Cz En

Strážiště - Odpolední 2x zkoušky

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 09. 12. 2021 v 09:07.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 21300
  2. Datum: 10. 12. 2021
  3. Terén: písek s geotextilií
  4. Uvnitř: Ano
  5. Třídy: Zkoušky agility
  6. Rozhodčí: Vyplelová, Petra (CZ)
  7. Propozice: https://docs.google.com/document/d/1A8jrV_jGm28WnnCuCxrLCRHO1SoVNveh-_90EHvhorQ/edit?usp=sharing
  8. Zodpovědná osoba: Kateřina Pospíšilová
  9. Specifikace: 2x zkoušky agility
  10. Upřesnění místa: Strážiště u Mnichova Hradiště
  11. GPS: 50.5929988, 14.9311722

Kontakt

Kateřina Pospíšilová - email: dogsinaction@seznam.cz

Poznámka

Program závodu: 2x zkouška A1, 2x zkouška A2, 2x zkouška A3

⏰ 16:15 - 16:30 prezence A1

⏰ cca 17:30 - 17:45 prezence A2

⏰ cca 18:45 - 19:00 prezence A3

V KAŽDÉ KATEGORII BUDE STARTOVAT MAXIMÁLNĚ 15 TÝMŮ! :)

Statistika přihlášených

10. 12. 2021
A1 A2 A3 V Celkem
XS 0 0 0 0 0
S 0 0 0 0 0
M 0 1 0 0 1
ML 0 1 1 0 2
L 1 1 2 0 4
Celkem 1 3 3 0 7
38 volných míst

Přihlášky

Člen KA
030220 LA1 Kateřina Pospíšilová Live
Člen KA
005720 LA2 Michala Drahošová Centa Nella Belavia
Člen KA
012217 LA3 Helena Deverová Dante Tora Mei
Člen KA
078719 LA3 Jakub Štýbr Apple Deabei
Člen KA
063619 MA2 Ludmila Lenková Jocose Boy z Lomu ve Skále
Člen KA
070420 MLA2 Lucie Čermáková Gaspoda
Člen KA
086918 MLA3 Lenka Přádná Olly Odysee Hafkins

Nepotvrzené přihlášky (34)

055521 LA1 Marta Hadravová Endy
Člen KA
001321 LA1 Václav Hejcman Beast Ťapka
Člen KA
027520 LA1 Roman Linka Darwin Deabei
060018 LA1 Zuzana Vodičková Frodo Baggins Royal Fellow
028021 LA1 Michaela Čermáková Shelly
010120 LA2 Romana Havelková Odyna
Člen KA
001319 LA2 Eva Linková Call me Doyle from Valachian Highlands
Člen KA
001019 LA2 Eva Linková Cool Runnings of Monpeja
Člen KA
094319 LA2 Alena Vitáková Aggi od Roubenky
Člen KA
020015 LA3 Václav Hejcman Bandita Czech Black
Člen KA
027116 LA3 Radka Křelinová Timmy
071713 LA3 Lenka Čerychová Valeri
Člen KA
061019 LA3 Tereza Šoutová Hesperia od Brány Ráje
022620 MA1 Jiří Herbst Shinju Prima Nova
Člen KA
020621 MA1 Tereza Linková Snape Brown Neraka
Člen KA
072219 MA1 Aleš Matras A3Ch New Nova Fort Fox
Člen KA
072119 MA1 Kateřina Matrasová Goldilocks Fort Fox
Člen KA
008120 MA2 Jan Fábera Happy
Člen KA
054420 MA2 Nikol Kubicová Juster Sněžný tygr
Člen KA
010119 MA3 Petra Haspeklová Vixi Devil Drink z Laviny
Člen KA
016417 MA3 Kristýna Lérová Berenita Nella Belavia
051917 MA3 Veronika Vičíková Monty
Člen KA
014818 MA3 Martina Šoltýsová Ogi
Člen KA
083018 MLA1 Anna Kárová Agatha od Ledové skály
075020 MLA1 Kateřina Novotná Aireen
Člen KA
696916 MLA2 Michaela Bakrlíková Emilly Hola-Hopa
Člen KA
011117 MLA2 Soňa Vlčková Beauty Bear Calista Paradise
064416 MLA2 Michaela Čermáková Fox
Člen KA
089817 MLA3 Michaela Hadrbolcová Fire Fly Dai Muratori
Člen KA
067717 MLA3 Dominika Machová Crush Doakimo Dog
Člen KA
000419 SA2 Lenka Cíglerová Ivory Kutcher Chan
Člen KA
039418 SA2 Tereza Najmanová Roxy
Člen KA
078518 SA2 Michaela Štemproková Mafie z Ďáblovy studánky
Člen KA
063015 SA3 Pavla Brzobohatá Fifinka