Cz En

088819

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Wohanková, Tricki´s field

    Člen KA

Pes

  1. Amina, Kříženec

Výsledky

  1. Kladno - Trojzkoušky Kladno (sobota), 24. 07. 2021

  2. 1. Zkouška MA2: 3/5, 58.87 s, 14.87 tr. b., 2.97 m/s

  3. 2. Zkouška MA2: 1/5, 55.39 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  4. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  5. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  6. Zkouška MA2 I.: 1/6, 47.84 s, 1.84 tr. b., 3.64 m/s

  7. Zkouška MA2 II.: Diskvalifikován

  8. Zkouška MA2 III.: Diskvalifikován

  9. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  10. 1. Zkouška MA2: 3/5, 41.92 s, 0.92 tr. b., 3.77 m/s

  11. 2. zkouška MA2: 3/5, 47.24 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  12. Jumping II M: 3/8, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  13. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  14. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  15. 1. Zkouška MA2: 3/4, 43.34 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  16. 2. Jumping M: 5/9, 52.81 s, 25.81 tr. b., 3.31 m/s

  17. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  18. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  19. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  20. První zkouška: Diskvalifikován

  21. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  22. Czech Imp Jump Medium: 15/19, 37.87 s, 16.87 tr. b., 2.9 m/s

  23. Jumping 1 - Medium: 7/21, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  24. Jumping 2 - Medium: 8/19, 41.35 s, 1.35 tr. b., 4.16 m/s

  25. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  26. 1. Zkouška MA2: 4/6, 50.95 s, 10.45 tr. b., 3.4 m/s

  27. 2. Zkouška MA2: 2/6, 44.71 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  28. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  29. agility open M: Diskvalifikován

  30. Jumping open M: Diskvalifikován

  31. Zkouška A2 M: 2/5, 58.54 s, 8.54 tr. b., 3.21 m/s

  32. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  33. Druhá zkouška: 2/4, 33.53 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  34. První zkouška: 1/4, 40.89 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  35. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  36. Agility LVT M: 11/19, 57.88 s, 8.88 tr. b., 3.39 m/s

  37. Agility MR M: 9/13, 63.72 s, 15.72 tr. b., 3.3 m/s

  38. jumping M: Diskvalifikován

  39. JUMPING MR M: Diskvalifikován

  40. ZKOUŠKA MA1: 2/5, 53.49 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  41. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  42. 1. Jumping M: 4/8, 34.09 s, 6.09 tr. b., 4.34 m/s

  43. 1. Zkouška MA1: 3/3, 45.71 s, 5.0 tr. b., 3.11 m/s

  44. 2. Zkouška MA1: 1/3, 44.23 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  45. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  46. agility open M: Diskvalifikován

  47. Jumping open M: 5/14, 47.38 s, 5.38 tr. b., 3.86 m/s

  48. Zkouška A1 M: 2/4, 49.03 s, 5.0 tr. b., 3.02 m/s

  49. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  50. MA1 I: 2/4, 36.61 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  51. MA1 II: Diskvalifikován

  52. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  53. Zkouška 1: Diskvalifikován

  54. Zkouška 2: 2/5, 50.43 s, 12.43 tr. b., 3.01 m/s

  55. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  56. Open AGI M: Diskvalifikován

  57. Open JUMP M: 6/13, 46.49 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  58. Zkouška A1 M: 3/5, 52.61 s, 14.11 tr. b., 2.98 m/s

  59. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  60. Jumping: Diskvalifikován

  61. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  62. MA1 - 1 běh: Diskvalifikován

  63. MA1 - 2 běh: Diskvalifikován