Cz En

Jumping Squads as Individual

  1. Datum: 04. 09. 2021
  2. Závod: Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 018021 Soňa Zoulová Aurelius Harlekin Prague Campanile 0 0 0.0 0.0 36.04 5.55 V V
2 072819 Kateřina Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 36.82 5.43 V V
3 080016 Mikuláš Kočvara A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 37.07 5.4 V V
4 079417 Lucie Frimmelová A3Ch Baltazar Ellie's Jolly 0 0 0.0 0.0 39.53 5.06 V V
5 053418 Marie Šimečková Edmond Aqarella Bohemica 0 0 0.0 0.0 39.66 5.04 V V
6 030319 Adéla Hasalová Casey 0 0 0.0 0.0 41.57 4.81 V V
7 071517 Kateřina Bartušková Cira Almiri 0 0 0.0 0.0 42.91 4.66 V V
8 089419 Sára Bartoňková Lucinka 0 0 0.0 0.0 44.22 4.52 V V
9 074318 Lucie Adámková Amelie Top Temperamente 0 0 0.0 0.0 47.94 4.17 V V
10 063016 Kateřina Mrázková A3Ch Calahari Etosha Thiwahe 1 0 0.0 5.0 33.5 5.97 V V
11 070819 Anastázie Ondrúšová Elodie Alkyra 0 1 0.0 5.0 39.72 5.04 V V
12 026220 Lucie Koubová A3Ch Finn Black Modrá Odysea 0 1 0.0 5.0 41.62 4.81 V V
13 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo 0 1 0.0 5.0 43.22 4.63 V V
14 035118 Bára Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta 1 0 0.0 5.0 45.37 4.41 V V
15 033620 Kateřina Schacherlová Jůlie 0 1 0.0 5.0 46.7 4.28 V V
16 Karolína Mikušová Luna - "Lulu" 1 0 0.0 5.0 48.67 4.11 V V
17 037820 Julie Rybová Barney Star od Ritušky 0 0 6.17 6.17 56.17 3.56 VD VD
18 001819 Natálie Šišovská Beetroot Happy Javelai 2 0 0.0 10.0 33.83 5.91 VD VD
19 031120 Kristýna Zástěrová Mr.Bombastic Z Heřmanova Dvora 1 1 0.0 10.0 42.3 4.73 VD VD
20 048119 Klára Janáková Pampeliška z Hájenky Hůrka 2 0 0.0 10.0 43.73 4.57 VD VD
21 029517 Nikol Cholastová Jenny 0 1 6.2 11.2 56.2 3.56 VD VD
22 057220 Julie Karlíková Teddy 3 0 0.0 15.0 36.38 5.5 VD VD
23 092119 Anna Maroušková Ciabatta Costcowana von Schnappi Schnapp 2 1 0.0 15.0 45.48 4.4 VD VD
24 054420 Nikol Kubicová Juster Sněžný tygr 2 1 0.0 15.0 49.29 4.06 VD VD
25 081918 Melanie Reiser Buddy 2 2 0.0 20.0 47.36 4.22 D D
26 081019 Lucie Machová Lord-dy 0 0 23.58 23.58 73.58 2.72 D D
27 020819 Zuzana Weisová Corny Jozucita 3 1 6.42 26.42 56.42 3.54 BO BO
DIS 003821 Ema Závodná Chilli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013121 Sofia Blašková You For Me Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041021 Václav Jirásek A3Ch Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046120 Tereza Cabrnochová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014619 Veronika Vyparinová Enzo z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066620 Kristýna Pichová Jůlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061018 Lucie Koubová A3Ch As You Like It of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067219 Jan Sigmund Arwen Easy Euforia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002321 Kateřina Marešová Coudy Czech Maparo Active DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063619 Ludmila Lenková Jocose Boy z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008120 Jan Fábera Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024019 Tereza Habermannová Birioni z Ballabaru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082218 Tereza Kvasničková Miki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO