Cz En

Agility I M

  1. Datum: 27. 04. 2019
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi
  3. Rozhodčí: Sprij, Jan (NL)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.54 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 38.93 5.09
2 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 39.07 5.07
3 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty 0 0 0.0 0.0 41.14 4.81
4 026614 Jana Šebestová A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 43.0 4.6
5 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility 0 0 0.0 0.0 44.66 4.43
6 004717 Lucie Peterková Daimón Eburon Mystery 0 0 0.0 0.0 45.33 4.37
7 000814 Olga Hábová A3Ch Asterisk Noire z Altheyrosei 0 0 0.0 0.0 46.02 4.3
8 032115 Linda Lašková Violet Leyla Helions Nova 0 0 0.0 0.0 51.91 3.81
9 048516 Jana Richterová Anette Gold Schenelin 0 0 3.1 3.1 59.1 3.35
10 024117 Julie Dušková Pipiteri Facér Irhaberki 1 0 0.0 5.0 40.78 4.86
11 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs 0 1 0.0 5.0 44.08 4.49
12 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 0 1 0.0 5.0 44.6 4.44
13 040414 Kateřina Břízová A3Ch Brave Jeremy Anarchia 0 1 0.0 5.0 47.92 4.13
14 021318 Veronika Belantová Saga pod Ořechem 0 1 0.0 5.0 50.51 3.92
15 033516 Denisa Kynclová Henk z České Bělé 0 0 5.15 5.15 61.15 3.24
16 054410 Miroslav Grim Kira 2 0 0.0 10.0 51.53 3.84
17 026615 Alena Krejčová Afrodité Happy Vision 2 0 0.0 10.0 55.9 3.54
18 046115 Nataša Mühlová Cage Corragio Bohemian Beauty 1 0 7.38 12.38 63.38 3.12
19 073116 Jana Šebestová Over the Moon Starring Moravia 1 2 4.41 19.41 60.41 3.28
DIS 039218 Julie Dušková Aréna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017718 Lucie Melounková Furioso Victoria Festiva DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013216 Tereza Vaverová Joyful Jeffrey Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010715 Denisa Kopicová A3Ch Damian z Lomu ve skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034616 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074812 Tereza Vaverová Quency Boy Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084115 Jana Traxmandlová Edgar z Falenky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048613 Jana Traxmandlová Aura z Minického hradiště DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019216 Lenka Tittlová Lexie Mecseki Bundás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023617 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046215 Nataša Mühlová Cashmere Carino Bohemian Beauty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Dagmar Brauerová Bentley Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073018 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046415 Tereza Mühlová Cristobaldo Celebrity Bohemian Beauty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029618 Miroslava Kolínská Cuprum Essence Gold Ray DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS