/s

  40. Agility Trial II: 1/3, 51.29 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  41. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  42. Trial I.: 1/2, 47.74 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  43. Trial II.: 1/2, 42.26 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  44. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  45. TRIAL I.: Diskvalifikován

  46. TRIAL II.: 1/2, 46.59 s, 13.59 tr. b., 3.35 m/s

  47. Šumperk - Havliczech 035, 14. 05. 2021

  48. Trial I.: 1/2, 46.91 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  49. Trial II.: 1/2, 47.96 s, 10.96 tr. b., 3.65 m/s

  50. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  51. 1. zkouška XSA2: 1/2, 50.87 s, 20.0 tr. b., 3.48 m/s

  52. 2. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  53. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  54. Agility Trial I: Diskvalifikován

  55. Agility Trial II: 2/3, 49.2 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  56. Rohatec - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  57. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  58. 2.zkouška SA2: 2/4, 51.28 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  59. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  60. Agility II S: 27/43, 43.2 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  61. Agility I S: Diskvalifikován

  62. Jumping III S: 15/43, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  63. Jumping II S: 14/43, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  64. Jumping I S: Diskvalifikován

  65. Jumping IV yorkshire S: Diskvalifikován

  66. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  67. JUMPING ORIGINAL II XS: 3/7, 34.55 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  68. JUMPING ORIGINAL I XS: 1/7, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  69. ZKOUŠKA XS A2: 1/4, 52.99 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  70. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  71. 1. zkouška: 1/2, 49.78 s, 6.78 tr. b., 3.66 m/s

  72. 2. zkouška: Diskvalifikován

  73. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  74. 1. Zkouška SA2: 3/10, 48.55 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  75. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  76. 3. Zkouška SA2: 2/10, 57.57 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  77. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  78. zkouška XSA2 1: 4/6, 50.28 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  79. zkouška XSA2 2: Diskvalifikován

  80. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  81. Agility I: Diskvalifikován

  82. Agility II: Diskvalifikován

  83. Jumping I: 10/14, 46.33 s, 16.33 tr. b., 4.01 m/s

  84. Jumping II: 11/13, 60.82 s, 18.82 tr. b., 3.62 m/s

  85. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  86. Agility Trial I: 2/2, 40.21 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  87. Agility Trial II: 1/2, 39.57 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  88. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  89. Agility XS: 6/10, 51.51 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  90. Jumping XS: 7/10, 44.24 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  91. ZkouškaXSA2: Diskvalifikován

  92. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  93. TRIAL I.: Diskvalifikován

  94. TRIAL II.: 2/5, 43.34 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  95. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  96. II zkouška A2 XS: 3/4, 51.22 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  97. I zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  98. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  99. TRIAL I.: 1/4, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  100. TRIAL II.: Diskvalifikován

  101. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  102. Zk Agility I: 1/2, 48.21 s, 20.0 tr. b., 3.42 m/s

  103. Zk Agility II: 1/2, 42.52 s, 15.0 tr. b., 3.6 m/s

  104. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  105. Agility XS: Diskvalifikován

  106. Jumping XS: Diskvalifikován

  107. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  108. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  109. III. jumping XS: Diskvalifikován

  110. II. jumping XS: Diskvalifikován

  111. I. jumping XS: Diskvalifikován

  112. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  113. II. zkouška XSA1: 1/1, 40.08 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  114. I. zkouška XSA1: 1/1, 46.51 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  115. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  116. Agility SA neděle: Diskvalifikován

  117. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  118. Zkouška SA1 neděle: 1/6, 43.06 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  119. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  120. ZkA I: Diskvalifikován

  121. ZkA II: Diskvalifikován

  122. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  123. Finále: 3/4, 32.03 s, 2.03 tr. b., 4.06 m/s

  124. JUMPING I.: 3/7, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  125. JUMPING II.: Diskvalifikován

  126. JUMPING III.: 3/7, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  127. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  128. ZkA I: 2/4, 42.01 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  129. ZkA II: Diskvalifikován

  130. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  131. AgilityS: Diskvalifikován

  132. JumpingS: Diskvalifikován

  133. ZkouškaSA1: Diskvalifikován

  134. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  135. 1. Zkouška S A1: 5/10, 47.78 s, 5.0 tr. b., 3.24 m/s

  136. 2. Zkouška S A1: 3/10, 41.71 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  137. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  138. Agility Zk I: Diskvalifikován

  139. Agility Zk II: Diskvalifikován

  140. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  141. Agility Open: 10/30, 53.34 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  142. Agility Zk: 6/8, 50.05 s, 13.05 tr. b., 3.3 m/s

  143. Jumping Open: 17/30, 47.07 s, 6.07 tr. b., 3.68 m/s