Cz En

070518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Staralová, Agility Mělník-Chloumek

    Člen KA

Pes

  1. Amálka, Kříženec

Výsledky

  1. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 15. 05. 2022

  2. 1. Zkouška MA3: 3/8, 49.09 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  3. 2. Zkouška MA3: 1/8, 50.37 s, 11.37 tr. b., 4.09 m/s

  4. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 09. 2021

  5. Druhá zkouška: 2/4, 43.54 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  6. První zkouška: Diskvalifikován

  7. Kladno - Trojzkoušky Kladno (sobota), 24. 07. 2021

  8. 1. Zkouška MA3: 3/4, 47.85 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  9. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  10. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  11. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  12. 1. Zkouška MA3: 3/6, 49.12 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  13. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  14. 2. Zkouška MA3: 4/6, 46.79 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  15. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  16. Druhá zkouška: 1/3, 37.77 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  17. První zkouška: Diskvalifikován

  18. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  19. Agility LVT M: 6/19, 49.41 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  20. Agility MR M: 5/13, 51.28 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  21. jumping M: 6/23, 48.26 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  22. JUMPING MR M: 4/13, 48.26 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  23. ZKOUŠKA MA3: 5/8, 51.6 s, 5.6 tr. b., 3.7 m/s

  24. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  25. agility open M: Diskvalifikován

  26. Jumping open M: 3/14, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  27. Zkouška A3 M: 3/7, 46.97 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  28. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  29. Druhá zkouška: 1/3, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  30. První zkouška: 1/3, 37.95 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  31. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  32. Druhá zkouška: 1/2, 44.85 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  33. První zkouška: 1/2, 42.25 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  34. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  35. MA2 - I.: 2/2, 48.5 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  36. MA2 - II.: Diskvalifikován

  37. MA2 - III.: 2/2, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  38. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  39. II. zkouška MA2 neděle: 2/7, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  40. I. zkouška MA2 neděle: 2/7, 43.61 s, 0.61 tr. b., 3.85 m/s

  41. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  42. MA2_1: Diskvalifikován

  43. MA2_2: 2/3, 46.89 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  44. MA2_3: 1/3, 46.57 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  45. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  46. Zkouška MA1 I: 1/3, 39.32 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  47. Zkouška MA1 II: 1/3, 37.73 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  48. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  49. Zk MA1 I.: 1/2, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  50. Zk MA1 II.: Diskvalifikován

  51. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  52. zkouška 1 MA1: 1/5, 41.54 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  53. zkouška 2 MA1: 1/5, 36.04 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  54. zkouška 3 MA1: 2/5, 44.33 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  55. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  56. Druhá zkouška MA1: 2/5, 36.15 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  57. První zkouška MA1: Diskvalifikován