Cz En

000616

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Radka Podmolová, HAF Beskydy

    Člen KA

Pes

  1. Harmonie Live Divoký sen, Sheltie

Výsledky

  1. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  2. 1.Zkouška SA2: 2/5, 45.53 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  3. 2.Zkouška SA2: 1/5, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  4. 3.Zkouška SA2: 2/5, 43.47 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  5. Jumping S: 4/18, 36.46 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  6. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  7. Agility J: 5/36, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  8. Jumping J: 10/36, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  9. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  10. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  11. 1. zkouška: 1/7, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  12. 2. zkouška: Diskvalifikován

  13. 3. zkouška: Diskvalifikován

  14. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  15. 1.zkouška: 1/8, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  16. 2.zkouška: 1/8, 44.21 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  17. Jumping Light: Diskvalifikován

  18. Jumping Standard: Diskvalifikován

  19. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  20. Agility Trial I: Diskvalifikován

  21. Agility Trial II: 2/11, 48.59 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  22. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  23. J Agility IV: Diskvalifikován

  24. J Agility V: Diskvalifikován

  25. J Agility VI: Diskvalifikován

  26. J Jumping III: Diskvalifikován

  27. J Jumping IV: 8/17, 44.65 s, 0.11 tr. b., 4.43 m/s

  28. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  29. TRIAL II. SA2: Diskvalifikován

  30. TRIAL I. SA2: 1/4, 46.85 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  31. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  32. Agility Trial II: Diskvalifikován

  33. Agility Trial III: 3/6, 46.11 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  34. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  35. J Agility I: Diskvalifikován

  36. J Agility II: Diskvalifikován

  37. J Agility III: 10/23, 50.47 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  38. J Jumping I: 18/23, 52.17 s, 20.33 tr. b., 3.34 m/s

  39. J Jumping II: 10/23, 44.98 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  40. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  41. Agility Trial I: 3/11, 41.89 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  42. Agility Trial II: Diskvalifikován

  43. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  44. AGILITY DRUZSTVA: 31/57, 58.24 s, 10.24 tr. b., 3.23 m/s

  45. J Agility: Diskvalifikován

  46. J Hra: Diskvalifikován

  47. J Jumping: 8/36, 36.57 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  48. JUMPING DRUZSTVA: Diskvalifikován

  49. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  50. Agility SA: 7/20, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  51. Jumping SA: 12/20, 36.19 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  52. Zkouška SA2: 2/8, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  53. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  54. Ju Agility IV: 7/15, 51.02 s, 9.69 tr. b., 3.88 m/s

  55. Ju Agility V: Diskvalifikován

  56. Ju Agility VI: Diskvalifikován

  57. Ju Jumping IV: 9/15, 42.17 s, 8.39 tr. b., 3.87 m/s

  58. Ju Jumping V: Diskvalifikován

  59. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  60. Agility I: Diskvalifikován

  61. Agility II: 3/6, 52.2 s, 3.2 tr. b., 3.54 m/s

  62. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  63. Agility I: 9/16, 51.97 s, 11.4 tr. b., 3.75 m/s

  64. Agility II: Diskvalifikován

  65. Agility III: Diskvalifikován

  66. Jumping I: Diskvalifikován

  67. Jumping II: Diskvalifikován

  68. Jumping III: Diskvalifikován

  69. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  70. 1. zkouška SA2: 5/7, 49.34 s, 11.34 tr. b., 3.32 m/s

  71. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  72. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  73. Agility I: Diskvalifikován

  74. Jumping I: 14/21, 40.77 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  75. Jumping II: Diskvalifikován

  76. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  77. 1. jumping: Diskvalifikován

  78. 2.jumping: Diskvalifikován

  79. 3.jumping: 12/20, 23.55 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  80. Východočeské finále: 7/11, 32.08 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  81. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  82. Agility S: Diskvalifikován

  83. Jumping S: 5/25, 30.33 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  84. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  85. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  86. Agility D: Diskvalifikován

  87. Agility Squads: Diskvalifikován

  88. Hra D: Diskvalifikován

  89. Jumping D: 6/23, 43.39 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  90. Jumping Squads: 24/59, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  91. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  92. Agility Ne - SA: Diskvalifikován

  93. Agility So - SA: 17/40, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  94. Jumping Ne - SA: 12/39, 34.89 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  95. Jumping So - SA: 13/40, 49.54 s, 16.54 tr. b., 3.07 m/s

  96. Zka Ne - SA1: 1/8, 29.93 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  97. Zka So - SA1: 1/8, 32.26 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  98. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  99. Agility Open: Diskvalifikován

  100. Agility Trial: 1/3, 45.95 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  101. Jumping Open: Diskvalifikován

  102. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  103. Agility Trial I: 1/4, 37.99 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  104. Agility Trial II: 1/4, 38.85 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  105. Jumping I: Diskvalifikován

  106. Jumping II: Diskvalifikován

  107. Jumping Open: Diskvalifikován

  108. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  109. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  110. 1. Agility S: Diskvalifikován

  111. 1. Jumping S: 10/20, 47.29 s, 6.29 tr. b., 3.49 m/s

  112. 2. Agility S: Diskvalifikován

  113. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  114. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  115. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  116. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  117. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  118. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  119. 1. Agility: Diskvalifikován

  120. 2. Agility: Diskvalifikován

  121. 3. Agility: Diskvalifikován

  122. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  123. Agility open S: 5/30, 47.12 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  124. Jumping open S: Diskvalifikován

  125. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  126. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  127. Agility Open: Diskvalifikován

  128. Agility Trial: 1/8, 36.95 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  129. Jumping Special: Diskvalifikován

  130. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  131. 1.vítězná: Diskvalifikován

  132. 2.vítězná: Diskvalifikován

  133. Jumping: 8/25, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  134. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  135. Agility SA neděle: Diskvalifikován

  136. Agility SA sobota: 1/6, 51.21 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  137. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  138. Jumping SA sobota: 2/6, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  139. Zkouška SA1 neděle: Diskvalifikován

  140. Zkouška SA1 sobota: 1/2, 43.96 s, 1.96 tr. b., 3.41 m/s

  141. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  142. Jumping_1: Diskvalifikován

  143. Jumping_2: Diskvalifikován

  144. Jumping_3: Diskvalifikován

  145. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  146. Agility 1 D: 4/15, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  147. Agility 2 D: Diskvalifikován

  148. Agility 3 D: 2/13, 49.43 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  149. Agility 4 D: 7/13, 47.5 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  150. Jumping 1 D: 2/15, 32.83 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  151. Jumping 2 D: 6/13, 42.62 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  152. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  153. 1. zkouška SA1: 4/10, 36.55 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  154. 2. zkouška SA1: 2/10, 39.72 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  155. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  156. ZkA. II. SA1: Diskvalifikován

  157. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  158. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  159. Jump 1 S: 6/12, 49.87 s, 11.87 tr. b., 3.39 m/s

  160. Jump 2 S: 3/12, 42.09 s, 3.09 tr. b., 3.68 m/s

  161. Jump 3 S: Diskvalifikován

  162. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  163. Agility SA sobota: 18/35, 45.08 s, 11.08 tr. b., 3.64 m/s

  164. Jumping SA neděle: 27/34, 44.81 s, 9.81 tr. b., 3.44 m/s

  165. Jumping SA sobota: 12/35, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  166. Zkoušky SA1 neděle: Diskvalifikován

  167. Zkoušky SA1 sobota: Diskvalifikován

  168. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  169. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  170. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  171. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  172. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  173. Jump 1 S: 8/14, 47.38 s, 18.38 tr. b., 2.98 m/s

  174. Jump 2 S: Diskvalifikován

  175. Jump 3 S: Diskvalifikován

  176. Brno - KCHBO OPEN 2016, 11. 06. 2016

  177. Jumping S: Diskvalifikován

  178. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  179. Agility Ne S: 11/29, 55.92 s, 5.92 tr. b., 3.0 m/s

  180. Agility So S: Diskvalifikován

  181. Jumping Ne S: 13/29, 44.46 s, 5.46 tr. b., 3.53 m/s

  182. Jumping So S: 13/30, 58.83 s, 25.83 tr. b., 2.69 m/s

  183. Zkouška Ne SA1: 4/7, 43.48 s, 7.48 tr. b., 2.85 m/s

  184. Zkouška So SA1: Diskvalifikován

  185. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 15. 05. 2016

  186. 1. Zkouška A1 SA1: Diskvalifikován

  187. 2. Zkouška A1 SA1: Diskvalifikován

  188. Luhačovice - Fešák lázeňský, 14. 05. 2016

  189. Agility: 5/5, 60.5 s, 22.5 tr. b., 2.53 m/s

  190. Agility Open: Diskvalifikován

  191. Jumping Special: 2/5, 59.52 s, 5.0 tr. b., 2.96 m/s

  192. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  193. Jump 1 S: 8/24, 44.12 s, 8.12 tr. b., 3.49 m/s

  194. Jump 2 S: Diskvalifikován

  195. Jump U Lesa S: 9/24, 30.14 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  196. Přerov - Velikonoční dvojzkoušky, 28. 03. 2016

  197. Agility I: Diskvalifikován

  198. Agility II: Diskvalifikován

  199. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  200. A0 - 2. běh SA1: 3/3, 45.79 s, 13.79 tr. b., 2.4 m/s

  201. A0 SA1: 1/3, 30.99 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  202. JUNIOŘI S: 7/9, 56.15 s, 11.15 tr. b., 2.83 m/s