Cz En

Soňa Zoulová

  1. Číslo: 005069
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 01. 02. 2021
  5. Členem KA do: 31. 12. 2021
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 034715 (S), Fáta Lantaka

  2. 060418 (XS), Easy Moravia Valley

  3. 018021 (M), Aurelius Harlekin Prague Campanile

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  2. Agility Individual - J, Easy Moravia Valley: 1/11, 53.29 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  3. Agility Individual - J, Aurelius Harlekin Prague Campanile: Diskvalifikován

  4. Agility Squads as Individual, Aurelius Harlekin Prague Campanile: 3/40, 40.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  5. Jumping Individual - J, Easy Moravia Valley: 2/11, 47.43 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  6. Jumping Individual - J, Aurelius Harlekin Prague Campanile: 4/28, 42.89 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  7. Jumping Squads as Individual, Aurelius Harlekin Prague Campanile: 1/40, 36.04 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  8. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  9. Agility Brut M, Aurelius Harlekin Prague Campanile: 6/22, 55.82 s, 6.82 tr. b., 3.87 m/s

  10. Agility Brut XS, Easy Moravia Valley: 1/2, 64.41 s, 15.41 tr. b., 3.35 m/s

  11. Demi Z MA2, Aurelius Harlekin Prague Campanile: Diskvalifikován

  12. Demi Z XSA3, Easy Moravia Valley: 1/1, 61.44 s, 7.44 tr. b., 3.58 m/s

  13. Jumping Extra Dry M, Aurelius Harlekin Prague Campanile: 2/23, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  14. Jumping Extra Dry XS, Easy Moravia Valley: 1/3, 46.71 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  15. Brno - Dvojzkoušky Brno, 07. 08. 2021

  16. 1. Zkouška MA1, Aurelius Harlekin Prague Campanile: Diskvalifikován

  17. 1. Zkouška XSA3, Easy Moravia Valley: Diskvalifikován

  18. 2. Zkouška MA1, Aurelius Harlekin Prague Campanile: 1/3, 29.8 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  19. 2. Zkouška XSA3, Easy Moravia Valley: 1/2, 54.21 s, 2.21 tr. b., 3.63 m/s

  20. Šumperk - Havliczech 032, 31. 07. 2021

  21. TRIAL I., Aurelius Harlekin Prague Campanile: Diskvalifikován

  22. TRIAL I., Easy Moravia Valley: Diskvalifikován

  23. TRIAL II., Easy Moravia Valley: 1/1, 45.82 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  24. TRIAL II., Aurelius Harlekin Prague Campanile: Diskvalifikován

  25. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  26. TRIAL I., Easy Moravia Valley: 1/1, 52.26 s, 0.26 tr. b., 4.02 m/s

  27. TRIAL I., Aurelius Harlekin Prague Campanile: Diskvalifikován

  28. TRIAL II., Easy Moravia Valley: 1/1, 57.02 s, 15.02 tr. b., 3.68 m/s

  29. TRIAL II., Aurelius Harlekin Prague Campanile: Diskvalifikován

  30. Šumperk - Havliczech 030, 10. 07. 2021

  31. TRIAL I., Aurelius Harlekin Prague Campanile: 4/6, 35.45 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  32. TRIAL I., Easy Moravia Valley: Diskvalifikován

  33. TRIAL II., Aurelius Harlekin Prague Campanile: 2/6, 30.3 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  34. TRIAL II., Easy Moravia Valley: Diskvalifikován

  35. Šumperk - Havliczech 033, 09. 07. 2021

  36. TRIAL I., Easy Moravia Valley: Diskvalifikován

  37. TRIAL I., Aurelius Harlekin Prague Campanile: Diskvalifikován

  38. TRIAL II. , Easy Moravia Valley: 1/1, 55.66 s, 21.66 tr. b., 3.54 m/s

  39. TRIAL II. , Aurelius Harlekin Prague Campanile: Diskvalifikován

  40. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  41. zkouška MA1 1, Aurelius Harlekin Prague Campanile: 1/12, 30.62 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  42. zkouška MA1 2, Aurelius Harlekin Prague Campanile: Diskvalifikován

  43. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  44. TRIAL I., Aurelius Harlekin Prague Campanile: 1/3, 32.56 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  45. TRIAL I., Easy Moravia Valley: 1/3, 61.42 s, 21.42 tr. b., 3.58 m/s

  46. TRIAL II., Easy Moravia Valley: Diskvalifikován

  47. TRIAL II., Aurelius Harlekin Prague Campanile: Diskvalifikován

  48. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské trojzkoušky, 05. 06. 2021

  49. Agility Trial I, Aurelius Harlekin Prague Campanile: 2/3, 33.0 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  50. Agility Trial II, Aurelius Harlekin Prague Campanile: 1/3, 36.94 s, 20.0 tr. b., 4.68 m/s

  51. Agility Trial III, Aurelius Harlekin Prague Campanile: Diskvalifikován

  52. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky, 04. 06. 2021

  53. Agility Trial II, Easy Moravia Valley: 1/2, 44.0 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  54. Aility Trial I, Easy Moravia Valley: 1/2, 46.53 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  55. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  56. Trial I., Aurelius Harlekin Prague Campanile: 2/3, 38.79 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  57. Trial II., Aurelius Harlekin Prague Campanile: 2/3, 30.26 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  58. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  59. 1. Zkouška XS A3, Easy Moravia Valley: 1/2, 46.9 s, 1.9 tr. b., 3.88 m/s

  60. 2. Zkouška XS A3, Easy Moravia Valley: 2/2, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  61. 3. Zkouška XS A3, Easy Moravia Valley: 1/2, 68.13 s, 30.13 tr. b., 2.8 m/s

  62. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  63. 1. zkouška, Easy Moravia Valley: Diskvalifikován

  64. 2. zkouška, Easy Moravia Valley: Diskvalifikován

  65. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  66. Agility J Individual, Easy Moravia Valley: 2/14, 51.67 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  67. Agility Squads, Easy Moravia Valley: 1/17, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  68. Jumping J Individual, Easy Moravia Valley: 4/14, 46.63 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  69. Jumping Squads, Easy Moravia Valley: Diskvalifikován

  70. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  71. zkouška XSA3 1, Easy Moravia Valley: 1/3, 46.42 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  72. zkouška XSA3 2, Easy Moravia Valley: 2/2, 49.65 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  73. zkouška XSA3 3, Easy Moravia Valley: 1/2, 47.39 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  74. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  75. ZkA I, Easy Moravia Valley: Diskvalifikován

  76. ZkA II, Easy Moravia Valley: Diskvalifikován

  77. ZkA III, Easy Moravia Valley: Diskvalifikován

  78. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  79. Agility I, Easy Moravia Valley: 6/14, 53.48 s, 7.48 tr. b., 4.11 m/s

  80. Agility II, Easy Moravia Valley: 10/14, 56.36 s, 12.36 tr. b., 3.81 m/s

  81. Jumping I, Easy Moravia Valley: Diskvalifikován

  82. Jumping II, Easy Moravia Valley: 9/13, 51.88 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  83. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  84. 1. zkouška, Easy Moravia Valley: 1/3, 53.97 s, 5.97 tr. b., 3.89 m/s

  85. 2. zkouška, Easy Moravia Valley: 2/3, 52.35 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  86. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  87. II zkouška A3 S, Easy Moravia Valley: Diskvalifikován

  88. I zkouška A3 S, Easy Moravia Valley: 3/9, 53.87 s, 1.87 tr. b., 3.86 m/s

  89. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  90. ZkA I, Easy Moravia Valley: 6/8, 54.93 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  91. ZkA II, Easy Moravia Valley: 2/8, 52.78 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  92. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  93. Zk Agility I, Easy Moravia Valley: 1/8, 50.04 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  94. Zk Agility II, Easy Moravia Valley: Diskvalifikován

  95. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  96. Zkouška II. SA3, Easy Moravia Valley: 3/11, 52.46 s, 0.46 tr. b., 3.91 m/s

  97. Zkouška SA3, Easy Moravia Valley: Diskvalifikován

  98. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  99. ZkA I, Easy Moravia Valley: 1/3, 51.04 s, 2.04 tr. b., 3.96 m/s

  100. ZkA II, Easy Moravia Valley: Diskvalifikován

  101. ZkA III, Easy Moravia Valley: Diskvalifikován

  102. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  103. Agility J, Easy Moravia Valley: 12/36, 49.78 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  104. Agility Squads as Individual, Easy Moravia Valley: 37/51, 68.14 s, 17.14 tr. b., 3.1 m/s

  105. Jumping J, Easy Moravia Valley: 25/36, 43.69 s, 5.69 tr. b., 3.87 m/s

  106. Jumping Squads as Individual, Easy Moravia Valley: 27/52, 42.36 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  107. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  108. Zkouška II. SA3, Easy Moravia Valley: 4/7, 49.22 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  109. Zkouška I. SA3, Easy Moravia Valley: 2/7, 51.85 s, 9.85 tr. b., 3.57 m/s

  110. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  111. Agility Open, Easy Moravia Valley: 6/28, 53.83 s, 4.83 tr. b., 3.68 m/s

  112. Agility Zk, Easy Moravia Valley: 4/11, 55.11 s, 4.11 tr. b., 3.81 m/s

  113. Jumping Open, Easy Moravia Valley: Diskvalifikován

  114. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  115. 1. zkouška SA2, Easy Moravia Valley: 3/7, 56.64 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  116. 2. zkouška SA2, Easy Moravia Valley: 2/8, 43.09 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  117. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  118. 1. zkouška, Easy Moravia Valley: Diskvalifikován

  119. 2. zkouška, Easy Moravia Valley: Diskvalifikován

  120. 3. zkouška, Easy Moravia Valley: 2/7, 49.03 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  121. Zbraslav u Brna - Mistrovství dětí a mládeže ČMKU, 15. 06. 2019 - 16. 06. 2019

  122. Junior agility SA, Easy Moravia Valley: Diskvalifikován

  123. Junior jumping SA, Easy Moravia Valley: 1/4, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  124. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  125. Agility Trial I, Easy Moravia Valley: 4/11, 45.57 s, 3.57 tr. b., 3.77 m/s

  126. Agility Trial II, Easy Moravia Valley: 4/11, 50.73 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  127. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  128. 1. Zkouška SA2, Easy Moravia Valley: 5/9, 62.75 s, 25.75 tr. b., 2.92 m/s

  129. 2. Zkouška SA2, Easy Moravia Valley: Diskvalifikován

  130. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  131. Agility Trial I, Easy Moravia Valley: 2/9, 57.85 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  132. Agility Trial II, Easy Moravia Valley: 1/9, 53.27 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  133. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  134. Agility Trial II, Easy Moravia Valley: 2/6, 59.92 s, 10.92 tr. b., 3.5 m/s

  135. Agility Trial III, Easy Moravia Valley: 4/6, 50.14 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  136. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  137. Agility SA, Easy Moravia Valley: Diskvalifikován

  138. Jumping SA, Easy Moravia Valley: 10/32, 45.08 s, 2.08 tr. b., 4.15 m/s

  139. Zkouška SA1, Easy Moravia Valley: 2/5, 46.09 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  140. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  141. Agility Trial I, Easy Moravia Valley: 1/9, 42.19 s, 1.19 tr. b., 2.99 m/s

  142. Agility Trial II, Easy Moravia Valley: 1/9, 41.33 s, 0.0 tr. b., 3.15 m/s

  143. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  144. Agility Trial I, Easy Moravia Valley: 5/7, 55.03 s, 23.03 tr. b., 3.33 m/s

  145. Agility Trial II, Easy Moravia Valley: Diskvalifikován

  146. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  147. Trial I, Easy Moravia Valley: 5/10, 53.24 s, 12.24 tr. b., 2.97 m/s

  148. Trial II, Easy Moravia Valley: 8/10, 70.93 s, 23.93 tr. b., 2.3 m/s

  149. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  150. Agility Trial I, Easy Moravia Valley: 5/8, 64.89 s, 37.89 tr. b., 2.31 m/s

  151. Agility Trial II, Easy Moravia Valley: 4/8, 46.95 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  152. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  153. Jumping Zelenaci I, Easy Moravia Valley: 4/6, 34.04 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  154. Jumping Zelenaci II, Easy Moravia Valley: 2/6, 25.28 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  155. Větřkovice - Trojboj „Království křišťálové zóny“, 27. 06. 2015

  156. Agility I, Fáta Lantaka: Diskvalifikován

  157. Agility II, Fáta Lantaka: Diskvalifikován

  158. Jumping Open, Fáta Lantaka: Diskvalifikován