Cz En

024719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Daniela Faměrová, DogSport CZ

    Člen KA

Pes

  1. Lady Tergy, Beagle

Výsledky

  1. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  2. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška MA1: 3/8, 68.4 s, 35.4 tr. b., 2.27 m/s

  4. Rokycany - Rokycanská skočná, 03. 10. 2020

  5. Agility M: Diskvalifikován

  6. Jumping M: Diskvalifikován

  7. Zkouška MA1: 2/4, 43.31 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  8. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 09. 2020

  9. Zkouška MA1 I: 4/6, 40.71 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  10. Zkouška MA1 II: 4/6, 49.25 s, 15.0 tr. b., 3.45 m/s

  11. Zkouška MA1 III: Diskvalifikován

  12. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  13. Agility neděle M: Diskvalifikován

  14. Agility sobota M: Diskvalifikován

  15. Jumping neděle M: Diskvalifikován

  16. Jumping sobota M: Diskvalifikován

  17. ZkouškaMA1 neděle: Diskvalifikován

  18. ZkouškaMA1 sobota: Diskvalifikován

  19. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  20. Zkouška 1: 2/5, 51.87 s, 16.87 tr. b., 3.01 m/s

  21. Zkouška 2: Diskvalifikován

  22. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  23. 1. běh M: Diskvalifikován

  24. 2. běh M: Diskvalifikován

  25. 3. běh M: Diskvalifikován

  26. 4. běh M: Diskvalifikován

  27. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 06. 2020

  28. Jumping M: Diskvalifikován

  29. Zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  30. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  31. Praha Štěrboholy - Duo speciál a tři oříšky pro jedničky, 16. 02. 2020

  32. M A1 I.: Diskvalifikován

  33. M A1 II.: Diskvalifikován

  34. M A1 III.: Diskvalifikován

  35. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  36. MA1 - I.: Diskvalifikován

  37. MA1 II.: Diskvalifikován

  38. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  39. 1. Zkouška A1 M: 5/7, 58.14 s, 19.14 tr. b., 2.72 m/s

  40. 2. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  41. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  42. III. jumping M: Diskvalifikován

  43. II. jumping M: Diskvalifikován

  44. I. jumping M: 16/29, 56.44 s, 24.44 tr. b., 2.78 m/s

  45. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  46. Jump Zk MA1 I.: 4/7, 50.06 s, 17.06 tr. b., 2.76 m/s

  47. Jump Zk MA1 II.: Diskvalifikován

  48. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  49. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  50. 2. Zkouška MA1: 1/2, 57.89 s, 24.89 tr. b., 2.73 m/s

  51. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  52. Zkouška1 MA1: Diskvalifikován

  53. Zkouška2 MA1: 3/5, 41.79 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  54. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  55. MA1-1 MA1: Diskvalifikován

  56. MA1-2 MA1: Diskvalifikován

  57. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  58. Agility M: Diskvalifikován

  59. Jumping M: Diskvalifikován

  60. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  61. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2019

  62. 1. zkouška MA1 : 2/3, 50.2 s, 22.02 tr. b., 2.79 m/s

  63. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  64. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  65. agility M neděle: Diskvalifikován

  66. Zkouška A1 - neděle M: Diskvalifikován

  67. Zkouška A1 - sobota - 1 M: Diskvalifikován

  68. Zkouška A1 - sobota -2 M: Diskvalifikován

  69. Spálené Poříčí - Letní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů, 14. 07. 2019

  70. 1. běh MA1: 5/5, 57.26 s, 31.26 tr. b., 2.36 m/s

  71. 2. běh MA1: Diskvalifikován