Cz En

Jumping Ju

  1. Datum: 24. 09. 2017
  2. Závod: Přerov - Mistrovství České republiky mládeže
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.13 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 036116 Hana Kubíčková Dragon Lady Alkyra 0 0 0.0 0.0 41.08 4.82 V V
2 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 0 0 0.0 0.0 44.41 4.46 V V
3 053813 Dan Pecháček Cheynee Lenfir 0 0 0.0 0.0 45.02 4.4 V V
4 004716 Hanka Kryšpínová Sára 0 0 0.0 0.0 45.5 4.35 V V
5 014016 Eva Mazurková Berie 0 0 0.0 0.0 46.11 4.29 V V
6 086216 Zuzana Kelnarová Ron 0 0 0.0 0.0 46.94 4.22 V V
7 060115 Markéta Koloničná Edie Color Jewel 0 0 0.96 0.96 48.96 4.04 V V
8 014015 Klára Zachová Andy Ulja Morava 0 0 1.75 1.75 49.75 3.98 V V
9 001514 Michaela Dostálová Benno Mandolina 0 0 2.39 2.39 50.39 3.93 V V
10 095315 Klára Kokešová Roxy 1 0 0.0 5.0 41.91 4.72 V V
11 034111 Eliška Mayerová Beníto Blue od Naděje 1 0 0.0 5.0 44.33 4.47 V V
12 071014 Barbora Štachová Bred Zli-Rů 0 1 0.0 5.0 44.73 4.43 V V
13 048415 Adéla Smetánková Angie 1 0 0.0 5.0 46.82 4.23 V V
14 007914 Barbora Šejvlová Betka 0 0 7.06 7.06 55.06 3.6 VD VD
15 019314 Olga Chvátalová Lover of Life Perla z Polabí 0 1 2.77 7.77 50.77 3.9 VD VD
16 085613 Zuzana Jelínková Nicolas Perla z Polabí 1 0 4.09 9.09 52.09 3.8 VD VD
17 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 1 1 1.21 11.21 49.21 4.02 VD VD
18 047916 Martina Hlaváčková Bobina 0 0 13.81 13.81 61.81 3.2 VD VD
19 048414 Aneta Fricová Jessie 0 0 18.5 18.5 66.5 2.98 D D
20 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 3 2 2.65 27.65 50.65 3.91 BO BO
21 016116 Monika Koutná Roky 1 1 24.0 34.0 72.0 2.75 BO BO
DIS 010616 Lucie Brilová Best Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017115 Adéla Maršálková Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094214 Kristýna Živná Žofinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033617 Simona Janošková Camilca z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001916 Zuzana Kelnarová Alcarmo Eriien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050915 Arnošt Malenovský Culann z Pirkštejnského hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059114 Tereza Zatloukalová Tobi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038815 Karolína Doskočilová Fanny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO