Cz En

082817

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Macurová

    Člen KA

Pes

  1. Lasiie, Kavalír King Charles španěl

Výsledky

  1. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  2. Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. Agility Trial II: Diskvalifikován

  4. Jumping Trial I: 3/7, 43.98 s, 0.98 tr. b., 3.87 m/s

  5. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  6. 1. Small - Agi - Děti: 3/16, 47.27 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  7. 2. Small - Agi - Děti: 3/16, 54.58 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  8. 3. Small - Jum - Děti: 3/16, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  9. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  10. D Agility IV: 4/9, 48.68 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  11. D Agility V: 5/9, 49.94 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  12. D Agility VI: 6/9, 46.22 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  13. D Jumping III: 2/9, 43.74 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  14. D Jumping IV: 6/9, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  15. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  16. Zkouška SA2 1 SA2: Diskvalifikován

  17. Zkouška SA2 2 SA2: Diskvalifikován

  18. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  19. D Agility I: 6/12, 48.02 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  20. D Agility II: 7/12, 42.15 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  21. D Agility III: 6/12, 54.42 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  22. D Jumping I: 4/12, 41.64 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  23. D Jumping II: 6/12, 38.85 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  24. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  25. Agility Trial I: Diskvalifikován

  26. Agility Trial II: Diskvalifikován

  27. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  28. Zkouška č.1 SA2: Diskvalifikován

  29. Zkouška č.2 SA2: Diskvalifikován

  30. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  31. Trial I: Diskvalifikován

  32. Trial II: Diskvalifikován

  33. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  34. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  35. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  36. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  37. Agility Trial I: 1/3, 44.85 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  38. Agility Trial II: Diskvalifikován

  39. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  40. Agility Trial I: Diskvalifikován

  41. Agility Trial II: 2/8, 39.9 s, 2.9 tr. b., 3.41 m/s

  42. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  43. Agility Trial I: Diskvalifikován

  44. Agility Trial II: Diskvalifikován

  45. Agility Trial III: Diskvalifikován

  46. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  47. Agility Trial I: 4/10, 50.08 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  48. Agility Trial II: 1/10, 53.74 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  49. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  50. AGILITY DRUZSTVA: 21/57, 53.32 s, 5.32 tr. b., 3.53 m/s

  51. D Agility: 14/22, 49.95 s, 6.95 tr. b., 3.62 m/s

  52. D Hra: Diskvalifikován

  53. D Jumping: 9/22, 40.76 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  54. JUMPING DRUZSTVA: 38/57, 38.11 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  55. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  56. 1.zkouška SA2: 5/8, 61.94 s, 25.94 tr. b., 2.78 m/s

  57. 2.zkouška SA2: 2/8, 53.62 s, 7.62 tr. b., 3.26 m/s

  58. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  59. 1.zkouška SA2: 2/9, 60.01 s, 19.01 tr. b., 3.4 m/s

  60. 2.zkouška SA2: 6/9, 68.98 s, 23.98 tr. b., 2.87 m/s

  61. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  62. 1. Agility S: 13/23, 51.21 s, 10.0 tr. b., 3.5 m/s

  63. 1. Jumping S: 19/23, 59.58 s, 14.58 tr. b., 3.09 m/s

  64. 2. Agility S: 14/23, 64.89 s, 5.0 tr. b., 3.08 m/s

  65. 2. Jumping S: 9/23, 44.92 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  66. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  67. D Agility I: 7/15, 39.44 s, 8.02 tr. b., 3.85 m/s

  68. D Agility II: 11/15, 58.7 s, 22.0 tr. b., 2.81 m/s

  69. D Agility III: 5/15, 54.77 s, 2.86 tr. b., 3.43 m/s

  70. D Agility IV: 2/13, 49.27 s, 3.66 tr. b., 3.55 m/s

  71. D Jumping I: 11/15, 46.72 s, 19.3 tr. b., 3.19 m/s

  72. D Jumping II: 10/15, 53.88 s, 21.02 tr. b., 3.12 m/s

  73. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  74. 1. zkouška SA1: 5/17, 49.92 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  75. 2. zkouška SA1: 4/17, 54.95 s, 5.0 tr. b., 3.08 m/s

  76. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  77. 1. Zkouška SA1: 1/4, 44.16 s, 0.0 tr. b., 3.22 m/s

  78. 2. Zkouška SA1: 1/4, 42.36 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  79. 3. Zkouška SA1: 1/4, 48.66 s, 0.0 tr. b., 3.29 m/s

  80. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  81. 1. zkouška SA1: 4/8, 53.33 s, 5.33 tr. b., 3.49 m/s

  82. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  83. 3. zkouška SA1: 4/8, 47.44 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  84. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  85. Agility I: 3/10, 44.97 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  86. Agility II: Diskvalifikován

  87. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  88. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  89. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  90. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  91. Zkouška č.1 SA1: 4/6, 47.5 s, 8.5 tr. b., 3.28 m/s

  92. Zkouška č.2 SA1: Diskvalifikován

  93. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  94. 1. zkouška SA1: 1/6, 46.01 s, 0.01 tr. b., 3.0 m/s

  95. 2. zkouška SA1: 4/6, 54.58 s, 11.58 tr. b., 2.75 m/s