Cz En

Grand Final

  1. Datum: 06. 07. 2019
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019
  3. Rozhodčí: Szilágyi, Anita (HU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 104.0 s
  7. Délka: 209.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Kaisa Tsäro WandaPesa Coconut Zehra Zareen - "Zira" 0 0 0.0 0.0 40.45 5.17 V V
2 Evelin Szakál Whirlwind Sasha Regenfield - "Sasha" 0 0 0.0 0.0 40.63 5.14 V V
3 Kaisa Tsäro Elbar’s Black Joconde - "Lizzi" 0 0 0.0 0.0 41.54 5.03 V V
4 iwona Kalisz INDIRICA PEPPERS RED TIGER - "Pepe" 0 0 0.0 0.0 42.3 4.94 V V
5 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 42.92 4.87 V V
6 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea 0 0 0.0 0.0 47.91 4.36 V V
7 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia - "Kaley" 0 1 0.0 5.0 41.89 4.99 V V
8 Ugrin Babunski Arkosligeti Kocos Zsindely - "Zin" 1 0 0.0 5.0 42.61 4.9 V V
9 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 1 0.0 5.0 43.44 4.81 V V
10 Svetlana Kreslina Aisknekht Promise Real - "Real" 0 1 0.0 5.0 45.03 4.64 V V
11 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 1 0 0.0 5.0 47.01 4.45 V V
12 Gerda Žemaitytė Flyland Watch This - "Lu" 1 0 4.39 9.39 56.39 3.71 VD VD
13 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 2 0 0.0 10.0 44.86 4.66 VD VD
DIS 044717 Martina Jírová Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Laura Reinhalter Bazooka Extreme Braveheart - "Zookie" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Natali Happonen Party Nonstop Estelle - "Essie" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Rebecca Pedreño MARACA DE LAS BRISAS DEL MAR - "KORA" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Simone Ullrich-Pansi Bazinga! Babou Extreme Braveheart - "Babou" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Giedre Norvilaite Team Player Yaspi Gamtos Harmonija - "Jaspis" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Elita Umbraško Flyland Total Trinity - "Leta" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO