Cz En

082817

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Macurová

    Člen KA

Pes

  1. Lasiie, Kavalír King Charles španěl

Výsledky

  1. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  2. Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. Agility Trial II: Diskvalifikován

  4. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  5. 1. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  7. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  8. Zkouška I.: 1/6, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  9. Zkouška II.: Diskvalifikován

  10. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  11. Zk Agility I: 3/4, 41.44 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  12. Zk Agility II: Diskvalifikován

  13. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  14. ZkA I: Diskvalifikován

  15. ZkA II: Diskvalifikován

  16. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  17. JUMPING I.: 8/18, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  18. JUMPING II.: 13/18, 48.23 s, 8.23 tr. b., 3.73 m/s

  19. JUMPING III.: 13/18, 39.17 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  20. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  21. Agility D: 10/15, 42.01 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  22. Agility Squads as Individual: 25/51, 48.48 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  23. Jumping D: 6/15, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  24. Jumping Squads as Individual: 36/52, 42.57 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  25. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  26. Agility Open: Diskvalifikován

  27. Agility Zk: Diskvalifikován

  28. Jumping Open: 15/28, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  29. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  30. Agility Trial I: Diskvalifikován

  31. Agility Trial II: Diskvalifikován

  32. Jumping Trial I: 3/7, 43.98 s, 0.98 tr. b., 3.87 m/s

  33. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  34. 1. Small - Agi - Děti: 3/16, 47.27 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  35. 2. Small - Agi - Děti: 3/16, 54.58 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  36. 3. Small - Jum - Děti: 3/16, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  37. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  38. D Agility IV: 4/9, 48.68 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  39. D Agility V: 5/9, 49.94 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  40. D Agility VI: 6/9, 46.22 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  41. D Jumping III: 2/9, 43.74 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  42. D Jumping IV: 6/9, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  43. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  44. Zkouška SA2 1 SA2: Diskvalifikován

  45. Zkouška SA2 2 SA2: Diskvalifikován

  46. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  47. D Agility I: 6/12, 48.02 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  48. D Agility II: 7/12, 42.15 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  49. D Agility III: 6/12, 54.42 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  50. D Jumping I: 4/12, 41.64 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  51. D Jumping II: 6/12, 38.85 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  52. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  53. Agility Trial I: Diskvalifikován

  54. Agility Trial II: Diskvalifikován

  55. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  56. Zkouška č.1 SA2: Diskvalifikován

  57. Zkouška č.2 SA2: Diskvalifikován

  58. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  59. Trial I: Diskvalifikován

  60. Trial II: Diskvalifikován

  61. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  62. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  63. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  64. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  65. Agility Trial I: 1/3, 44.85 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  66. Agility Trial II: Diskvalifikován

  67. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  68. Agility Trial I: Diskvalifikován

  69. Agility Trial II: 2/8, 39.9 s, 2.9 tr. b., 3.41 m/s

  70. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  71. Agility Trial I: Diskvalifikován

  72. Agility Trial II: Diskvalifikován

  73. Agility Trial III: Diskvalifikován

  74. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  75. Agility Trial I: 4/10, 50.08 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  76. Agility Trial II: 1/10, 53.74 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  77. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  78. AGILITY DRUZSTVA: 21/57, 53.32 s, 5.32 tr. b., 3.53 m/s

  79. D Agility: 14/22, 49.95 s, 6.95 tr. b., 3.62 m/s

  80. D Hra: Diskvalifikován

  81. D Jumping: 9/22, 40.76 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  82. JUMPING DRUZSTVA: 38/57, 38.11 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  83. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  84. 1.zkouška SA2: 5/8, 61.94 s, 25.94 tr. b., 2.78 m/s

  85. 2.zkouška SA2: 2/8, 53.62 s, 7.62 tr. b., 3.26 m/s

  86. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  87. 1.zkouška SA2: 2/9, 60.01 s, 19.01 tr. b., 3.4 m/s

  88. 2.zkouška SA2: 6/9, 68.98 s, 23.98 tr. b., 2.87 m/s

  89. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  90. 1. Agility S: 13/23, 51.21 s, 10.0 tr. b., 3.5 m/s

  91. 1. Jumping S: 19/23, 59.58 s, 14.58 tr. b., 3.09 m/s

  92. 2. Agility S: 14/23, 64.89 s, 5.0 tr. b., 3.08 m/s

  93. 2. Jumping S: 9/23, 44.92 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  94. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  95. D Agility I: 7/15, 39.44 s, 8.02 tr. b., 3.85 m/s

  96. D Agility II: 11/15, 58.7 s, 22.0 tr. b., 2.81 m/s

  97. D Agility III: 5/15, 54.77 s, 2.86 tr. b., 3.43 m/s

  98. D Agility IV: 2/13, 49.27 s, 3.66 tr. b., 3.55 m/s

  99. D Jumping I: 11/15, 46.72 s, 19.3 tr. b., 3.19 m/s

  100. D Jumping II: 10/15, 53.88 s, 21.02 tr. b., 3.12 m/s

  101. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  102. 1. zkouška SA1: 5/17, 49.92 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  103. 2. zkouška SA1: 4/17, 54.95 s, 5.0 tr. b., 3.08 m/s

  104. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  105. 1. Zkouška SA1: 1/4, 44.16 s, 0.0 tr. b., 3.22 m/s

  106. 2. Zkouška SA1: 1/4, 42.36 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  107. 3. Zkouška SA1: 1/4, 48.66 s, 0.0 tr. b., 3.29 m/s

  108. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  109. 1. zkouška SA1: 4/8, 53.33 s, 5.33 tr. b., 3.49 m/s

  110. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  111. 3. zkouška SA1: 4/8, 47.44 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  112. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  113. Agility I: 3/10, 44.97 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  114. Agility II: Diskvalifikován

  115. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  116. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  117. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  118. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  119. Zkouška č.1 SA1: 4/6, 47.5 s, 8.5 tr. b., 3.28 m/s

  120. Zkouška č.2 SA1: Diskvalifikován

  121. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  122. 1. zkouška SA1: 1/6, 46.01 s, 0.01 tr. b., 3.0 m/s

  123. 2. zkouška SA1: 4/6, 54.58 s, 11.58 tr. b., 2.75 m/s