Cz En

Jumping Individual - J

  1. Datum: 05. 09. 2021
  2. Závod: Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 88.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.23 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 063016 Kateřina Mrázková A3Ch Calahari Etosha Thiwahe 0 0 0.0 0.0 38.95 5.65 V V
2 063619 Ludmila Lenková Jocose Boy z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 40.77 5.4 V V
3 013121 Sofia Blašková You For Me Koryfej 0 0 0.0 0.0 41.16 5.34 V V
4 018021 Soňa Zoulová Aurelius Harlekin Prague Campanile 0 0 0.0 0.0 42.89 5.13 V V
5 057220 Julie Karlíková Teddy 0 0 0.0 0.0 43.77 5.03 V V
6 072819 Kateřina Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 44.0 5.0 V V
7 079417 Lucie Frimmelová A3Ch Baltazar Ellie's Jolly 0 0 0.0 0.0 45.44 4.84 V V
8 026220 Lucie Koubová A3Ch Finn Black Modrá Odysea 0 0 0.0 0.0 46.21 4.76 V V
9 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo 0 0 0.0 0.0 46.44 4.74 V V
10 033620 Kateřina Schacherlová Jůlie 0 0 0.0 0.0 49.27 4.47 V V
11 071517 Kateřina Bartušková Cira Almiri 0 0 0.0 0.0 50.15 4.39 V V
12 048119 Klára Janáková Pampeliška z Hájenky Hůrka 0 0 0.0 0.0 51.62 4.26 V V
13 020819 Zuzana Weisová Corny Jozucita 0 0 1.58 1.58 53.58 4.11 V V
14 074318 Lucie Adámková Amelie Top Temperamente 0 0 3.9 3.9 55.9 3.94 V V
15 001819 Natálie Šišovská Beetroot Happy Javelai 1 0 0.0 5.0 41.29 5.33 V V
16 002321 Kateřina Marešová Coudy Czech Maparo Active 1 0 0.0 5.0 44.06 4.99 V V
17 046120 Tereza Cabrnochová Max 1 0 0.0 5.0 46.23 4.76 V V
18 081918 Melanie Reiser Buddy 0 1 0.49 5.49 52.49 4.19 V V
19 089419 Sára Bartoňková Lucinka 0 0 7.9 7.9 59.9 3.67 VD VD
20 029517 Nikol Cholastová Jenny 0 0 8.93 8.93 60.93 3.61 VD VD
21 030319 Adéla Hasalová Casey 1 1 0.0 10.0 49.96 4.4 VD VD
22 070819 Anastázie Ondrúšová Elodie Alkyra 0 2 1.41 11.41 53.41 4.12 VD VD
23 061018 Lucie Koubová A3Ch As You Like It of Youwentis 1 1 6.03 16.03 58.03 3.79 D D
DIS 014619 Veronika Vyparinová Enzo z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053418 Marie Šimečková Edmond Aqarella Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008120 Jan Fábera Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082218 Tereza Kvasničková Miki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081019 Lucie Machová Lord-dy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO