002722

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anna Maroušková, Klub Aktij z.s.

    Arrow_down

Pes

  1. Brazilie V krásném údolí, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Cheb - Kopaninské STEIN dvojzkoušky, 24. 02. 2024

  2. Zkouška II. SA3: Diskvalifikován

  3. Zkouška I. SA3: Diskvalifikován

  4. Praha Uhříněves - Aktij speciál XS a S, 17. 02. 2024

  5. III. Zk SA3: 4/9, 34.0 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  6. II. Zk SA3: Diskvalifikován

  7. I. Zk SA3: Diskvalifikován

  8. Terezín - DogFriends Cup 2024 (2/3), 10. 02. 2024

  9. Jumping 2+3 S: 6/11, 37.5 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  10. SA3 I: 1/7, 44.41 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  11. SA3 II: Diskvalifikován

  12. Terezín - DogFriends únorový předkrm, 09. 02. 2024

  13. SA3 I: Diskvalifikován

  14. SA3 II: Diskvalifikován

  15. Kladno - Jahodová PARTY 2024, 27. 01. 2024 - 28. 01. 2024

  16. Agility FINÁLE S: Diskvalifikován

  17. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  18. Jumping OPEN S neděle: Diskvalifikován

  19. Jumping OPEN S sobota: Diskvalifikován

  20. Zkouška SA3 neděle: Diskvalifikován

  21. Zkouška SA3 sobota: 1/11, 47.21 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  22. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (středa), 27. 12. 2023

  23. 1. Zkouška SA3: 1/6, 38.85 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  24. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  25. Kladno - Adventní dvojzkoušky (neděle), 17. 12. 2023

  26. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  27. 2. Zkouška SA3: 2/3, 50.23 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  28. Kladno - Adventní dvojzkoušky (sobota), 16. 12. 2023

  29. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  30. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  31. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 11. 2023

  32. Druhá zkouška: 5/6, 46.19 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  33. První zkouška: Diskvalifikován

  34. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  35. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  36. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  37. 3. Zkouška SA3: 4/9, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  38. Kladno - Agility Collie & Sheltie Cup 2023, 14. 10. 2023

  39. Agility I S: 1/15, 40.36 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  40. Finále S: Diskvalifikován

  41. Jumping II Special S: Diskvalifikován

  42. Jumping I S: Diskvalifikován

  43. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky III/23, 13. 10. 2023

  44. Zkouška S A3 - I.: Diskvalifikován

  45. Zkouška S A3 - II.: Diskvalifikován

  46. Ratenice - Rozjezdová zkouška, 30. 09. 2023

  47. ZkA. SA3: Diskvalifikován

  48. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky II/23, 29. 09. 2023

  49. Zkouška S A3 - I.: Diskvalifikován

  50. Zkouška S A3 - II.: 1/6, 45.85 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  51. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 24. 09. 2023

  52. 1. Zkouška SA3: 1/6, 41.09 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  53. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  54. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky I/23, 15. 09. 2023

  55. Zkouška S A3 - I.: 1/6, 39.91 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  56. Zkouška S A3 - II.: Diskvalifikován

  57. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  58. Agility Družstev S: Diskvalifikován

  59. Agility Jednotlivci Junioři S: Diskvalifikován

  60. Jumping Družstev S: 16/25, 33.14 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  61. Jumping Jednotlivci Junioři S: 2/14, 35.45 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  62. Čerčany - ROZJEZD MČRM 2023, 01. 09. 2023

  63. Agility 1 S: Diskvalifikován

  64. Agility 2 S: Diskvalifikován

  65. Březiněves - KPS Březiněves- rozjezdové dvojzkoušky + A0 + MR bearded collií, 27. 08. 2023

  66. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  67. 2. zkouška SA2: 1/2, 33.15 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  68. Kladno - UFO trojzkoušky (sobota), 19. 08. 2023

  69. 1. Zkouška SA2: 3/6, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  70. 2. Zkouška SA2: 3/6, 41.03 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  71. 3. Zkouška SA2: 2/6, 38.42 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  72. Kladno - Letní zkoušky trochu jinak + A0, 22. 07. 2023

  73. 1. Zkouška SA2: 1/4, 33.37 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  74. 2. Zkouška SA2: 1/4, 43.04 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  75. Čebín - Čebínské dvojzkoušky + A0, 01. 07. 2023

  76. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška SA2: 1/7, 37.16 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  78. Lysá nad Labem - Beasťácké trojzkoušky, 24. 06. 2023

  79. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  80. 2. Zkouška SA2: 3/4, 35.07 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  81. 3. Zkouška SA2: 1/4, 38.61 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  82. Ratenice - Letní párty 2023, 24. 06. 2023 - 25. 06. 2023

  83. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  84. ZkA. I. SA2: 1/5, 46.78 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  85. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  86. Agility 1 S: Diskvalifikován

  87. Agility 2 S: 19/59, 43.95 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  88. Jumping 1 S: 23/63, 38.74 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  89. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  90. Mladá Boleslav - Páteční zkoušky před KZ, 16. 06. 2023

  91. 1. Zkouška SA2: 1/4, 37.98 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  92. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  93. Čerčany - Fofr zkoušky 16, 10. 06. 2023

  94. 1.zkouška SA2: 1/8, 33.3 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  95. 2.zkouška SA2: 3/8, 35.12 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  96. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  97. Agility 1 S: Diskvalifikován

  98. Agility 2 S: Diskvalifikován

  99. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  100. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  101. Radovesice - Radovesické agility s Pohodou, 14. 05. 2023

  102. Agility S: Diskvalifikován

  103. Jumping S: Diskvalifikován

  104. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  105. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  106. Agility IV Small: Diskvalifikován

  107. Agility VI Small: 1/15, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  108. Agility V Small: 4/15, 38.57 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  109. Jumping III Small: Diskvalifikován

  110. Jumping IV Small: Diskvalifikován

  111. Osenice - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 25. 03. 2023 - 26. 03. 2023

  112. Agility 1 S: 5/14, 35.92 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  113. Agility 2 S: 4/14, 40.15 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  114. Agility 3 S: 7/14, 40.47 s, 10.47 tr. b., 4.13 m/s

  115. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  116. Jumping 2 S: 10/14, 35.29 s, 6.29 tr. b., 4.02 m/s

  117. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  118. Agility 1 S: 7/21, 36.1 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  119. Agility 2 S: Diskvalifikován

  120. Finále S: 16/16, 51.6 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  121. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  122. Jumping 2 S: 3/21, 28.16 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  123. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  124. Agility 1 - Small: Diskvalifikován

  125. Agility 2 - Small: 3/19, 21.81 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  126. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  127. Jumping 2 - Small: 4/18, 23.31 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  128. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 10. 03. 2023

  129. zkouška II / S / A2: Diskvalifikován

  130. zkouška I / S / A2: 3/6, 40.77 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  131. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 02. 2023

  132. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  133. První zkouška: Diskvalifikován

  134. KLADNO - Jahodová Předpárty, 27. 01. 2023

  135. 1. zkouška SA2: 1/4, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  136. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  137. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 01. 2023

  138. Druhá zkouška: 1/3, 46.18 s, 16.18 tr. b., 3.72 m/s

  139. První zkouška: Diskvalifikován

  140. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  141. Agility III 300: Diskvalifikován

  142. Agility II 300: Diskvalifikován

  143. Agility I 300: Diskvalifikován

  144. Jumping III 300: 25/35, 47.11 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  145. Jumping II 300: Diskvalifikován

  146. Jumping I 300: Diskvalifikován

  147. Terezín - Agility pro Ukrajinu II., 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  148. SA2 I: Diskvalifikován

  149. SA2 II: 2/5, 42.85 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  150. Kladno - Odpolední Kladno (středa), 23. 11. 2022

  151. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  152. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  153. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 10. 2022

  154. 1. Zkouška SA1: 1/5, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  155. 2. Zkouška SA1: 2/5, 41.32 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  156. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VIII/22 + A0, 22. 10. 2022

  157. II. Zk SA1: 1/3, 44.22 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  158. I. Zk SA1: Diskvalifikován

  159. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  160. 1.zkouška SA1: Diskvalifikován

  161. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  162. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  163. Agility D: 4/12, 44.51 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  164. Agility Squads as Individual: 13/30, 44.49 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  165. Jumping D: 9/12, 26.73 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  166. Jumping Squads as Individual: 2/30, 31.65 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  167. Dolní Počernice - Podzimní dvojzkoušky, 28. 09. 2022

  168. SA1: Diskvalifikován

  169. SA1 II: Diskvalifikován

  170. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  171. Agility 1: Diskvalifikován

  172. Jumping 1: 6/17, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  173. Jumping 2: 12/19, 43.85 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  174. Zkouška 1: 2/4, 45.96 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  175. Zkouška 2: Diskvalifikován

  176. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VII/22, 23. 09. 2022

  177. Zkouška S A1 - I.: Diskvalifikován

  178. Zkouška S A1 - II.: 1/2, 31.75 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  179. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 14. 09. 2022

  180. Zkouška I / A1 / S: 6/6, 39.06 s, 20.0 tr. b., 3.94 m/s

  181. Zkouška II / A1 / S: Diskvalifikován

  182. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 10. 09. 2022

  183. 1. Zkouška SA1: 1/5, 32.84 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  184. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  185. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/22, 09. 09. 2022

  186. Zkouška S A1 - I.: Diskvalifikován

  187. Zkouška S A1 - II.: Diskvalifikován

  188. Praha - Uhříněves - 15. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 20. 08. 2022

  189. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  190. 2. Zkouška SA1: 1/3, 31.06 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  191. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  192. ZkA. II. SA1: Diskvalifikován

  193. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  194. Praha - Uhříněves - 14. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 23. 07. 2022

  195. 1. běh SA1: Diskvalifikován

  196. 2. běh SA 1: Diskvalifikován

  197. Mrtník, Plzeň - sever - Letní zkoušky, 02. 07. 2022

  198. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  199. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  200. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  201. ZkA. III. SA1: 1/4, 31.48 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  202. ZkA. II. SA1: 3/4, 36.02 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  203. Kladno - Odpolední hurá zkoušky, 16. 06. 2022

  204. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  205. 2. Zkouška SA1: 4/10, 37.23 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  206. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/22, 10. 06. 2022

  207. Zkouška S A1 - I.: 1/3, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  208. Zkouška S A1 - II.: Diskvalifikován

  209. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 28. 05. 2022

  210. 1. běh Jumping 0 S: 1/4, 21.39 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  211. 2. běh Jumping 0 S: 2/4, 26.93 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  212. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/22, 27. 05. 2022

  213. Zkouška S A1 - I.: Diskvalifikován

  214. Zkouška S A1 - II.: Diskvalifikován