054818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Renata Křenová, KK SIMIRE

    Arrow_down

Pes

  1. Kalli, Kříženec

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  2. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  3. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  4. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 08. 01. 2023

  5. 1. Zkouška MA3: 2/5, 53.13 s, 0.13 tr. b., 4.14 m/s

  6. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  7. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 11. 11. 2022

  8. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška MA3: 3/11, 49.94 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  10. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 3, 08. 10. 2022

  11. Zkouška MA3 I.: 2/5, 55.21 s, 4.21 tr. b., 3.8 m/s

  12. Zkouška MA3 II.: 2/5, 58.34 s, 11.34 tr. b., 3.69 m/s

  13. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 25. 09. 2022

  14. 1. zkouška MA3: 2/3, 54.85 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  15. 2. zkouška MA3: 3/3, 55.44 s, 13.44 tr. b., 3.61 m/s

  16. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  17. 1.zkouška MA3: 10/11, 62.55 s, 22.55 tr. b., 3.52 m/s

  18. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  19. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/22, 09. 09. 2022

  20. Zkouška M A3 - I.: Diskvalifikován

  21. Zkouška M A3 - II. : Diskvalifikován

  22. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  23. 1. Zkouška MA3: 7/12, 47.05 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  24. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  25. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  26. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  27. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  28. ZkA. I. MA3: 2/4, 48.43 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  29. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  30. ZkA. II. MA3: 5/11, 53.14 s, 21.14 tr. b., 3.35 m/s

  31. ZkA. I. MA3: 5/11, 58.78 s, 14.78 tr. b., 3.16 m/s

  32. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  33. ZkA. III. MA3: Diskvalifikován

  34. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  35. Kladno - Odpolední hurá zkoušky, 16. 06. 2022

  36. 1. Zkouška MA3: 4/9, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  37. 2. Zkouška MA3: 4/9, 48.63 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  38. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  39. 1.zkouška MA3: 5/7, 66.2 s, 29.2 tr. b., 2.78 m/s

  40. 2.zkouška MA3: 6/7, 58.66 s, 18.66 tr. b., 3.2 m/s

  41. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/22, 27. 05. 2022

  42. Zkouška M A3 - I.: Diskvalifikován

  43. Zkouška M A3 - II. : 4/6, 57.84 s, 13.84 tr. b., 3.67 m/s

  44. Pňov - Předhradí - 8. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 14. 05. 2022

  45. 1.Zkouska: Diskvalifikován

  46. 2.Zkouska: 2/4, 52.96 s, 2.96 tr. b., 3.78 m/s

  47. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  48. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  49. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  50. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  51. II. Zk MA3: Diskvalifikován

  52. I. Zk MA3: Diskvalifikován

  53. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  54. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  55. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  56. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  57. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  58. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  59. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  60. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  61. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  62. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  63. 3. Zkouška MA3: 3/10, 53.32 s, 0.32 tr. b., 4.13 m/s

  64. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  65. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  66. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  67. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  68. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  69. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  70. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  71. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  72. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  73. Zkouška MA3 II : Diskvalifikován

  74. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  75. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  76. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  77. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  78. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  79. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  80. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  81. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  82. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  83. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  84. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  85. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  86. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  87. Agility M: 13/15, 72.25 s, 27.25 tr. b., 3.04 m/s

  88. Jumping M: Diskvalifikován

  89. MA2: 1/3, 54.28 s, 1.28 tr. b., 3.78 m/s

  90. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  91. 1. Zkouška MA2: 2/5, 43.01 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  92. 2. Zkouška MA2: 2/5, 50.31 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  93. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  94. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  95. 2. zkouška MA2: 3/8, 53.2 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  96. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  97. Zkouška MA2 I.: 3/3, 44.14 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  98. Zkouška MA2 II.: 2/3, 53.15 s, 5.15 tr. b., 3.71 m/s

  99. Ratenice - Ratenické červencové dvojzkoušky, 10. 07. 2021

  100. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  101. 2. Zkouška MA2: 2/5, 52.93 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  102. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  103. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  104. 2. Zkouška MA2: 3/7, 59.85 s, 6.85 tr. b., 3.06 m/s

  105. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  106. 1. Agility M: 10/22, 47.24 s, 17.24 tr. b., 3.11 m/s

  107. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  108. 2. Agility M: 7/22, 47.33 s, 6.33 tr. b., 3.38 m/s

  109. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  110. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  111. 1. Zkouška MA2: 3/3, 43.91 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  112. 2. Zkouška MA2: 2/3, 51.99 s, 0.99 tr. b., 3.69 m/s

  113. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  114. ZkA. MA2 I.: 4/7, 46.22 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  115. ZkA. MA2 II.: Diskvalifikován

  116. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  117. Agility Open M: Diskvalifikován

  118. Jumping Open M: Diskvalifikován

  119. ZkA. MA2: 2/2, 68.86 s, 35.86 tr. b., 2.73 m/s

  120. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  121. 1. zkouška: 2/6, 39.88 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  122. 2. zkouška: Diskvalifikován

  123. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  124. Jumping: 2/21, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  125. Zkouška 1: 1/7, 47.55 s, 4.55 tr. b., 3.49 m/s

  126. Zkouška 2: 3/7, 51.86 s, 6.86 tr. b., 3.63 m/s

  127. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  128. 1. Zkouška MA2: 2/3, 56.98 s, 27.98 tr. b., 3.25 m/s

  129. 2. Zkouška MA2: 1/3, 52.79 s, 5.79 tr. b., 3.32 m/s

  130. Praha - Uhříněves - 10. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 29. 08. 2020

  131. 1. běh MA2: Diskvalifikován

  132. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  133. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  134. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  135. ZkA. MA2 II.: 1/3, 54.73 s, 2.73 tr. b., 3.54 m/s

  136. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  137. Jumping Open M: 12/21, 52.28 s, 7.28 tr. b., 3.48 m/s

  138. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  139. ZkA. MA2 II.: 2/8, 46.07 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  140. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  141. MA2 - I.: 2/4, 41.6 s, 5.6 tr. b., 3.85 m/s

  142. MA2 - II.: Diskvalifikován

  143. MA2 - III.: 1/4, 40.44 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  144. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  145. II. Zk MA2: Diskvalifikován

  146. I. Zk MA2: Diskvalifikován

  147. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  148. ZkA. MA2 I.: 3/6, 47.9 s, 2.9 tr. b., 3.59 m/s

  149. ZkA. MA2 II.: 1/6, 41.73 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  150. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  151. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  152. ZkA. MA2 II.: Diskvalifikován

  153. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  154. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  155. ZkA. MA2 II.: Diskvalifikován

  156. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  157. ZkA. MA2 I.: 3/6, 52.86 s, 7.86 tr. b., 3.5 m/s

  158. ZkA. MA2 II.: Diskvalifikován

  159. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  160. Zk MA2 I.: 2/2, 56.36 s, 25.36 tr. b., 3.0 m/s

  161. Zk MA2 II.: Diskvalifikován

  162. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  163. Jumping Open M: Diskvalifikován

  164. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  165. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  166. 1.Zkouška MA2: 1/7, 52.36 s, 11.36 tr. b., 3.67 m/s

  167. 2.Zkouška MA2: Diskvalifikován

  168. 3.Zkouška MA2: Diskvalifikován

  169. Kutná Hora - Profizoo trojzkoušky, 08. 09. 2019

  170. Zkouška 1: 3/5, 43.05 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  171. Zkouška 2: 1/5, 45.99 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  172. Zkouška 3: Diskvalifikován

  173. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  174. Jelenův Jumping M: Diskvalifikován

  175. PhysioDOG Agility M: Diskvalifikován

  176. Zkouška MA2: 5/7, 69.03 s, 42.03 tr. b., 2.36 m/s

  177. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  178. Agility Open M: 3/25, 54.94 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  179. ZkA. MA2: Diskvalifikován

  180. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  181. Agility Open M: Diskvalifikován

  182. ZkA. MA2: Diskvalifikován

  183. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  184. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  185. Mistrovske agility medium: Diskvalifikován

  186. Nedele Jumping medium: Diskvalifikován

  187. Nedele zkouska MA1: 1/6, 40.92 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  188. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  189. MA1 I.: 1/4, 45.15 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  190. MA1 II.: 3/4, 51.94 s, 12.94 tr. b., 3.29 m/s

  191. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  192. zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  193. zkouška 2 MA1: 4/5, 42.69 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  194. zkouška 3 MA1: Diskvalifikován

  195. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  196. Zkouška II. MA1: 2/7, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  197. Zkouška I. MA1: 1/7, 42.69 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  198. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  199. ZkA. MA1 I.: 1/6, 33.99 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  200. ZkA. MA1 II.: 2/6, 40.73 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  201. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  202. ZkA. II. MA1: 1/8, 45.06 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  203. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  204. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  205. Jumping M 1: 5/15, 40.83 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  206. Jumping M 2: Diskvalifikován

  207. Jumping M 3: Diskvalifikován

  208. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  209. Czech Imp Jump: 8/24, 27.06 s, 1.06 tr. b., 3.95 m/s

  210. Jumping 1: Diskvalifikován

  211. Jumping 2: Diskvalifikován

  212. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  213. Jumping 1: Diskvalifikován

  214. Jumping 2: Diskvalifikován

  215. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  216. II. zkouška MA1: 2/10, 43.76 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  217. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  218. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  219. 1.MJ1: Diskvalifikován

  220. 2MJ1: Diskvalifikován

  221. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  222. Jumping M: Diskvalifikován

  223. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  224. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  225. 1. Zka - MA1: Diskvalifikován

  226. 2. Zka - MA1: 2/5, 42.72 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  227. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  228. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  229. Jumping OPEN M: Diskvalifikován

  230. Zk.A MA1: 2/3, 45.73 s, 10.73 tr. b., 3.15 m/s

  231. Praha - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky I., 14. 09. 2018

  232. 1. Zka - MA1: Diskvalifikován

  233. 2. Zka - MA1: Diskvalifikován

  234. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  235. Zkouška II. MA1: Diskvalifikován

  236. Zkouška I. MA1: Diskvalifikován