Cz En

Agility II M

  1. Datum: 28. 04. 2019
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi
  3. Rozhodčí: Sprij, Jan (NL)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 83.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 0 0.0 0.0 39.62 5.55
2 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger 0 0 0.0 0.0 43.15 5.1
3 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka 0 0 0.0 0.0 43.97 5.0
4 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 0 0 0.0 0.0 45.41 4.84
5 010715 Denisa Kopicová A3Ch Damian z Lomu ve skále 0 0 0.0 0.0 45.59 4.83
6 034616 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej 0 0 0.0 0.0 46.57 4.72
7 040414 Kateřina Břízová A3Ch Brave Jeremy Anarchia 0 0 0.0 0.0 49.86 4.41
8 024117 Julie Dušková Pipiteri Facér Irhaberki 0 1 0.0 5.0 44.01 5.0
9 054410 Miroslav Grim Kira 1 0 0.0 5.0 50.19 4.38
10 004717 Lucie Peterková Daimón Eburon Mystery 1 0 0.0 5.0 50.64 4.34
11 019216 Lenka Tittlová Lexie Mecseki Bundás 0 1 3.39 8.39 58.39 3.77
12 033516 Denisa Kynclová Henk z České Bělé 0 0 8.57 8.57 63.57 3.46
13 048516 Jana Richterová Anette Gold Schenelin 0 1 12.13 17.13 67.13 3.28
DIS 073018 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017718 Lucie Melounková Furioso Victoria Festiva DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029618 Miroslava Kolínská Cuprum Essence Gold Ray DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039218 Julie Dušková Aréna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021318 Veronika Belantová Saga pod Ořechem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013216 Tereza Vaverová Joyful Jeffrey Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026615 Alena Krejčová Afrodité Happy Vision DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000814 Olga Hábová A3Ch Asterisk Noire z Altheyrosei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074812 Tereza Vaverová Quency Boy Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073116 Jana Šebestová Over the Moon Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026614 Jana Šebestová A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032115 Linda Lašková Violet Leyla Helions Nova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Dagmar Brauerová Bentley Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS