Cz En

096015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Džuvarovská, Mladá Boleslav

    Člen KA

Pes

  1. Fidorka Běsíkův domeček, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  2. ZK1 Small 3: Diskvalifikován

  3. ZK2 Small 3: Diskvalifikován

  4. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  5. Agility J Individual: 6/29, 51.79 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  6. Agility Squads: Diskvalifikován

  7. Jumping J Individual: 7/29, 47.18 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  8. Jumping Squads: Diskvalifikován

  9. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  10. 1. Agility S: 1/10, 51.36 s, 2.36 tr. b., 3.99 m/s

  11. 1. Jumping S: 5/10, 47.73 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  12. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  14. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  15. ZkA. SA3 I.: 4/10, 48.6 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  16. ZkA. SA3 II.: 4/10, 49.27 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  17. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  18. II. zkouška SA3: 1/4, 53.41 s, 3.41 tr. b., 4.12 m/s

  19. I. zkouška SA3: 1/4, 50.78 s, 5.78 tr. b., 4.33 m/s

  20. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  21. II. zkouška SA3 neděle: Diskvalifikován

  22. I. zkouška SA3 neděle: 4/4, 40.52 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  23. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  24. Batmanův jumping S: 2/12, 31.07 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  25. Jumping superhrdinů S: Diskvalifikován

  26. Kapitánský jumping S: 4/12, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  27. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  28. Agility J: Diskvalifikován

  29. Agility Squads as Individual: 11/51, 48.33 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  30. Jumping J: 11/36, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  31. Jumping Squads as Individual: 15/52, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  32. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  33. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  34. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  35. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  36. 1.Zkouška - SA3: 2/8, 46.63 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  37. 2.Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  38. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  39. II.zkouška SA3: 2/7, 43.55 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  40. I.zkouška SA3: Diskvalifikován

  41. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  42. Zkouška II. SA3: 1/12, 49.9 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  43. Zkouška I. SA3: 5/12, 51.33 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  44. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  45. J Agility IV: 2/18, 46.71 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  46. J Agility V: Diskvalifikován

  47. J Agility VI: 9/16, 47.25 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  48. J Jumping III: 12/18, 52.98 s, 10.52 tr. b., 3.59 m/s

  49. J Jumping IV: 6/17, 44.33 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  50. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  51. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  52. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  53. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  54. J Agility I: Diskvalifikován

  55. J Agility II: Diskvalifikován

  56. J Agility III: 3/23, 46.46 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  57. J Jumping I: 3/23, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  58. J Jumping II: 5/23, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  59. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  60. II. zkouška SA3: 1/13, 37.67 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  61. I. zkouška SA3: 2/13, 38.87 s, 1.87 tr. b., 4.06 m/s

  62. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  63. Czech Imp Jump: 6/26, 23.68 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  64. Jumping 1: 6/27, 45.59 s, 2.59 tr. b., 4.01 m/s

  65. Jumping 2: 8/27, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  66. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  67. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  68. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  69. Junioři S: Diskvalifikován

  70. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  71. AGILITY DRUZSTVA: 4/57, 45.51 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  72. J Agility: 17/35, 46.99 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  73. J Hra: Diskvalifikován

  74. J Jumping: Diskvalifikován

  75. JUMPING DRUZSTVA: 15/57, 34.03 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  76. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  77. II. zkouška SA3: 5/10, 41.44 s, 1.44 tr. b., 3.4 m/s

  78. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  79. jumping SA3: Diskvalifikován

  80. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  81. Zkouška 1 - SA3: Diskvalifikován

  82. Zkouška 2 - SA3: 3/6, 50.89 s, 5.89 tr. b., 3.56 m/s

  83. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  84. 1.zkouška SA3: 2/12, 39.41 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  85. 2.zkouška SA3: 2/12, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  86. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  87. Ju Agility IV: 2/15, 43.26 s, 1.93 tr. b., 4.58 m/s

  88. Ju Agility V: 2/15, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  89. Ju Agility VI: 1/15, 42.74 s, 0.36 tr. b., 4.4 m/s

  90. Ju Jumping IV: 11/15, 41.2 s, 12.42 tr. b., 3.96 m/s

  91. Ju Jumping V: 9/14, 47.03 s, 15.43 tr. b., 3.57 m/s

  92. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  93. Agility I: 6/16, 51.75 s, 6.18 tr. b., 3.77 m/s

  94. Agility II: 4/16, 47.12 s, 6.78 tr. b., 4.14 m/s

  95. Agility III: Diskvalifikován

  96. Jumping I: 3/16, 42.41 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  97. Jumping II: 4/16, 42.03 s, 0.09 tr. b., 4.28 m/s

  98. Jumping III: 5/16, 38.89 s, 0.26 tr. b., 4.29 m/s

  99. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  100. II. Packa SA3: Diskvalifikován

  101. I. Packa SA3: Diskvalifikován

  102. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  103. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  104. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  105. Junioři S: 4/7, 40.17 s, 5.17 tr. b., 3.81 m/s

  106. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  107. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  108. Jumping 1 Small: 8/22, 28.29 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  109. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  110. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  111. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  112. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  113. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  114. Czech Imp Jump Small : 8/36, 22.9 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  115. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  116. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  117. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  118. 1.zkouška SA3: 1/11, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  119. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  120. Okrouhlice (u Benešova) - 2. Svatováclavský závod, 28. 09. 2017

  121. Okrouhlice, Zkoušky: 1/7, 42.07 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  122. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  123. Agility D: 2/23, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  124. Agility Squads: Diskvalifikován

  125. Hra D: Diskvalifikován

  126. Jumping D: 1/23, 35.76 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  127. Jumping Squads: 9/59, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  128. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  129. Agility S: 5/35, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  130. Jumping S: 11/35, 36.6 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  131. Zkouška - SA2: Diskvalifikován

  132. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  133. 1. Zka - SA2: 4/15, 33.86 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  134. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  135. 3. Zka - SA2: 2/15, 46.07 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  136. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  137. Agility - Ne: Diskvalifikován

  138. Agility - So: Diskvalifikován

  139. Jumping - Ne: 22/69, 40.01 s, 2.01 tr. b., 3.97 m/s

  140. Jumping - So: 27/72, 34.05 s, 3.05 tr. b., 3.79 m/s

  141. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  142. 1. běh SA2: 1/13, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  143. 2. běh SA2: 4/13, 42.81 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  144. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  145. Agility 1 D: 2/15, 34.54 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  146. Agility 2 D: Diskvalifikován

  147. Agility 3 D: 4/13, 45.07 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  148. Agility 4 D: 8/13, 49.97 s, 5.16 tr. b., 3.56 m/s

  149. Jumping 1 D: 8/15, 34.01 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  150. Jumping 2 D: 1/13, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  151. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  152. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  153. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  154. Junioři - finále S: Diskvalifikován

  155. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  156. ZkA. II. SA2: 1/17, 42.91 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  157. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  158. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  159. 1. zkouška SA2: 1/7, 42.87 s, 6.87 tr. b., 3.59 m/s

  160. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  161. 3. zkouška SA2: 2/7, 46.49 s, 8.49 tr. b., 3.29 m/s

  162. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  163. Agility - děti: 3/18, 43.78 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  164. Agility družstva: 12/48, 40.97 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  165. Hra - děti: 2/16, 27.54 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  166. Jumping - děti: 3/18, 32.95 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  167. Jumping družstva: 16/48, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  168. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  169. Agility S: 11/21, 47.09 s, 22.09 tr. b., 3.31 m/s

  170. Jumping S: 14/21, 37.69 s, 14.69 tr. b., 3.56 m/s

  171. Zkoušky A1 SA2: 2/8, 40.59 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  172. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  173. Agility S: 11/45, 48.13 s, 7.13 tr. b., 3.8 m/s

  174. Jumping S: Diskvalifikován

  175. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  176. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  177. Agility S: 16/27, 60.29 s, 21.29 tr. b., 2.85 m/s

  178. Jumping S: 5/28, 33.21 s, 3.21 tr. b., 3.64 m/s

  179. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  180. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  181. ZkA. II. SA2: 5/10, 71.78 s, 39.78 tr. b., 2.49 m/s

  182. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  183. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  184. 1.zkouška: 3/4, 37.75 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  185. 2.zkouška: Diskvalifikován

  186. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  187. A2 SA2: Diskvalifikován

  188. Agility S: Diskvalifikován

  189. Jumping S: 6/21, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  190. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  191. D Agility 1: 2/14, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  192. D Agility 2: 5/14, 35.72 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  193. D Agility 3: 4/14, 40.78 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  194. D Agility 4: 2/11, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  195. D Jumping 1: 4/14, 34.24 s, 0.79 tr. b., 4.18 m/s

  196. D Jumping 2: 7/12, 37.22 s, 7.27 tr. b., 3.95 m/s

  197. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  198. Zkouska SA2 1: Diskvalifikován

  199. Zkouska SA2 2: 8/23, 53.6 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  200. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  201. Zkouska IV SA1: 1/4, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  202. Zkouska VI SA1: Diskvalifikován

  203. Zkouska V SA1: 1/4, 40.54 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  204. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  205. ZkA 1 Ne: 4/12, 37.29 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  206. ZkA 2 Ne: 4/11, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  207. ZkA 3 Ne: 2/12, 29.98 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s