Cz En

061018

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Koubová, Kynologický spolek BRABCI

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch As You Like It of Youwentis, Sheltie

Výsledky

  1. Vrbice u Stříbra - Quattro zkoušky agility pro A2, 13. 10. 2019

  2. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška MA2: 1/2, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  4. 3.zkouška MA2: Diskvalifikován

  5. 4.zkouška MA2: 1/2, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  6. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  7. Agility M: Diskvalifikován

  8. Jumping M: 5/10, 41.74 s, 6.74 tr. b., 3.93 m/s

  9. Zkouška MA2: 1/2, 51.33 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  10. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2019

  11. 1. zkouška MA2: 2/3, 46.65 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  12. 2. zkouška MA2: 2/3, 44.87 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  13. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  14. Agility D: Diskvalifikován

  15. Agility Squads as Individual: 9/23, 51.85 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  16. Jumping D: 1/6, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  17. Jumping Squads as Individual: 17/23, 47.19 s, 9.19 tr. b., 3.58 m/s

  18. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  19. 1. Jumping M: 3/10, 33.11 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  20. Zkouška MA1 I: 1/5, 36.18 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  21. Zkouška MA1 II: Diskvalifikován

  22. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  23. D Agility IV: Diskvalifikován

  24. D Agility V: 1/1, 49.39 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  25. D Agility VI: 1/1, 40.16 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  26. D Jumping III: Diskvalifikován

  27. D Jumping IV: 1/1, 49.98 s, 15.0 tr. b., 3.44 m/s

  28. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  29. Zkouška III MA1: 1/2, 43.39 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  30. Zkouška II MA1: 1/2, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  31. Zkouška I MA1: Diskvalifikován

  32. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  33. MA1 I.: 1/5, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  34. MA1 II.: 1/5, 34.64 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  35. MA1 III.: 3/5, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  36. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  37. D Agility I: 1/1, 49.15 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  38. D Agility II: 1/1, 45.69 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  39. D Agility III: 1/1, 50.87 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  40. D Jumping I: 1/1, 42.15 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  41. D Jumping II: 1/1, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  42. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  43. II. zkouška MA1: 1/2, 32.54 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  44. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  45. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  46. Agility M: 4/12, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  47. Jumping M: Diskvalifikován

  48. Zkouška_neděle MA1: 1/3, 31.42 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  49. Zkouška_sobota_01 MA1: 1/3, 34.51 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  50. Zkouška_sobota_02 MA1: 1/3, 29.83 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  51. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  52. MA1-1 MA1: 2/4, 36.56 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  53. MA1-2 MA1: 1/4, 36.22 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  54. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  55. Zkouška 1 MA1: 2/4, 48.62 s, 17.62 tr. b., 2.94 m/s

  56. Zkouška 2 MA1: 1/4, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  57. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 09. 2018

  58. Agility open M: Diskvalifikován

  59. Jumping open M: Diskvalifikován

  60. Zkouška MA1: 1/4, 42.83 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  61. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  62. 1.MA1 MA1: Diskvalifikován

  63. 2.MA1 MA1: 2/7, 31.17 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s