Cz En

053317

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Brišová, ZKO Svítkov

    Člen KA

Pes

  1. Amazing Abigail Of Schmikes Yard, Australská kelpie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  2. II. zkouška: Diskvalifikován

  3. I. zkouška: 1/4, 38.29 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  4. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  5. II. zkouška A1 M: 1/6, 43.14 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  6. I. zkouška A1 M: Diskvalifikován

  7. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  8. 1.zkouška: Diskvalifikován

  9. 2.zkouška: 2/5, 30.52 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  10. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  11. I. agility M: Diskvalifikován

  12. II. agility M: Diskvalifikován

  13. II. jumping M: 41/64, 43.37 s, 11.37 tr. b., 4.06 m/s

  14. I. jumping M: Diskvalifikován

  15. Pardubice-Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  16. 1. zkouška: 1/8, 35.71 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  17. 2. zkouška: 6/8, 44.62 s, 15.0 tr. b., 3.63 m/s

  18. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  19. 1. zkouška A1: 7/9, 42.85 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  20. 2. zkouška A1: Diskvalifikován

  21. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  22. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  23. Jumping 1: 9/21, 31.85 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  24. Jumping 2: Diskvalifikován

  25. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  26. Jumping I: Diskvalifikován

  27. Jumping II: Diskvalifikován

  28. Jumping III: Diskvalifikován

  29. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  30. Jump Zk MA1 I.: 1/7, 25.64 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  31. Jump Zk MA1 II.: 2/7, 27.58 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  32. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  33. Zkouška: 3/4, 43.99 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  34. Zkouška II: Diskvalifikován

  35. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  36. Ne-: 1/6, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  37. Ne-Agility: Diskvalifikován

  38. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  39. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  40. Zkouška 1 MA1: 2/9, 33.31 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  41. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  42. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  43. Jumping III M: Diskvalifikován

  44. Jumping II M: Diskvalifikován

  45. Jumping I M: Diskvalifikován

  46. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  47. Czech Imp Jump: 18/21, 24.22 s, 7.22 tr. b., 4.05 m/s

  48. Jumping 1: Diskvalifikován

  49. Jumping 2: 17/23, 38.17 s, 14.17 tr. b., 3.54 m/s

  50. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  51. 1.kvalifikace: 8/17, 30.23 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  52. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  53. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  54. Východočeské finále: Diskvalifikován

  55. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  56. AGILITY: 3/11, 44.7 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  57. JUMPING MA1: 1/5, 34.77 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  58. MA1: 4/5, 27.01 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  59. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  60. Jumping II M: Diskvalifikován

  61. Jumping I M: 4/14, 34.53 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  62. ZkA. I. MA1: 1/4, 34.37 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  63. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  64. A1 - 1. MA1: Diskvalifikován

  65. A1 - 2. MA1: 7/9, 48.04 s, 10.0 tr. b., 3.43 m/s

  66. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  67. Zkouška: 1/2, 35.38 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  68. Zkouška II: Diskvalifikován

  69. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  70. 1.zkouška MA1: 2/4, 29.32 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  71. 2.zkouška MA1: 2/4, 33.1 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  72. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  73. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška MA1: 1/6, 25.98 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  75. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  76. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  77. 2.zkouška MA1: 2/6, 31.1 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  78. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  79. Jumpy A1 - I.běh MA1: 1/6, 24.06 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  80. Jumpy A1 - II. běh MA1: Diskvalifikován

  81. Zkouška A1 MA1: 3/6, 28.31 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  82. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  83. I Agility Open: Diskvalifikován

  84. II Agility Open: Diskvalifikován

  85. II Jumping Open: Diskvalifikován

  86. I Jumping Open: 42/69, 48.78 s, 21.78 tr. b., 3.61 m/s

  87. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  88. ZkA. II. MA1: 4/8, 39.36 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  89. ZkA. I. MA1: 2/9, 34.05 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  90. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  91. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  92. I. zkouška MA1: 3/3, 39.45 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  93. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  94. III. zkouška MA1: 1/5, 21.28 s, 10.0 tr. b., 5.73 m/s

  95. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  96. I. zkouška MA1: 1/5, 35.46 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  97. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  98. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  99. Jumping 1 Medium: 18/29, 43.0 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  100. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  101. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  102. 1. jumping: Diskvalifikován

  103. 2.jumping: Diskvalifikován

  104. 3.jumping: 2/11, 20.63 s, 0.0 tr. b., 6.59 m/s

  105. Východočeské finále: Diskvalifikován