Cz En

092119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anna Maroušková, Klub Aktij z.s.

    Člen KA

Pes

  1. Ciabatta Costcowana von Schnappi Schnapp, Sheltie

Výsledky

  1. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  2. Agility D Individual: 5/10, 41.86 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  3. Agility Squads: 26/34, 49.05 s, 17.05 tr. b., 3.45 m/s

  4. Jumping D Individual: 3/10, 41.23 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  5. Jumping Squads: 6/34, 39.71 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  6. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  7. 1. zkouška: Diskvalifikován

  8. 2. zkouška: Diskvalifikován

  9. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  10. II. Zk MA1: 2/3, 37.34 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  11. I. Zk MA1: Diskvalifikován

  12. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  13. ZkA. MA1 I.: Diskvalifikován

  14. ZkA. MA1 II.: 2/5, 38.43 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  15. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  16. MA1 - I. : 1/5, 42.35 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  17. MA1 - II.: 1/5, 48.61 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  18. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  19. II. zkouška M1: Diskvalifikován

  20. I. zkouška M1: Diskvalifikován

  21. Praha Štěrboholy - Duo speciál a tři oříšky pro jedničky, 16. 02. 2020

  22. M A1 I.: Diskvalifikován

  23. M A1 II.: 1/7, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  24. M A1 III.: 2/7, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  25. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  26. ZkA. MA1 I.: Diskvalifikován

  27. ZkA. MA1 II.: Diskvalifikován

  28. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  29. Druhá zkouška: 1/6, 35.47 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  30. První zkouška: Diskvalifikován

  31. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  32. MA1 - I.: 2/8, 40.04 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  33. MA1 II.: 3/8, 33.62 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  34. MA1 - III.: 2/7, 38.71 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  35. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  36. A1 II M: Diskvalifikován

  37. A1 I M: 2/10, 37.44 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  38. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  39. II. zkouška MA1: 3/10, 37.49 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  40. I. zkouška MA1: 3/10, 37.92 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  41. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  42. Zkouška MA1 I: Diskvalifikován

  43. Zkouška MA1 II: 5/12, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  44. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  45. ZkA. MA1 I.: 5/11, 31.18 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  46. ZkA. MA1 II.: 8/11, 42.4 s, 10.0 tr. b., 3.35 m/s

  47. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  48. Druhá zkouška: 3/4, 39.03 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  49. První zkouška: Diskvalifikován

  50. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  51. MA1 - I.: 3/6, 41.86 s, 5.36 tr. b., 3.58 m/s

  52. MA1 - II.: 2/6, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  53. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  54. III. jumping M: 11/29, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  55. II. jumping M: 15/29, 39.68 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  56. I. jumping M: 11/29, 39.31 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  57. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  58. ZkA. MA1 I.: Diskvalifikován

  59. ZkA. MA1 II.: 4/8, 41.17 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s