Cz En

Agility

  1. Datum: 10. 03. 2018
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3)
  3. Rozhodčí: Oven, Blaž (SI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 169.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.38 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Daša Zakotnik Picasso Vom Karntnerland Vom Karntnerland 0 0 0.0 0.0 35.42 4.77 V V
2 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 39.59 4.27 V V
3 053814 Kateřina Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta 0 0 0.0 0.0 40.73 4.15 V V
4 053914 Dana Russová Calimero Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 41.03 4.12 V V
5 048415 Adéla Smetánková Angie 0 0 0.0 0.0 42.2 4.0 V V
6 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 0.0 0.0 44.99 3.76 V V
7 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 1 0 0.0 5.0 38.98 4.34 V V
8 Melanie Stellbogen Pauline 1 0 0.0 5.0 40.15 4.21 V V
9 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 1 0 0.0 5.0 40.96 4.13 V V
10 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 1 0 0.0 5.0 41.22 4.1 V V
11 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber 2 0 0.0 10.0 39.22 4.31 VD VD
12 043517 Eva Maletínská Sisi Angelo Custode 2 2 8.98 28.98 58.98 2.87 BO BO
DIS Birgit Stellbogen Little Moon`s Bittersweet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031117 Martina Rychlá Kill Bill Fleret Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094214 Kristýna Živná Žofinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023617 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057916 Ivana Suchardová Bailey Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Daša Zakotnik Mahalo-Makaio Vom Karntnerland Vom Karntnerland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003515 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Birgit Stellbogen Betty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Robert Domaszewicz ABELONE Faboulous World DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056317 Lucie Pejzlová Abdul Nikidar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083416 Veronika Kučerová Aurita Bellatrix zo Slovenskej dediny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086113 Gabriela Považanová Hugo z Otvovické skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO