Cz En

I Agility Open

  1. Datum: 14. 04. 2018
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox 0 0 0.0 0.0 33.04 5.21 V V
2 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 33.45 5.14 V V
3 009313 Nora Klapalová Agáta 0 0 0.0 0.0 33.92 5.07 V V
4 003515 Ivana Suchardová Sookie von der Happy Horse Farm 0 0 0.0 0.0 35.08 4.9 V V
5 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 35.26 4.88 V V
6 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 0 0 0.0 0.0 36.48 4.71 V V
7 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 36.72 4.68 V V
8 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 37.18 4.63 V V
9 053914 Dana Russová Calimero Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 37.91 4.54 V V
10 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber 0 0 0.0 0.0 38.28 4.49 V V
11 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 0 0 0.0 0.0 38.69 4.45 V V
12 078109 Marie Wertheimová A3Ch Bystrouška Werneta 0 0 0.0 0.0 39.13 4.4 V V
13 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 0.0 0.0 41.55 4.14 V V
14 020116 Pavlína Sedlmaierová Bonnie 0 0 0.0 0.0 42.06 4.09 V V
15 083314 Barbora Banýrová Bungee Radan Bohemia 1 0 0.0 5.0 31.41 5.48 V V
16 023617 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan 1 0 0.0 5.0 34.28 5.02 V V
17 047915 Kristýna Obstová Ruby 1 0 0.0 5.0 34.78 4.95 V V
18 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers 0 1 0.0 5.0 35.04 4.91 V V
19 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 1 0 0.0 5.0 35.77 4.81 V V
20 027313 Karolína Smíšková Hermína 1 0 0.0 5.0 36.13 4.76 V V
21 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon 1 0 0.0 5.0 36.4 4.73 V V
22 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej 0 1 0.0 5.0 36.42 4.72 V V
23 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 1 0 0.0 5.0 37.33 4.61 V V
24 048415 Adéla Smetánková Angie 1 0 0.0 5.0 39.45 4.36 V V
25 034616 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej 0 1 0.0 5.0 40.94 4.2 V V
26 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 0 1 2.23 7.23 45.23 3.8 VD VD
27 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 2 0 0.0 10.0 32.68 5.26 VD VD
28 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 2 0 0.0 10.0 34.45 4.99 VD VD
29 035315 Jitka Humpolcová Asterix's amulet Bellamoon 1 1 0.0 10.0 37.06 4.64 VD VD
30 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka 1 1 0.0 10.0 37.14 4.63 VD VD
31 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost 0 1 6.12 11.12 49.12 3.5 VD VD
32 017618 Denisa Kopecká Darwin 0 2 2.57 12.57 45.57 3.77 VD VD
33 053813 Dan Pecháček Cheynee Lenfir 3 0 0.0 15.0 40.1 4.29 VD VD
DIS 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018816 Irena Hofmanová Helen of Troy Of Darkness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030116 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094415 Klára Jůdová Rézinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001115 Karolína Vybíralová Iringó Köves-bérci Betyár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046617 Irena Hofmanová Cornella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074415 Jana Kočová Gino DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057716 Renata Novotná Action Bumi Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083917 Yveta Nezvalová Zochová Bond Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044714 Věra Trnková Archico Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075817 Adéla Řeholová Calibré Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019915 Nikola Hosmanová Nightin Gale Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074014 Lucie Růžičková Cetan z Nového Sedliště DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081215 Jana Mikulová Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003317 Lukáš Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004716 Hanka Kryšpínová Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016514 Barbora Banýrová Rarity Jomgarden's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 095315 Klára Kokešová Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002316 Kateřina Matrasová Looby Loo Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053317 Veronika Brišová Amazing Abigail Of Schmikes Yard DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053814 Kateřina Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075515 Lenka Kohoutková Dotty Dream Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016715 Šárka Puldová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO