Cz En

Agility

  1. Datum: 11. 03. 2018
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3)
  3. Rozhodčí: Oven, Blaž (SI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 98.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.32 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 0 0.0 0.0 35.58 5.23 V V
2 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 0 0.0 0.0 35.87 5.19 V V
3 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 36.17 5.14 V V
4 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan 0 0 0.0 0.0 37.63 4.94 V V
5 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 40.31 4.61 V V
6 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 40.49 4.59 V V
7 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 40.54 4.59 V V
8 003515 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm 0 0 0.0 0.0 41.36 4.5 V V
9 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea 0 0 0.0 0.0 41.56 4.48 V V
10 053814 Kateřina Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta 0 0 0.0 0.0 41.98 4.43 V V
11 031117 Martina Rychlá Kill Bill Fleret Moravia 0 0 0.0 0.0 53.66 3.47 V V
12 Birgit Stellbogen Betty 0 0 0.0 0.0 53.85 3.45 V V
13 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 1 0 0.0 5.0 37.55 4.95 V V
14 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 1 0 0.0 5.0 38.59 4.82 V V
15 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber 1 0 0.0 5.0 43.12 4.31 V V
16 083416 Veronika Kučerová Aurita Bellatrix zo Slovenskej dediny 0 1 1.78 6.78 57.78 3.22 VD VD
17 Birgit Stellbogen Little Moon`s Bittersweet 1 1 0.0 10.0 44.28 4.2 VD VD
18 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 1 1 0.0 10.0 45.14 4.12 VD VD
19 057916 Ivana Suchardová Bailey Czech Dreamer 0 2 0.0 10.0 48.56 3.83 VD VD
DIS 086113 Gabriela Považanová Hugo z Otvovické skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048415 Adéla Smetánková Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Melanie Stellbogen Pauline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094214 Kristýna Živná Žofinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053914 Dana Russová Calimero Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043517 Eva Maletínská Sisi Angelo Custode DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023617 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Robert Domaszewicz ABELONE Faboulous World DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Daša Zakotnik Mahalo-Makaio Vom Karntnerland Vom Karntnerland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Daša Zakotnik Picasso Vom Karntnerland Vom Karntnerland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056317 Lucie Pejzlová Abdul Nikidar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO