Cz En

050915

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Arnošt Malenovský, Agility DDM Hranice

Pes

  1. Culann z Pirkštejnského hrádku, Border terier

Výsledky

  1. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  2. Agility Trial: Diskvalifikován

  3. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 16/26, 45.63 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  4. Žabákova cesta - Jumping Open: 18/26, 46.2 s, 20.0 tr. b., 4.16 m/s

  5. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  6. Ju Agility IV: Diskvalifikován

  7. Ju Agility V: 16/20, 41.0 s, 27.7 tr. b., 4.02 m/s

  8. Ju Agility VI: 13/20, 42.16 s, 17.58 tr. b., 4.46 m/s

  9. Ju Jumping IV: 15/20, 35.63 s, 15.06 tr. b., 4.57 m/s

  10. Ju Jumping V: Diskvalifikován

  11. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  12. I Agility Trial: Diskvalifikován

  13. II Agility Trial: Diskvalifikován

  14. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  15. Agility hra: 3/10, 34.92 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  16. Agility Open: 9/25, 43.53 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  17. Agility Trial: 5/13, 43.12 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  18. Jumping Open: 14/22, 42.68 s, 25.0 tr. b., 3.68 m/s

  19. Tuneliada: Diskvalifikován

  20. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  21. Agility I: 15/21, 47.91 s, 21.01 tr. b., 4.07 m/s

  22. Agility II: 12/21, 53.06 s, 32.97 tr. b., 3.68 m/s

  23. Agility III: Diskvalifikován

  24. Jumping I: Diskvalifikován

  25. Jumping II: 11/21, 39.47 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  26. Jumping III: 12/20, 42.0 s, 16.59 tr. b., 3.98 m/s

  27. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  28. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  29. TRIAL I. MA2: Diskvalifikován

  30. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  31. Zkouška č.1 MA2: Diskvalifikován

  32. Zkouška č.2 MA2: Diskvalifikován

  33. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  34. Agility Trial I: Diskvalifikován

  35. Agility Trial II: Diskvalifikován

  36. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  37. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  38. TRIAL I. MA2: 4/7, 42.32 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  39. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  40. II. zkouška MA1: 5/8, 29.07 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  41. I. zkouška MA1: 4/8, 31.16 s, 25.0 tr. b., 4.08 m/s

  42. tuneliáda A1 MA1: 2/8, 23.33 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  43. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  44. Agility I: 1/8, 26.51 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  45. Agility II: 1/8, 25.54 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  46. Agility III: 3/8, 34.26 s, 25.0 tr. b., 3.79 m/s

  47. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  48. Jumping I: Diskvalifikován

  49. Jumping II: Diskvalifikován

  50. Jumping III: 5/21, 28.14 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  51. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  52. Agility Ju: Diskvalifikován

  53. Agility Squads: Diskvalifikován

  54. Hra Ju: Diskvalifikován

  55. Jumping Ju: Diskvalifikován

  56. Jumping Squads: Diskvalifikován

  57. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  58. 1. Agility M: Diskvalifikován

  59. 1. Jumping M: 9/15, 41.14 s, 10.14 tr. b., 4.01 m/s

  60. 2. Agility M: Diskvalifikován

  61. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  62. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  63. Open Jumping: 1/20, 23.79 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  64. Open tuneliáda: Diskvalifikován

  65. Zkoušky: Diskvalifikován

  66. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  67. Agility Open: 6/18, 40.9 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  68. Agility Open SQUADS: 9/12, 48.49 s, 15.0 tr. b., 3.61 m/s

  69. Agility Trial I: 2/3, 33.7 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  70. Agility Trial II: 1/4, 37.1 s, 20.0 tr. b., 4.58 m/s

  71. Jumping Open: Diskvalifikován

  72. Tuneliáda: 5/16, 23.33 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  73. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  74. 1. zkouška MA1: 4/13, 32.18 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  75. 2. zkouška MA1: 7/13, 30.0 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  76. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  77. 1. Zkouška MA1: 1/12, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  78. 2. Zkouška MA1: 1/12, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  79. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  80. Agility - děti: Diskvalifikován

  81. Agility družstva: Diskvalifikován

  82. Hra - děti: 8/15, 30.35 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  83. Jumping - děti: Diskvalifikován

  84. Jumping družstva: 3/41, 29.77 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  85. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  86. Agility Open: 11/18, 47.43 s, 24.43 tr. b., 3.44 m/s

  87. Agility Trial: 2/6, 36.79 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  88. Jumping Open: Diskvalifikován

  89. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  90. 1. běh MA1 MA1: 4/5, 37.38 s, 20.0 tr. b., 3.77 m/s

  91. 2. běh MA1 MA1: 3/5, 37.49 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  92. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  93. Agility: Diskvalifikován

  94. Agility II: Diskvalifikován

  95. Jumping Open: Diskvalifikován

  96. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  97. I Agility: Diskvalifikován

  98. II Agility: Diskvalifikován

  99. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  100. Agility I: 2/5, 39.65 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  101. Agility II: Diskvalifikován

  102. TUNELIADA: 21/29, 27.76 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  103. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  104. Agility: 2/3, 43.05 s, 7.05 tr. b., 3.37 m/s

  105. Nornikovo bludiste: 2/17, 33.76 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  106. Zabakova cesta: Diskvalifikován

  107. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 15. 05. 2016

  108. 1. Zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  109. 2. Zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  110. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 07. 05. 2016

  111. Agility I: Diskvalifikován

  112. Agility II: Diskvalifikován