063816

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Kotalová, Sportdogs

    Arrow_down

Pes

  1. Daisy Maralumi, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Nedvězí - Olomoucký DOG RUN III. + A0, 11. 05. 2024

  2. Agility A2 + A3 M: Diskvalifikován

  3. Jumping A2 + A3 M: 10/13, 45.95 s, 10.95 tr. b., 3.48 m/s

  4. Zkouška A3 M: 1/7, 41.86 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  5. Krhová - RebelsJump a tuneliáda II + A0, 08. 05. 2024

  6. Jumping 1: Diskvalifikován

  7. Jumping 2: 7/15, 39.08 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  8. Tuneliáda: 4/15, 31.75 s, 0.0 tr. b., 6.36 m/s

  9. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška pro A1, A2, A3, (2x JUMPING pro V0) Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 18. 02. 2024

  10. A3 M 1.zkouška: 4/13, 46.14 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  11. A3 M 2.zkouška: 4/13, 41.72 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  12. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 16. 02. 2024

  13. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  14. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  15. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2024

  16. 1. zkouška M A3: Diskvalifikován

  17. 2. zkouška M A3: 7/10, 51.19 s, 13.19 tr. b., 3.79 m/s

  18. Opava-Vlaštovičky - 1. páteční dvojzkoušky, 12. 01. 2024

  19. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  20. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  21. Horka nad Moravou - Havliczech 61 s JK Animals (4 x A2, 2 x A1 + 2 x A3), 28. 10. 2023

  22. Zkouška I.: Diskvalifikován

  23. Zkouška II.: 1/5, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  24. Hranice - Hranické Hrátky s YOGGIES, 23. 09. 2023

  25. Jumping 1: Diskvalifikován

  26. Jumping 2: Diskvalifikován

  27. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 17. 09. 2023

  28. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  29. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  30. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  31. Agility M: Diskvalifikován

  32. Jumping M: Diskvalifikován

  33. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  34. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Lenkou, 24. 06. 2023

  35. jumping MA3: Diskvalifikován

  36. zkouška MA3: Diskvalifikován

  37. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 14. 05. 2023

  38. Druhý jumping M: Diskvalifikován

  39. MA3: Diskvalifikován

  40. První jumping M: Diskvalifikován

  41. Ostrava - Dvojzkoušky VITAR Veterinae, 13. 05. 2023

  42. 1st Agility Trial: 3/8, 45.69 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  43. 2nd Agility Trial: Diskvalifikován

  44. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  45. Agility II M: 23/47, 45.77 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  46. Agility I. M: Diskvalifikován

  47. Jumping III M: Diskvalifikován

  48. Jumping II. M: Diskvalifikován

  49. Jumping I. M: 1/47, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  50. Jumping IV M - šeltií: Diskvalifikován

  51. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport dubnové TROJzkoušky, 16. 04. 2023

  52. 1. zkouška A3: Diskvalifikován

  53. 2 zkouška A3: 4/6, 41.56 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  54. 3 zkouška A3: Diskvalifikován

  55. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 07. 04. 2023

  56. Zkouška I. A3 M: Diskvalifikován

  57. Zkouška II. A3 M: Diskvalifikován

  58. Zkouška III. A3 M: 6/12, 42.15 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  59. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 24. 03. 2023

  60. 1. zkouška A3: Diskvalifikován

  61. 2. zkouška A3: 4/6, 40.32 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  62. Čeladná - Dvojzkoušky Natures Wolf, 04. 03. 2023

  63. Agility Trial Natures Wolf I: Diskvalifikován

  64. Agility Trial Natures Wolf II: 3/10, 45.34 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  65. Brno - Zimní Brno 2, 11. 02. 2023

  66. Agility MA: Diskvalifikován

  67. Jumping MA: Diskvalifikován

  68. Zkouška MA3: 5/17, 51.65 s, 0.65 tr. b., 4.09 m/s

  69. Holešov - Listopadové dvojzkoušky, 27. 11. 2022

  70. Agility Trial I: Diskvalifikován

  71. Agility Trial II: 2/8, 46.82 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  72. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  73. 1. zkouška M A3: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška M A3: Diskvalifikován

  75. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport TROJZKOUŠKY, 16. 10. 2022

  76. Zkouška A3 1 běh: Diskvalifikován

  77. Zkouška A3 2 běh: 2/6, 44.85 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  78. Zkouška A3 3 běh: 2/6, 43.94 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  79. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  80. Agility M: Diskvalifikován

  81. Jumping M: 18/57, 40.94 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  82. Tuneliáda M: 8/53, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  83. Mladeč- Nové Zámky - Odpolední zkoušky + A0, 09. 09. 2022

  84. 1. Zkouška MA3: 1/6, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  85. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  86. Opava - PROSECCUP, 27. 08. 2022

  87. Agility EXTRA DRY M: Diskvalifikován

  88. Jumping DRY M: 9/25, 38.05 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  89. Jumping ZERO BRUT M: Diskvalifikován

  90. Suchdol nad Odrou - SRPNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 21. 08. 2022

  91. Agility Trial I: Diskvalifikován

  92. Agility Trial II: Diskvalifikován

  93. Ostrava-Martinov - O Pohár Naury VIII, 20. 08. 2022

  94. Jumping II M: Diskvalifikován

  95. Jumping M: 8/17, 34.92 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  96. Zkouška MA3: 5/13, 46.16 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  97. Mladeč- Nové Zámky - Dvojzkoušky a jumpingy s runningcontacts.eu, 06. 07. 2022

  98. jumping 1 M: 2/16, 22.68 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  99. jumping 2 M: 2/16, 23.32 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  100. Zkouška II. MA2: 1/3, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  101. Zkouška MA2: 1/3, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  102. Jakubčovice nad Odrou - Jednozkouškový rozjezd, 17. 06. 2022

  103. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  104. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  105. Agility Trial I: Diskvalifikován

  106. Agility Trial II: 2/4, 43.51 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  107. Agility Trial III: 1/4, 38.9 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  108. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  109. Agility II M: Diskvalifikován

  110. Agility I M: Diskvalifikován

  111. Agility lepší běh M: Diskvalifikován

  112. Jumping II M: Diskvalifikován

  113. Jumping I M: 9/25, 52.61 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  114. Jumping lepší běh M: 13/24, 52.61 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  115. Hranice - VII. Hranické Hrátky, 18. 09. 2021

  116. Agility Open: Diskvalifikován

  117. Agility Trial: 6/9, 51.62 s, 20.0 tr. b., 3.93 m/s

  118. Jumping Open: Diskvalifikován

  119. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  120. Agility Brut M: Diskvalifikován

  121. Demi Z MA2: Diskvalifikován

  122. Jumping Extra Dry M: Diskvalifikován

  123. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  124. Zkouška 1: 1/4, 51.28 s, 25.0 tr. b., 4.21 m/s

  125. Zkouška 2: 1/4, 47.59 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  126. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  127. Agility I: Diskvalifikován

  128. Agility II: Diskvalifikován

  129. Jumping I: Diskvalifikován

  130. Jumping II: Diskvalifikován

  131. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  132. 1. Agility: 4/14, 43.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  133. 1. jumping: 2/14, 38.66 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  134. 2. agility: 5/14, 43.41 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  135. 2. jumping: 8/13, 46.53 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  136. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  137. Agility Trial: Diskvalifikován

  138. Earth dog's labyrinth: 7/16, 38.44 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  139. Frog's course: 11/18, 23.47 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  140. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  141. JUMPING ORIGINAL II M: 3/16, 30.2 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  142. JUMPING ORIGINAL I M: 8/17, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  143. ZKOUŠKA MA2: 1/6, 44.03 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  144. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  145. Agility Open: 9/15, 47.94 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  146. Agility Trial: 1/3, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  147. Jumping Open: 6/14, 40.41 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  148. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  149. 1. zkouška: Diskvalifikován

  150. 2. zkouška: Diskvalifikován

  151. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  152. Jumping I: 6/13, 38.32 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  153. Jumping II: 2/13, 35.49 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  154. Jumping III: Diskvalifikován

  155. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  156. Agility Trial I: 3/6, 31.34 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  157. Agility Trial II: 5/6, 37.04 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  158. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  159. 1. zkouška: Diskvalifikován

  160. 2. zkouška: 2/6, 40.48 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  161. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  162. Agility M: 6/24, 42.28 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  163. Jumping M: 8/24, 34.57 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  164. ZkouškaMA2: 1/6, 35.64 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  165. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  166. Agility MA: Diskvalifikován

  167. Jumping MA: Diskvalifikován

  168. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  169. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  170. ZkA I: 4/6, 48.93 s, 21.93 tr. b., 3.19 m/s

  171. ZkA II: Diskvalifikován

  172. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  173. Jumping open MA: Diskvalifikován

  174. Jumping tunel MA: 1/12, 27.0 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  175. Zkouška MA2: 2/4, 38.36 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  176. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  177. 1. zkouška MA2: 1/5, 40.46 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  178. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  179. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  180. Jumping 1: Diskvalifikován

  181. Jumping 2: Diskvalifikován

  182. Zkoušky: Diskvalifikován

  183. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  184. Agility Trial: 1/7, 38.38 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  185. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  186. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: Diskvalifikován

  187. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  188. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  189. 2.zkouška MA1: 1/4, 32.33 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  190. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  191. Agility 1 M: Diskvalifikován

  192. Agility 2 M: 10/17, 48.98 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  193. Zkouška MA1: 1/2, 35.58 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  194. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  195. Agility M M: Diskvalifikován

  196. Jumping M M: Diskvalifikován

  197. Zkouška MA1 MA1: Diskvalifikován

  198. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  199. Agility Trial: Diskvalifikován

  200. Agility 1: Diskvalifikován

  201. Agility 2: Diskvalifikován

  202. Agility 3: Diskvalifikován

  203. Agility 4: Diskvalifikován

  204. Jumping 1: Diskvalifikován

  205. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  206. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  207. 2.zkouška MA1: 5/12, 38.69 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  208. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  209. Jumping II M: 10/19, 41.7 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  210. Jumping I. M: Diskvalifikován

  211. Zkouška MA1: 1/5, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  212. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  213. Agility Trial: Diskvalifikován

  214. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 3/26, 41.29 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  215. Žabákova cesta - Jumping Open: 17/26, 37.3 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  216. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  217. Agility M Ne: Diskvalifikován

  218. Agility M So: Diskvalifikován

  219. Jumping M Ne: Diskvalifikován

  220. Jumping M So: Diskvalifikován

  221. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  222. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  223. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  224. 3. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  225. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  226. AGILITY: 9/24, 45.37 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  227. AGILITY: Diskvalifikován

  228. JUMPING: Diskvalifikován

  229. JUMPING: Diskvalifikován

  230. MA1: 1/5, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  231. MA1: Diskvalifikován

  232. Mikulov - Písečné jumpy s tuneliádou, 13. 01. 2018

  233. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  234. 2. Jumping M: 10/17, 27.86 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  235. 3. Jumping M: Diskvalifikován

  236. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  237. Jumping I: 10/22, 36.79 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  238. Jumping II: 2/22, 31.2 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  239. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  240. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  241. Open Jumping: 8/20, 23.01 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  242. Open tuneliáda: 3/20, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  243. Zkoušky: Diskvalifikován

  244. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  245. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  246. Jumping 2 M: 9/24, 31.93 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s