Cz En

089715

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Bára Radostová, OSA Naura

    Člen KA

Pes

  1. Dickens Alkyra, Sheltie

Výsledky

  1. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  2. ZkA I: Diskvalifikován

  3. ZkA II: 2/8, 42.16 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  4. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  5. 1. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška A2 M: 3/9, 45.38 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  7. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  8. Zk Agility I: Diskvalifikován

  9. Zk Agility II: Diskvalifikován

  10. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  11. ZkA I: 2/6, 34.78 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  12. ZkA II: 2/6, 39.05 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  13. ZkA III: 2/6, 36.6 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  14. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  15. TRIAL I.: 1/7, 35.09 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  16. TRIAL II.: 3/7, 41.23 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  17. TRIAL III.: Diskvalifikován

  18. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  19. Agility Zk I: 2/3, 48.67 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  20. Agility Zk II: 1/3, 48.5 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  21. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  22. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  23. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  24. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  25. Agility open M: Diskvalifikován

  26. Jumping open M: Diskvalifikován

  27. Tuneliáda M: 11/16, 28.89 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  28. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  29. Zkouška MA2 2: Diskvalifikován

  30. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  31. Zkouška MA2 1 MA2: Diskvalifikován

  32. Zkouška MA2 2 MA2: Diskvalifikován

  33. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  34. Agility Open: Diskvalifikován

  35. Agility Trial: Diskvalifikován

  36. Jumping Open: Diskvalifikován

  37. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  38. Agility Trial I: Diskvalifikován

  39. Agility Trial II: Diskvalifikován

  40. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  41. Zkouška č.1 MA2: Diskvalifikován

  42. Zkouška č.2 MA2: 4/9, 54.41 s, 14.41 tr. b., 3.64 m/s

  43. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  44. Trial I: Diskvalifikován

  45. Trial II: Diskvalifikován

  46. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  47. Zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  48. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  49. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  50. Agility M M: Diskvalifikován

  51. Jumping M M: Diskvalifikován

  52. Zkouška MA2 MA2: Diskvalifikován

  53. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  54. Zkouška MA1 1 MA1: Diskvalifikován

  55. Zkouška MA1 2 MA1: 6/10, 61.62 s, 10.0 tr. b., 3.12 m/s

  56. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  57. Agility I: 3/11, 34.39 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  58. Agility II: 3/11, 36.36 s, 10.36 tr. b., 3.63 m/s

  59. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  60. zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  61. zkouška 2 MA1: 2/11, 40.78 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  62. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  63. TRIAL II. MA1: Diskvalifikován

  64. TRIAL I. MA1: Diskvalifikován

  65. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  66. Agility I: Diskvalifikován

  67. Agility II: Diskvalifikován

  68. Agility III: Diskvalifikován

  69. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  70. Agility D: 7/13, 45.72 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  71. Agility Squads: Diskvalifikován

  72. Hra D: 6/13, 34.76 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  73. Jumping D: 5/13, 36.83 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  74. Jumping Squads: Diskvalifikován

  75. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  76. 1.běh MA1: Diskvalifikován

  77. 2. běh MA1: 1/6, 28.84 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  78. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  79. Agility Open: Diskvalifikován

  80. Agility Trial: 1/6, 38.0 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  81. Jumping Open: Diskvalifikován

  82. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  83. Agility Trial I: Diskvalifikován

  84. Agility Trial II: Diskvalifikován

  85. Jumping Open: 12/24, 45.5 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  86. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  87. 1. MA1: Diskvalifikován

  88. 2. MA1: 2/8, 47.21 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  89. 3. MA1: Diskvalifikován

  90. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  91. zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  92. zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  93. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  94. FALCO 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  95. FALCO 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  96. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  97. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  98. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  99. 3. zkouška MA1: 3/6, 53.78 s, 6.78 tr. b., 2.94 m/s

  100. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  101. 1.běh MA1: 4/9, 51.56 s, 15.0 tr. b., 3.01 m/s

  102. 2.běh MA1: Diskvalifikován

  103. 3.běh MA1: Diskvalifikován

  104. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  105. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  106. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  107. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  108. Jumping I: Diskvalifikován

  109. Jumping II: Diskvalifikován

  110. Jumping III: Diskvalifikován

  111. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  112. Agility Trial I: Diskvalifikován

  113. Agility Trial II: 6/11, 64.38 s, 23.38 tr. b., 2.81 m/s

  114. Agility Trial III: Diskvalifikován

  115. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  116. Agility Open: Diskvalifikován

  117. Agility Trial: Diskvalifikován

  118. Jumping Open: Diskvalifikován