Cz En

053317

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Brišová, ZKO Svítkov

    Člen KA

Pes

  1. Amazing Abigail Of Schmikes Yard, Australská kelpie

Výsledky

  1. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky A1, A2, A3 pro všechny kategorie XS, S, M, ML, L, 24. 09. 2022

  2. II. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  3. I. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  4. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  5. Agility: 4/12, 41.2 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  6. Jumping M2: 1/3, 29.5 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  7. Zkouška M2: Diskvalifikován

  8. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  9. II. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  10. I. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  11. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  12. Agility 1 M: Diskvalifikován

  13. Agility 2 M: Diskvalifikován

  14. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  15. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  16. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  17. Zkouška II MA2: Diskvalifikován

  18. Zkouška I MA2: 2/7, 48.13 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  19. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  20. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  21. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  22. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  23. 1.zkouška: 1/4, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  24. 2.zkouška: Diskvalifikován

  25. 3.zkouška: Diskvalifikován

  26. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  27. III. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  28. IV. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  29. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  30. Zkouška II. MA2: Diskvalifikován

  31. Zkouška I.MA2: 4/6, 41.36 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  32. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  33. 1. zkouška: 1/8, 32.73 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  34. 2. zkouška: Diskvalifikován

  35. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  36. II. zkouška: Diskvalifikován

  37. I. zkouška: 1/4, 38.29 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  38. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  39. II. zkouška A1 M: 1/6, 43.14 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  40. I. zkouška A1 M: Diskvalifikován

  41. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  42. 1.zkouška: Diskvalifikován

  43. 2.zkouška: 2/5, 30.52 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  44. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  45. I. agility M: Diskvalifikován

  46. II. agility M: Diskvalifikován

  47. II. jumping M: 41/64, 43.37 s, 11.37 tr. b., 4.06 m/s

  48. I. jumping M: Diskvalifikován

  49. Pardubice-Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  50. 1. zkouška: 1/8, 35.71 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  51. 2. zkouška: 6/8, 44.62 s, 15.0 tr. b., 3.63 m/s

  52. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  53. 1. zkouška A1: 7/9, 42.85 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  54. 2. zkouška A1: Diskvalifikován

  55. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  56. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  57. Jumping 1: 9/21, 31.85 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  58. Jumping 2: Diskvalifikován

  59. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  60. Jumping I: Diskvalifikován

  61. Jumping II: Diskvalifikován

  62. Jumping III: Diskvalifikován

  63. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  64. Jump Zk MA1 I.: 1/7, 25.64 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  65. Jump Zk MA1 II.: 2/7, 27.58 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  66. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  67. Zkouška: 3/4, 43.99 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  68. Zkouška II: Diskvalifikován

  69. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  70. Ne-: 1/6, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  71. Ne-Agility: Diskvalifikován

  72. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  73. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  74. Zkouška 1 MA1: 2/9, 33.31 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  75. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  76. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  77. Jumping III M: Diskvalifikován

  78. Jumping II M: Diskvalifikován

  79. Jumping I M: Diskvalifikován

  80. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  81. Czech Imp Jump: 18/21, 24.22 s, 7.22 tr. b., 4.05 m/s

  82. Jumping 1: Diskvalifikován

  83. Jumping 2: 17/23, 38.17 s, 14.17 tr. b., 3.54 m/s

  84. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  85. 1.kvalifikace: 8/17, 30.23 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  86. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  87. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  88. Východočeské finále: Diskvalifikován

  89. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  90. AGILITY: 3/11, 44.7 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  91. JUMPING MA1: 1/5, 34.77 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  92. MA1: 4/5, 27.01 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  93. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  94. Jumping II M: Diskvalifikován

  95. Jumping I M: 4/14, 34.53 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  96. ZkA. I. MA1: 1/4, 34.37 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  97. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  98. A1 - 1. MA1: Diskvalifikován

  99. A1 - 2. MA1: 7/9, 48.04 s, 10.0 tr. b., 3.43 m/s

  100. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  101. Zkouška: 1/2, 35.38 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  102. Zkouška II: Diskvalifikován

  103. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  104. 1.zkouška MA1: 2/4, 29.32 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  105. 2.zkouška MA1: 2/4, 33.1 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  106. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  107. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  108. 2. zkouška MA1: 1/6, 25.98 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  109. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  110. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  111. 2.zkouška MA1: 2/6, 31.1 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  112. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  113. Jumpy A1 - I.běh MA1: 1/6, 24.06 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  114. Jumpy A1 - II. běh MA1: Diskvalifikován

  115. Zkouška A1 MA1: 3/6, 28.31 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  116. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  117. I Agility Open: Diskvalifikován

  118. II Agility Open: Diskvalifikován

  119. II Jumping Open: Diskvalifikován

  120. I Jumping Open: 42/69, 48.78 s, 21.78 tr. b., 3.61 m/s

  121. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  122. ZkA. II. MA1: 4/8, 39.36 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  123. ZkA. I. MA1: 2/9, 34.05 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  124. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  125. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  126. I. zkouška MA1: 3/3, 39.45 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  127. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  128. III. zkouška MA1: 1/5, 21.28 s, 10.0 tr. b., 5.73 m/s

  129. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  130. I. zkouška MA1: 1/5, 35.46 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  131. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  132. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  133. Jumping 1 Medium: 18/29, 43.0 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  134. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  135. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  136. 1. jumping: Diskvalifikován

  137. 2.jumping: Diskvalifikován

  138. 3.jumping: 2/11, 20.63 s, 0.0 tr. b., 6.59 m/s

  139. Východočeské finále: Diskvalifikován