Cz En

013015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Glogarová, ZKO Horní Suchá

    Člen KA

Pes

  1. Eduarda, Kříženec

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  2. Zkouška MA3 1 MA3: 3/12, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  3. Zkouška MA3 2 MA3: Diskvalifikován

  4. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  5. J Agility IV: 6/13, 43.92 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  6. J Agility V: 7/13, 48.71 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  7. J Agility VI: Diskvalifikován

  8. J Jumping III: Diskvalifikován

  9. J Jumping IV: Diskvalifikován

  10. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  11. J Agility I: 9/15, 46.44 s, 21.82 tr. b., 4.11 m/s

  12. J Agility II: 5/15, 44.92 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  13. J Agility III: 6/15, 43.61 s, 5.07 tr. b., 4.27 m/s

  14. J Jumping I: 8/15, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  15. J Jumping II: 3/15, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  16. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  17. Agility Trial I: Diskvalifikován

  18. Agility Trial II: Diskvalifikován

  19. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  20. Zkouška č.1 MA2: Diskvalifikován

  21. Zkouška č.2 MA2: 3/9, 49.84 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  22. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  23. Zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  24. Zkouška 2 MA2: 4/9, 53.43 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  25. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  26. Agility Trial I: Diskvalifikován

  27. Agility Trial II: 3/6, 39.39 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  28. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  29. Agility Trial I: 1/5, 45.25 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  30. Agility Trial II: Diskvalifikován

  31. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  32. 1.zkouška MA2: 2/8, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  33. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  34. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  35. D Agility I: Diskvalifikován

  36. D Agility II: 5/7, 44.12 s, 11.23 tr. b., 3.74 m/s

  37. D Agility III: Diskvalifikován

  38. D Agility IV: 6/7, 39.13 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  39. D Jumping I: 4/7, 37.95 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  40. D Jumping II: 2/7, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  41. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  42. Agility D: 8/13, 45.75 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  43. Agility Squads: 21/44, 44.03 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  44. Hra D: Diskvalifikován

  45. Jumping D: 6/13, 38.87 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  46. Jumping Squads: 22/44, 48.58 s, 7.58 tr. b., 3.62 m/s

  47. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  48. 1.běh MA2: Diskvalifikován

  49. 2. běh MA2: 2/6, 39.4 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  50. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  51. Jumping M: 2/14, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  52. Speciál Jumping M: 11/14, 35.52 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  53. Zkouška MA2: 2/4, 43.29 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  54. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  55. Agility Open: 12/23, 59.44 s, 12.44 tr. b., 3.01 m/s

  56. Agility Trial: Diskvalifikován

  57. Jumping Open: Diskvalifikován

  58. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  59. zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  60. zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  61. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  62. FALCO 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  63. FALCO 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  64. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  65. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  66. 2. zkouška MA2: 2/9, 55.24 s, 24.24 tr. b., 3.29 m/s

  67. 3. zkouška MA2: Diskvalifikován

  68. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  69. 1.běh MA2: Diskvalifikován

  70. 2.běh MA2: Diskvalifikován

  71. 3.běh MA2: 3/9, 39.24 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  72. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  73. 1. zkouška MA1: 8/13, 36.63 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  74. 2. zkouška MA1: 4/13, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  75. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  76. Agility MA: Diskvalifikován

  77. Jumping MA: Diskvalifikován

  78. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  79. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  80. Zkouška č.1 MA1: 1/4, 33.31 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  81. Zkouška č.2 MA1: Diskvalifikován

  82. Zkouška č.3 MA1: Diskvalifikován

  83. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  84. 1.zkouška MA1: 3/8, 53.68 s, 15.68 tr. b., 3.02 m/s

  85. 2.zkouška MA1: 2/8, 36.71 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  86. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  87. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  88. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován

  89. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  90. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  91. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován

  92. 3.zkouška MA1: Diskvalifikován

  93. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  94. Agility I: Diskvalifikován

  95. Agility II: Diskvalifikován

  96. Agility III: 4/7, 52.62 s, 15.0 tr. b., 2.96 m/s

  97. Agility IV: Diskvalifikován