Cz En

Jumping

  1. Datum: 10. 03. 2018
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3)
  3. Rozhodčí: Oven, Blaž (SI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 64.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.56 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 0 0.0 0.0 32.08 4.99 V V
2 047915 Kristýna Obstová Ruby 0 0 0.0 0.0 34.61 4.62 V V
3 Melanie Stellbogen Pauline 0 0 0.0 0.0 37.49 4.27 V V
4 027215 Václav Tomášek Bibi Jozucita 0 0 0.0 0.0 37.65 4.25 V V
5 053914 Dana Russová Calimero Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 39.19 4.08 V V
6 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 1 0.0 5.0 34.59 4.63 V V
7 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 1 0 0.0 5.0 35.09 4.56 V V
8 Daša Zakotnik Mahalo-Makaio Vom Karntnerland Vom Karntnerland 0 1 0.0 5.0 38.41 4.17 V V
9 081209 Lucie Šebková Adélka ULI z Říčan 1 0 0.0 5.0 39.99 4.0 V V
10 003515 Ivana Suchardová Sookie von der Happy Horse Farm 1 0 0.0 5.0 41.44 3.86 V V
11 053814 Kateřina Terčová Embargo de Nigromanta 1 1 0.0 10.0 39.95 4.01 VD VD
12 Birgit Stellbogen Betty 0 1 6.73 11.73 51.73 3.09 VD VD
13 Daša Zakotnik Picasso Vom Karntnerland Vom Karntnerland 2 1 0.0 15.0 33.74 4.74 VD VD
DIS 043517 Eva Maletínská Sisi Angelo Custode DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057916 Ivana Suchardová Bailey Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007313 Ivana Kuglerová Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094214 Kristýna Živná Žofinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048415 Adéla Smetánková Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031117 Martina Rychlá Kill Bill Fleret Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023617 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Birgit Stellbogen Little Moon`s Bittersweet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086113 Gabriela Považanová Hugo z Otvovické skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083416 Veronika Kučerová Aurita Bellatrix zo Slovenskej dediny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056317 Lucie Pejzlová Abdul (Nik) Nikidar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081813 Jitka Zachová Mia Amber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Robert Domaszewicz ABELONE Faboulous World DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO