Cz En

060418

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Soňa Zoulová

    Člen KA

Pes

  1. Easy Moravia Valley, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  2. Agility Individual - J: 1/11, 53.29 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  3. Jumping Individual - J: 2/11, 47.43 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  4. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  5. Agility Brut XS: 1/2, 64.41 s, 15.41 tr. b., 3.35 m/s

  6. Demi Z XSA3: 1/1, 61.44 s, 7.44 tr. b., 3.58 m/s

  7. Jumping Extra Dry XS: 1/3, 46.71 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  8. Brno - Dvojzkoušky Brno, 07. 08. 2021

  9. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška XSA3: 1/2, 54.21 s, 2.21 tr. b., 3.63 m/s

  11. Šumperk - Havliczech 032, 31. 07. 2021

  12. TRIAL I.: Diskvalifikován

  13. TRIAL II.: 1/1, 45.82 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  14. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  15. TRIAL I.: 1/1, 52.26 s, 0.26 tr. b., 4.02 m/s

  16. TRIAL II.: 1/1, 57.02 s, 15.02 tr. b., 3.68 m/s

  17. Šumperk - Havliczech 030, 10. 07. 2021

  18. TRIAL I.: Diskvalifikován

  19. TRIAL II.: Diskvalifikován

  20. Šumperk - Havliczech 033, 09. 07. 2021

  21. TRIAL I.: Diskvalifikován

  22. TRIAL II. : 1/1, 55.66 s, 21.66 tr. b., 3.54 m/s

  23. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  24. TRIAL I.: 1/3, 61.42 s, 21.42 tr. b., 3.58 m/s

  25. TRIAL II.: Diskvalifikován

  26. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky, 04. 06. 2021

  27. Agility Trial II: 1/2, 44.0 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  28. Aility Trial I: 1/2, 46.53 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  29. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  30. 1. Zkouška XS A3: 1/2, 46.9 s, 1.9 tr. b., 3.88 m/s

  31. 2. Zkouška XS A3: 2/2, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  32. 3. Zkouška XS A3: 1/2, 68.13 s, 30.13 tr. b., 2.8 m/s

  33. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  34. 1. zkouška: Diskvalifikován

  35. 2. zkouška: Diskvalifikován

  36. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  37. Agility J Individual: 2/14, 51.67 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  38. Agility Squads: 1/17, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  39. Jumping J Individual: 4/14, 46.63 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  40. Jumping Squads: Diskvalifikován

  41. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  42. zkouška XSA3 1: 1/3, 46.42 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  43. zkouška XSA3 2: 2/2, 49.65 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  44. zkouška XSA3 3: 1/2, 47.39 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  45. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  46. ZkA I: Diskvalifikován

  47. ZkA II: Diskvalifikován

  48. ZkA III: Diskvalifikován

  49. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  50. Agility I: 6/14, 53.48 s, 7.48 tr. b., 4.11 m/s

  51. Agility II: 10/14, 56.36 s, 12.36 tr. b., 3.81 m/s

  52. Jumping I: Diskvalifikován

  53. Jumping II: 9/13, 51.88 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  54. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  55. 1. zkouška: 1/3, 53.97 s, 5.97 tr. b., 3.89 m/s

  56. 2. zkouška: 2/3, 52.35 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  57. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  58. II zkouška A3 S: Diskvalifikován

  59. I zkouška A3 S: 3/9, 53.87 s, 1.87 tr. b., 3.86 m/s

  60. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  61. ZkA I: 6/8, 54.93 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  62. ZkA II: 2/8, 52.78 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  63. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  64. Zk Agility I: 1/8, 50.04 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  65. Zk Agility II: Diskvalifikován

  66. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  67. Zkouška II. SA3: 3/11, 52.46 s, 0.46 tr. b., 3.91 m/s

  68. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  69. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  70. ZkA I: 1/3, 51.04 s, 2.04 tr. b., 3.96 m/s

  71. ZkA II: Diskvalifikován

  72. ZkA III: Diskvalifikován

  73. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  74. Agility J: 12/36, 49.78 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  75. Agility Squads as Individual: 37/51, 68.14 s, 17.14 tr. b., 3.1 m/s

  76. Jumping J: 25/36, 43.69 s, 5.69 tr. b., 3.87 m/s

  77. Jumping Squads as Individual: 27/52, 42.36 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  78. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  79. Zkouška II. SA3: 4/7, 49.22 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  80. Zkouška I. SA3: 2/7, 51.85 s, 9.85 tr. b., 3.57 m/s

  81. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  82. Agility Open: 6/28, 53.83 s, 4.83 tr. b., 3.68 m/s

  83. Agility Zk: 4/11, 55.11 s, 4.11 tr. b., 3.81 m/s

  84. Jumping Open: Diskvalifikován

  85. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  86. 1. zkouška SA2: 3/7, 56.64 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  87. 2. zkouška SA2: 2/8, 43.09 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  88. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  89. 1. zkouška: Diskvalifikován

  90. 2. zkouška: Diskvalifikován

  91. 3. zkouška: 2/7, 49.03 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  92. Zbraslav u Brna - Mistrovství dětí a mládeže ČMKU, 15. 06. 2019 - 16. 06. 2019

  93. Junior agility SA: Diskvalifikován

  94. Junior jumping SA: 1/4, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  95. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  96. Agility Trial I: 4/11, 45.57 s, 3.57 tr. b., 3.77 m/s

  97. Agility Trial II: 4/11, 50.73 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  98. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  99. 1. Zkouška SA2: 5/9, 62.75 s, 25.75 tr. b., 2.92 m/s

  100. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  101. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  102. Agility Trial I: 2/9, 57.85 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  103. Agility Trial II: 1/9, 53.27 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  104. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  105. Agility Trial II: 2/6, 59.92 s, 10.92 tr. b., 3.5 m/s

  106. Agility Trial III: 4/6, 50.14 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  107. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  108. Agility SA: Diskvalifikován

  109. Jumping SA: 10/32, 45.08 s, 2.08 tr. b., 4.15 m/s

  110. Zkouška SA1: 2/5, 46.09 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  111. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  112. Agility Trial I: 1/9, 42.19 s, 1.19 tr. b., 2.99 m/s

  113. Agility Trial II: 1/9, 41.33 s, 0.0 tr. b., 3.15 m/s

  114. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  115. Agility Trial I: 5/7, 55.03 s, 23.03 tr. b., 3.33 m/s

  116. Agility Trial II: Diskvalifikován

  117. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  118. Trial I: 5/10, 53.24 s, 12.24 tr. b., 2.97 m/s

  119. Trial II: 8/10, 70.93 s, 23.93 tr. b., 2.3 m/s

  120. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  121. Agility Trial I: 5/8, 64.89 s, 37.89 tr. b., 2.31 m/s

  122. Agility Trial II: 4/8, 46.95 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  123. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  124. Jumping Zelenaci I: 4/6, 34.04 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  125. Jumping Zelenaci II: 2/6, 25.28 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s