Cz En

082019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kamila Šišková

    Člen KA

Pes

  1. Norma Jeane Karlovarský porcelán, Kavalír King Charles španěl

Výsledky

  1. Praha 9 - Mistrovství ČR plemene KKCHŠ v agility, 19. 09. 2020

  2. Agility finále MČR KKCHŠ: Diskvalifikován

  3. Jumping MČR KKCHŠ: 5/23, 37.14 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  4. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  5. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška SA2: 3/5, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  7. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  8. Agility J Individual: Diskvalifikován

  9. Agility Squads: 21/43, 40.86 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  10. Jumping J Individual: Diskvalifikován

  11. Jumping Squads: 24/43, 48.59 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  12. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky II, 24. 07. 2020

  13. druhá zkouška A2 S: 1/1, 53.08 s, 2.08 tr. b., 3.39 m/s

  14. první zkouška S: 1/1, 45.94 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  15. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  16. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  18. 3. Zkouška SA2: 1/4, 52.13 s, 3.13 tr. b., 3.41 m/s

  19. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  20. Agility Trial I: 2/5, 39.89 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  21. Agility Trial II: 2/5, 43.78 s, 6.78 tr. b., 3.7 m/s

  22. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  23. 1. Zkouška LA2: 3/24, 48.92 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  24. 1. Zkouška SA2: 4/7, 52.4 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  25. 2. Zkouška SA2: 3/7, 48.92 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  26. 3. Zkouška SA2: 1/7, 48.84 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  27. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  28. Agility S: Diskvalifikován

  29. Jumping S: 10/26, 44.48 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  30. ZkouškaSA2: Diskvalifikován

  31. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  32. ZkA I: 3/10, 46.46 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  33. ZkA II: Diskvalifikován

  34. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  35. ZkA I: 7/11, 53.45 s, 5.0 tr. b., 3.26 m/s

  36. ZkA II: Diskvalifikován

  37. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  38. 1. Zkouška A1 S: 1/3, 52.86 s, 1.86 tr. b., 3.41 m/s

  39. 2. Zkouška A1 S: 1/3, 46.28 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  40. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  41. Trial I.: 1/5, 47.91 s, 10.91 tr. b., 3.01 m/s

  42. Trial II.: Diskvalifikován

  43. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  44. Zk Agility I: 3/6, 48.78 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  45. Zk Agility II: 4/6, 41.18 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  46. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  47. Agility S: 13/28, 75.26 s, 34.26 tr. b., 2.59 m/s

  48. Jumping S: Diskvalifikován

  49. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  50. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  51. 1. zkouška SA1: 1/5, 41.21 s, 0.0 tr. b., 3.2 m/s

  52. 2. zkouška SA1: 2/5, 41.62 s, 0.0 tr. b., 3.17 m/s

  53. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  54. JUMPING I.: 13/18, 65.13 s, 37.13 tr. b., 2.61 m/s

  55. JUMPING II.: 15/18, 50.8 s, 10.8 tr. b., 3.54 m/s

  56. JUMPING III.: Diskvalifikován