Cz En

II Jumping Open

  1. Datum: 15. 04. 2018
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 57.0 s
  7. Délka: 163.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.29 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team 0 0 0.0 0.0 31.28 5.21 V V
2 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej 0 0 0.0 0.0 31.42 5.19 V V
3 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej 0 0 0.0 0.0 32.02 5.09 V V
4 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux 0 0 0.0 0.0 32.36 5.04 V V
5 016715 Šárka Puldová A3Ch Never Give Up Koryfej 0 0 0.0 0.0 32.73 4.98 V V
6 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 32.84 4.96 V V
7 075817 Adéla Řeholová Calibré Fort Fox 0 0 0.0 0.0 32.86 4.96 V V
8 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie 0 0 0.0 0.0 33.25 4.9 V V
9 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 0 0 0.0 0.0 33.83 4.82 V V
10 003515 Ivana Suchardová Sookie von der Happy Horse Farm 0 0 0.0 0.0 34.15 4.77 V V
11 030116 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej 0 0 0.0 0.0 34.21 4.76 V V
12 047915 Kristýna Obstová Ruby 0 0 0.0 0.0 34.25 4.76 V V
13 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.0 0.0 34.48 4.73 V V
14 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 0 0 0.0 0.0 34.59 4.71 V V
15 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 35.17 4.63 V V
16 081215 Jana Mikulová Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 35.25 4.62 V V
17 019915 Nikola Hosmanová Nightin Gale Koryfej 0 0 0.0 0.0 36.67 4.45 V V
18 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 0.0 0.0 36.68 4.44 V V
19 053814 Kateřina Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta 0 0 0.0 0.0 36.74 4.44 V V
20 034616 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej 0 0 0.0 0.0 37.36 4.36 V V
21 074014 Lucie Růžičková Cetan z Nového Sedliště 0 0 0.19 0.19 38.19 4.27 V V
22 053914 Dana Russová Calimero Zapa Moravia 0 0 0.32 0.32 38.32 4.25 V V
23 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost 0 0 3.71 3.71 41.71 3.91 V V
24 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 1 0 0.0 5.0 31.39 5.19 V V
25 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox 1 0 0.0 5.0 31.82 5.12 V V
26 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček 1 0 0.0 5.0 32.05 5.09 V V
27 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 1 0 0.0 5.0 33.74 4.83 V V
28 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 1 0 0.0 5.0 34.12 4.78 V V
29 075515 Lenka Rambousková Dotty Dream Harisson 0 1 0.0 5.0 34.49 4.73 V V
30 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 1 0 0.0 5.0 34.6 4.71 V V
31 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 1 0 0.0 5.0 34.76 4.69 V V
32 027313 Karolína Smíšková Hermína 0 1 0.0 5.0 36.63 4.45 V V
33 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 0 1 0.0 5.0 37.55 4.34 V V
34 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer 0 1 0.0 5.0 37.76 4.32 V V
35 004716 Hanka Kryšpínová Sára 0 1 0.83 5.83 38.83 4.2 V V
36 020116 Pavlína Sedlmaierová Bonnie 1 0 7.49 12.49 45.49 3.58 VD VD
37 083917 Yveta Nezvalová Zochová Bond Bleu Colline 2 1 2.61 17.61 40.61 4.01 D D
38 001115 Karolína Vybíralová Iringó Köves-bérci Betyár 1 1 7.61 17.61 45.61 3.57 D D
39 053813 Dan Pecháček Cheynee Lenfir 1 2 13.8 28.8 51.8 3.15 BO BO
DIS 023617 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078109 Marie Wertheimová A3Ch Bystrouška Werneta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048415 Adéla Smetánková Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016514 Barbora Banýrová Rarity Jomgarden's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009313 Nora Klapalová Agáta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035315 Jitka Humpolcová Asterix's amulet Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 095315 Klára Kokešová Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003317 Lukáš Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002316 Kateřina Matrasová Looby Loo Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094415 Klára Jůdová Rézinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053317 Veronika Brišová Amazing Abigail Of Schmikes Yard DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057716 Renata Novotná Action Bumi Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083314 Barbora Banýrová Bungee Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074415 Jana Kočová Gino DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017618 Denisa Kopecká Darwin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO