Cz En

Martina Glogarová

  1. Číslo: 004863
  2. OSA: ZKO Horní Suchá
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 03. 04. 2018
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 013015 (M), Eduarda

  2. 030818 (L), Jimina Alta Escuela

Výsledky

  1. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  2. 1. Zkouška A3 M, Eduarda: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška A3 M, Eduarda: 2/9, 43.31 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  4. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  5. Agility Zk I, Eduarda: Diskvalifikován

  6. Agility Zk II, Eduarda: Diskvalifikován

  7. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  8. Agility J, Eduarda: 9/17, 45.76 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  9. Agility Squads as Individual, Eduarda: 15/23, 44.26 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  10. Jumping J, Eduarda: Diskvalifikován

  11. Jumping Squads as Individual, Eduarda: 14/23, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  12. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  13. Agility Trial I, Eduarda: Diskvalifikován

  14. Agility Trial II, Eduarda: Diskvalifikován

  15. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  16. 1. Zkouška MA3, Eduarda: 5/9, 44.13 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  17. 2. Zkouška MA3, Eduarda: 1/9, 42.34 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  18. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  19. Zkouška MA3 1 MA3, Eduarda: 3/12, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  20. Zkouška MA3 2 MA3, Eduarda: Diskvalifikován

  21. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  22. J Agility IV, Eduarda: 6/13, 43.92 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  23. J Agility V, Eduarda: 7/13, 48.71 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  24. J Agility VI, Eduarda: Diskvalifikován

  25. J Jumping III, Eduarda: Diskvalifikován

  26. J Jumping IV, Eduarda: Diskvalifikován

  27. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  28. J Agility I, Eduarda: 9/15, 46.44 s, 21.82 tr. b., 4.11 m/s

  29. J Agility II, Eduarda: 5/15, 44.92 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  30. J Agility III, Eduarda: 6/15, 43.61 s, 5.07 tr. b., 4.27 m/s

  31. J Jumping I, Eduarda: 8/15, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  32. J Jumping II, Eduarda: 3/15, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  33. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  34. Agility Trial I, Eduarda: Diskvalifikován

  35. Agility Trial II, Eduarda: Diskvalifikován

  36. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  37. Zkouška č.1 MA2, Eduarda: Diskvalifikován

  38. Zkouška č.2 MA2, Eduarda: 3/9, 49.84 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  39. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  40. Zkouška 1 MA2, Eduarda: Diskvalifikován

  41. Zkouška 2 MA2, Eduarda: 4/9, 53.43 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  42. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  43. Agility Trial I, Eduarda: Diskvalifikován

  44. Agility Trial II, Eduarda: 3/6, 39.39 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  45. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  46. Agility Trial I, Eduarda: 1/5, 45.25 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  47. Agility Trial II, Eduarda: Diskvalifikován

  48. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  49. 1.zkouška LA2, Jimina Alta Escuela: 10/23, 36.41 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  50. 1.zkouška MA2, Eduarda: 2/8, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  51. 2.zkouška LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  52. 2.zkouška MA2, Eduarda: Diskvalifikován

  53. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  54. 1.zkouška LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  55. 2.zkouška LA2, Jimina Alta Escuela: 10/20, 41.28 s, 20.0 tr. b., 4.8 m/s

  56. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  57. Jumping II L, Jimina Alta Escuela: 14/30, 40.11 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  58. Jumping I. L, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  59. Zkouška LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  60. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  61. Zkouška LA2 1 LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  62. ZKouška LA2 2 LA2, Jimina Alta Escuela: Diskvalifikován

  63. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  64. D Agility I, Eduarda: Diskvalifikován

  65. D Agility II, Eduarda: 5/7, 44.12 s, 11.23 tr. b., 3.74 m/s

  66. D Agility III, Eduarda: Diskvalifikován

  67. D Agility IV, Eduarda: 6/7, 39.13 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  68. D Jumping I, Eduarda: 4/7, 37.95 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  69. D Jumping II, Eduarda: 2/7, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  70. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  71. Agility D, Eduarda: 8/13, 45.75 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  72. Agility Squads, Eduarda: 21/44, 44.03 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  73. Hra D, Eduarda: Diskvalifikován

  74. Jumping D, Eduarda: 6/13, 38.87 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  75. Jumping Squads, Eduarda: 22/44, 48.58 s, 7.58 tr. b., 3.62 m/s

  76. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  77. 1.běh MA2, Eduarda: Diskvalifikován

  78. 2. běh MA2, Eduarda: 2/6, 39.4 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  79. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  80. Jumping M, Eduarda: 2/14, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  81. Speciál Jumping M, Eduarda: 11/14, 35.52 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  82. Zkouška MA2, Eduarda: 2/4, 43.29 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  83. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  84. Agility Open, Eduarda: 12/23, 59.44 s, 12.44 tr. b., 3.01 m/s

  85. Agility Trial, Eduarda: Diskvalifikován

  86. Jumping Open, Eduarda: Diskvalifikován

  87. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  88. zkouška 1 MA2, Eduarda: Diskvalifikován

  89. zkouška 2 MA2, Eduarda: Diskvalifikován

  90. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  91. FALCO 1. zkouška MA2, Eduarda: Diskvalifikován

  92. FALCO 2. zkouška MA2, Eduarda: Diskvalifikován

  93. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  94. 1. zkouška MA2, Eduarda: Diskvalifikován

  95. 2. zkouška MA2, Eduarda: 2/9, 55.24 s, 24.24 tr. b., 3.29 m/s

  96. 3. zkouška MA2, Eduarda: Diskvalifikován

  97. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  98. 1.běh MA2, Eduarda: Diskvalifikován

  99. 2.běh MA2, Eduarda: Diskvalifikován

  100. 3.běh MA2, Eduarda: 3/9, 39.24 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  101. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  102. 1. zkouška MA1, Eduarda: 8/13, 36.63 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  103. 2. zkouška MA1, Eduarda: 4/13, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  104. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  105. Agility MA, Eduarda: Diskvalifikován

  106. Jumping MA, Eduarda: Diskvalifikován

  107. Zkouška MA1, Eduarda: Diskvalifikován

  108. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  109. Zkouška č.1 MA1, Eduarda: 1/4, 33.31 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  110. Zkouška č.2 MA1, Eduarda: Diskvalifikován

  111. Zkouška č.3 MA1, Eduarda: Diskvalifikován

  112. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  113. 1.zkouška MA1, Eduarda: 3/8, 53.68 s, 15.68 tr. b., 3.02 m/s

  114. 2.zkouška MA1, Eduarda: 2/8, 36.71 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  115. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  116. 1.zkouška MA1, Eduarda: Diskvalifikován

  117. 2.zkouška MA1, Eduarda: Diskvalifikován

  118. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  119. 1.zkouška MA1, Eduarda: Diskvalifikován

  120. 2.zkouška MA1, Eduarda: Diskvalifikován

  121. 3.zkouška MA1, Eduarda: Diskvalifikován

  122. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  123. Agility I, Eduarda: Diskvalifikován

  124. Agility II, Eduarda: Diskvalifikován

  125. Agility III, Eduarda: 4/7, 52.62 s, 15.0 tr. b., 2.96 m/s

  126. Agility IV, Eduarda: Diskvalifikován