Cz En

063816

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Kotalová, Sportdogs

    Člen KA

Pes

  1. Daisy Maralumi, Sheltie

Výsledky

  1. Mladeč- Nové Zámky - Dvojzkoušky a jumpingy s runningcontacts.eu, 06. 07. 2022

  2. jumping 1 M: 2/16, 22.68 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  3. jumping 2 M: 2/16, 23.32 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  4. Zkouška II. MA2: 1/3, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  5. Zkouška MA2: 1/3, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  6. Jakubčovice nad Odrou - Jednozkouškový rozjezd, 17. 06. 2022

  7. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  8. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  9. Agility Trial I: Diskvalifikován

  10. Agility Trial II: 2/4, 43.51 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  11. Agility Trial III: 1/4, 38.9 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  12. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  13. Agility II M: Diskvalifikován

  14. Agility I M: Diskvalifikován

  15. Agility lepší běh M: Diskvalifikován

  16. Jumping II M: Diskvalifikován

  17. Jumping I M: 9/25, 52.61 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  18. Jumping lepší běh M: 13/24, 52.61 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  19. Hranice - VII. Hranické Hrátky, 18. 09. 2021

  20. Agility Open: Diskvalifikován

  21. Agility Trial: 6/9, 51.62 s, 20.0 tr. b., 3.93 m/s

  22. Jumping Open: Diskvalifikován

  23. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  24. Agility Brut M: Diskvalifikován

  25. Demi Z MA2: Diskvalifikován

  26. Jumping Extra Dry M: Diskvalifikován

  27. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  28. Zkouška 1: 1/4, 51.28 s, 25.0 tr. b., 4.21 m/s

  29. Zkouška 2: 1/4, 47.59 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  30. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  31. Agility I: Diskvalifikován

  32. Agility II: Diskvalifikován

  33. Jumping I: Diskvalifikován

  34. Jumping II: Diskvalifikován

  35. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  36. 1. Agility: 4/14, 43.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  37. 1. jumping: 2/14, 38.66 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  38. 2. agility: 5/14, 43.41 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  39. 2. jumping: 8/13, 46.53 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  40. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  41. Agility Trial: Diskvalifikován

  42. Earth dog's labyrinth: 7/16, 38.44 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  43. Frog's course: 11/18, 23.47 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  44. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  45. JUMPING ORIGINAL II M: 3/16, 30.2 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  46. JUMPING ORIGINAL I M: 8/17, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  47. ZKOUŠKA MA2: 1/6, 44.03 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  48. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  49. Agility Open: 9/15, 47.94 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  50. Agility Trial: 1/3, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  51. Jumping Open: 6/14, 40.41 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  52. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  53. 1. zkouška: Diskvalifikován

  54. 2. zkouška: Diskvalifikován

  55. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  56. Jumping I: 6/13, 38.32 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  57. Jumping II: 2/13, 35.49 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  58. Jumping III: Diskvalifikován

  59. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  60. Agility Trial I: 3/6, 31.34 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  61. Agility Trial II: 5/6, 37.04 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  62. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  63. 1. zkouška: Diskvalifikován

  64. 2. zkouška: 2/6, 40.48 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  65. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  66. Agility M: 6/24, 42.28 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  67. Jumping M: 8/24, 34.57 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  68. ZkouškaMA2: 1/6, 35.64 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  69. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  70. Agility MA: Diskvalifikován

  71. Jumping MA: Diskvalifikován

  72. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  73. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  74. ZkA I: 4/6, 48.93 s, 21.93 tr. b., 3.19 m/s

  75. ZkA II: Diskvalifikován

  76. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  77. Jumping open MA: Diskvalifikován

  78. Jumping tunel MA: 1/12, 27.0 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  79. Zkouška MA2: 2/4, 38.36 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  80. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  81. 1. zkouška MA2: 1/5, 40.46 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  82. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  83. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  84. Jumping 1: Diskvalifikován

  85. Jumping 2: Diskvalifikován

  86. Zkoušky: Diskvalifikován

  87. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  88. Agility Trial: 1/7, 38.38 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  89. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  90. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: Diskvalifikován

  91. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  92. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  93. 2.zkouška MA1: 1/4, 32.33 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  94. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  95. Agility 1 M: Diskvalifikován

  96. Agility 2 M: 10/17, 48.98 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  97. Zkouška MA1: 1/2, 35.58 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  98. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  99. Agility M M: Diskvalifikován

  100. Jumping M M: Diskvalifikován

  101. Zkouška MA1 MA1: Diskvalifikován

  102. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  103. Agility 1: Diskvalifikován

  104. Agility 2: Diskvalifikován

  105. Agility 3: Diskvalifikován

  106. Agility 4: Diskvalifikován

  107. Agility Trial: Diskvalifikován

  108. Jumping 1: Diskvalifikován

  109. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  110. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  111. 2.zkouška MA1: 5/12, 38.69 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  112. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  113. Jumping II M: 10/19, 41.7 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  114. Jumping I. M: Diskvalifikován

  115. Zkouška MA1: 1/5, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  116. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  117. Agility Trial: Diskvalifikován

  118. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 3/26, 41.29 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  119. Žabákova cesta - Jumping Open: 17/26, 37.3 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  120. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  121. Agility M Ne: Diskvalifikován

  122. Agility M So: Diskvalifikován

  123. Jumping M Ne: Diskvalifikován

  124. Jumping M So: Diskvalifikován

  125. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  126. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  127. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  128. 3. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  129. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  130. AGILITY: 9/24, 45.37 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  131. AGILITY: Diskvalifikován

  132. JUMPING: Diskvalifikován

  133. JUMPING: Diskvalifikován

  134. MA1: 1/5, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  135. MA1: Diskvalifikován

  136. Mikulov - Písečné jumpy s tuneliádou, 13. 01. 2018

  137. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  138. 2. Jumping M: 10/17, 27.86 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  139. 3. Jumping M: Diskvalifikován

  140. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  141. Jumping I: 10/22, 36.79 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  142. Jumping II: 2/22, 31.2 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  143. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  144. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  145. Open Jumping: 8/20, 23.01 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  146. Open tuneliáda: 3/20, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  147. Zkoušky: Diskvalifikován

  148. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  149. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  150. Jumping 2 M: 9/24, 31.93 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s