Cz En

Jumping II M

  1. Datum: 27. 04. 2019
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 73.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.23 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 0 0.0 0.0 32.74 5.56
2 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi 0 0 0.0 0.0 32.81 5.55
3 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 0 0 0.0 0.0 35.21 5.17
4 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team 0 0 0.0 0.0 37.09 4.91
5 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty 0 0 0.0 0.0 37.22 4.89
6 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 37.75 4.82
7 026614 Jana Šebestová A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 38.8 4.69
8 Dagmar Brauerová Bentley Černý Křišťál 0 0 0.0 0.0 39.08 4.66
9 013216 Tereza Vaverová Joyful Jeffrey Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 39.58 4.6
10 004717 Lucie Peterková Daimón Eburon Mystery 0 0 0.0 0.0 39.62 4.59
11 026615 Alena Krejčová Afrodité Happy Vision 0 0 0.0 0.0 41.1 4.43
12 054410 Miroslav Grim Kira 0 0 0.0 0.0 42.03 4.33
13 048613 Jana Traxmandlová Aura z Minického hradiště 0 0 3.94 3.94 46.94 3.88
14 024117 Julie Dušková Pipiteri Facér Irhaberki 1 0 0.0 5.0 32.98 5.52
15 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger 0 1 0.0 5.0 38.65 4.71
16 034616 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej 0 1 0.0 5.0 40.87 4.45
17 032115 Linda Lašková Violet Leyla Helions Nova 0 1 1.55 6.55 44.55 4.09
18 073116 Jana Šebestová Over the Moon Starring Moravia 0 1 2.14 7.14 45.14 4.03
19 033516 Denisa Kynclová Henk z České Bělé 0 0 8.16 8.16 51.16 3.56
20 021318 Veronika Belantová Saga pod Ořechem 0 1 4.21 9.21 47.21 3.86
21 048516 Jana Richterová Anette Gold Schenelin 0 0 14.98 14.98 57.98 3.14
22 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility 2 2 2.53 22.53 45.53 4.0
DIS 017718 Lucie Melounková Furioso Victoria Festiva DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073018 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019216 Lenka Tittlová Lexie Mecseki Bundás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084115 Jana Traxmandlová Edgar z Falenky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074812 Tereza Vaverová Quency Boy Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040414 Kateřina Břízová A3Ch Brave Jeremy Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010715 Denisa Kopicová A3Ch Damian z Lomu ve skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000814 Olga Hábová A3Ch Asterisk Noire z Altheyrosei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039218 Julie Dušková Aréna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029618 Miroslava Kolínská Cuprum Essence Gold Ray DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS