Cz En

I Jumping Open

  1. Datum: 14. 04. 2018
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 64.0 s
  7. Délka: 176.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.19 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej 0 0 0.0 0.0 34.58 5.09 V V
2 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs 0 0 0.0 0.0 34.8 5.06 V V
3 075515 Lenka Kohoutková Dotty Dream Harisson 0 0 0.0 0.0 34.82 5.05 V V
4 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 0 0.0 0.0 34.84 5.05 V V
5 075817 Adéla Řeholová Calibré Fort Fox 0 0 0.0 0.0 34.85 5.05 V V
6 095315 Klára Kokešová Roxy 0 0 0.0 0.0 35.25 4.99 V V
7 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej 0 0 0.0 0.0 35.3 4.99 V V
8 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's 0 0 0.0 0.0 36.38 4.84 V V
9 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 0 0 0.0 0.0 36.71 4.79 V V
10 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej 0 0 0.0 0.0 36.77 4.79 V V
11 047915 Kristýna Obstová Ruby 0 0 0.0 0.0 36.92 4.77 V V
12 009313 Nora Klapalová Agáta 0 0 0.0 0.0 37.11 4.74 V V
13 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 37.39 4.71 V V
14 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka 0 0 0.0 0.0 37.57 4.68 V V
15 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 37.6 4.68 V V
16 044714 Věra Trnková Archico Alien Life Form 0 0 0.0 0.0 38.34 4.59 V V
17 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 0 0 0.0 0.0 38.71 4.55 V V
18 053814 Kateřina Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta 0 0 0.0 0.0 38.86 4.53 V V
19 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 0.0 0.0 40.58 4.34 V V
19 017618 Denisa Kopecká Darwin 0 0 0.0 0.0 40.58 4.34 V V
21 019915 Nikola Hosmanová Nightin Gale Koryfej 0 0 0.0 0.0 41.7 4.22 V V
22 003317 Lukáš Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team 0 0 0.0 0.0 41.72 4.22 V V
23 004716 Hanka Kryšpínová Sára 0 0 0.0 0.0 41.98 4.19 V V
24 053914 Dana Russová Calimero Zapa Moravia 0 0 0.8 0.8 42.8 4.11 V V
25 074014 Lucie Růžičková Cetan z Nového Sedliště 0 0 3.62 3.62 45.62 3.86 V V
26 020116 Pavlína Sedlmaierová Bonnie 0 0 4.21 4.21 46.21 3.81 V V
27 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček 1 0 0.0 5.0 33.83 5.2 V V
28 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 1 0 0.0 5.0 36.28 4.85 V V
29 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel 1 0 0.0 5.0 36.39 4.84 V V
30 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 1 0 0.0 5.0 38.49 4.57 V V
31 057716 Renata Novotná Action Bumi Jump Jett Team 1 0 0.0 5.0 39.62 4.44 V V
32 078109 Marie Wertheimová A3Ch Bystrouška Werneta 1 0 0.0 5.0 39.87 4.41 V V
33 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 1 0.0 5.0 40.11 4.39 V V
34 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 1 0 0.0 5.0 40.69 4.33 V V
35 018816 Irena Hofmanová Helen of Troy Of Darkness 0 0 5.69 5.69 47.69 3.69 V V
36 030116 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej 0 1 0.94 5.94 42.94 4.1 V V
37 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team 1 1 0.0 10.0 36.07 4.88 VD VD
38 027313 Karolína Smíšková Hermína 1 1 0.0 10.0 38.32 4.59 VD VD
39 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 1 1 0.0 10.0 39.17 4.49 VD VD
40 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie 0 2 2.46 12.46 44.46 3.96 VD VD
41 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon 0 2 5.07 15.07 47.07 3.74 VD VD
42 053317 Veronika Brišová Amazing Abigail Of Schmikes Yard 1 2 6.78 21.78 48.78 3.61 D D
43 034616 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej 1 1 12.19 22.19 54.19 3.25 D D
DIS 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035315 Jitka Humpolcová Asterix's amulet Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023617 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048415 Adéla Smetánková Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046617 Irena Hofmanová Cornella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081215 Jana Mikulová Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053813 Dan Pecháček Cheynee Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083917 Yveta Nezvalová Zochová Bond Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002316 Kateřina Matrasová Looby Loo Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074415 Jana Kočová Gino DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094415 Klára Jůdová Rézinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003515 Ivana Suchardová Sookie von der Happy Horse Farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001115 Karolína Vybíralová Iringó Köves-bérci Betyár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO