Cz En

058916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ludmila Lenková

    Člen KA

Pes

  1. Ruby, Kříženec

Výsledky

  1. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  2. Batmanova zkouška SA2: 2/5, 44.63 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  3. Supermanova zkouška SA2: 2/5, 45.63 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  4. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  5. Agility D: 9/15, 40.54 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  6. Agility Squads as Individual: 5/51, 45.93 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  7. Jumping D: 9/15, 38.61 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  8. Jumping Squads as Individual: 14/52, 39.11 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  9. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  10. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  11. I. zkouška SA2: 4/8, 39.86 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  12. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  13. II. zkouška: 2/7, 38.22 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  14. I. zkouška: Diskvalifikován

  15. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  16. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  17. 2. zkouška SA2: 2/5, 47.41 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  18. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  19. II. zkouška SA2: 2/4, 46.54 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  20. I.. zkouška SA2: 1/4, 46.98 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  21. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  22. 1.Zkouška - SA2: 3/9, 54.33 s, 12.33 tr. b., 3.74 m/s

  23. 2.Zkouška - SA2: Diskvalifikován

  24. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  25. D Agility IV: Diskvalifikován

  26. D Agility V: 2/9, 48.16 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  27. D Agility VI: 5/9, 42.74 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  28. D Jumping III: Diskvalifikován

  29. D Jumping IV: 8/9, 44.2 s, 5.46 tr. b., 3.89 m/s

  30. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  31. D Agility I: 2/12, 43.77 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  32. D Agility II: Diskvalifikován

  33. D Agility III: Diskvalifikován

  34. D Jumping I: 2/12, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  35. D Jumping II: Diskvalifikován

  36. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  37. II. zkouška SA2: 7/18, 45.95 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  38. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  39. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  40. II.zkouška SA2: Diskvalifikován

  41. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  42. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  43. II. zkouška SA2: 3/17, 37.93 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  44. I. zkouška SA2: 3/17, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  45. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  46. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  47. Jumping 1: 5/32, 40.02 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  48. Jumping 2: 17/31, 45.86 s, 24.86 tr. b., 3.12 m/s

  49. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  50. AGILITY DRUZSTVA: 20/57, 47.17 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  51. D Agility: 4/22, 42.4 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  52. D Hra: 15/21, 41.48 s, 15.0 tr. b., 3.81 m/s

  53. D Jumping: 15/22, 45.92 s, 8.92 tr. b., 3.68 m/s

  54. JUMPING DRUZSTVA: 40/57, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  55. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  56. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  57. I. zkouška SA2: 6/10, 33.65 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  58. jumping SA2: 5/10, 31.95 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  59. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  60. JUMPING 1 S: 5/17, 44.75 s, 1.75 tr. b., 4.04 m/s

  61. JUMPING 2 S: 9/17, 40.76 s, 6.76 tr. b., 3.93 m/s

  62. Zkouška 2 SA2: 2/4, 45.59 s, 2.59 tr. b., 3.44 m/s

  63. Zkouška SA2: 3/4, 49.53 s, 16.53 tr. b., 3.19 m/s

  64. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  65. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  66. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  67. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  68. 1.ZkA - SA2: 6/9, 42.24 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  69. 2.ZkA - SA2: 5/9, 45.78 s, 12.78 tr. b., 3.39 m/s

  70. 3.ZkA - SA2: Diskvalifikován

  71. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  72. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  73. 2. zkouška SA2: 2/6, 44.29 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  74. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  75. D Agility I: Diskvalifikován

  76. D Agility II: 4/15, 42.91 s, 1.21 tr. b., 3.85 m/s

  77. D Agility III: Diskvalifikován

  78. D Agility IV: 9/13, 61.29 s, 25.68 tr. b., 2.86 m/s

  79. D Jumping I: 7/15, 42.78 s, 10.36 tr. b., 3.48 m/s

  80. D Jumping II: 11/15, 56.13 s, 28.27 tr. b., 2.99 m/s

  81. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  82. Jumpy I.běh S: 4/10, 44.69 s, 10.69 tr. b., 3.51 m/s

  83. Jumpy II.běh S: Diskvalifikován

  84. Zkouška A2 SA2: 3/7, 43.94 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  85. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  86. I. Batmanova zkouška SA2: 1/5, 40.19 s, 5.19 tr. b., 3.78 m/s

  87. II. Supermanova zkouška SA2: Diskvalifikován

  88. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  89. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  90. 2. zkouška SA2: 11/13, 54.46 s, 11.46 tr. b., 3.31 m/s

  91. Junioři S: 4/8, 46.97 s, 6.97 tr. b., 3.62 m/s

  92. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  93. 1. zkouška SA2: 2/11, 39.76 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  94. 2. zkouška SA2: 6/11, 50.89 s, 23.89 tr. b., 3.05 m/s

  95. Junioři S: Diskvalifikován

  96. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  97. Agility D: Diskvalifikován

  98. Agility Squads: Diskvalifikován

  99. Hra D: 13/23, 41.35 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  100. Jumping D: 18/23, 43.94 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  101. Jumping Squads: Diskvalifikován

  102. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  103. 1.zkouška: 3/7, 51.55 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  104. 2.zkouška: Diskvalifikován

  105. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  106. III. zkouška SA1: 3/8, 32.38 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  107. II. zkouška SA1: 4/8, 34.65 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  108. IV. zkouška SA1: 3/8, 30.11 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  109. I. zkouška SA1: 4/8, 41.78 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  110. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  111. A1 Jump II. S: 6/9, 34.32 s, 9.32 tr. b., 3.35 m/s

  112. A1 Jump I. S: 6/9, 34.9 s, 9.9 tr. b., 3.41 m/s

  113. Zkouška A1 SA1: Diskvalifikován

  114. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  115. ZkA II. SA1: Diskvalifikován

  116. ZkA I. SA1: Diskvalifikován

  117. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  118. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  119. 2. ZK SA1: 7/11, 51.18 s, 24.18 tr. b., 2.54 m/s

  120. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  121. Agility S: Diskvalifikován

  122. Jumping S: Diskvalifikován

  123. Zkoušky A1 SA1: Diskvalifikován