Cz En

Nela Tichánková

  1. Číslo: 004869
  2. OSA: Agility DDM Hranice
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2015
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 008615 (S), Precious Ornament Perla Vltavy

  2. 035416 (M), Joanna Skansehoj's

  3. 076420 (M), Torunn Skansehoj

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility hurá léto, 25. 06. 2022

  2. zkouška MA3 1, Torunn Skansehoj: 5/7, 53.99 s, 7.99 tr. b., 3.74 m/s

  3. zkouška MA3 2, Torunn Skansehoj: Diskvalifikován

  4. Jakubčovice nad Odrou - Jednozkouškový rozjezd, 17. 06. 2022

  5. Zkouška MA3, Torunn Skansehoj: Diskvalifikován

  6. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 11. 06. 2022

  7. 1. Zkouška MA3, Torunn Skansehoj: 2/4, 46.16 s, 5.16 tr. b., 4.03 m/s

  8. 2. Zkouška MA3, Torunn Skansehoj: Diskvalifikován

  9. Hranice - Hranická Skočka s firmou DELIKAN, 28. 05. 2022

  10. Agility Trial, Torunn Skansehoj: 3/9, 58.41 s, 14.41 tr. b., 3.77 m/s

  11. Nornikovo bludiste, Torunn Skansehoj: 8/19, 51.49 s, 0.49 tr. b., 4.27 m/s

  12. Zabakova cesta, Torunn Skansehoj: 7/19, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  13. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  14. Agility Trial I, Torunn Skansehoj: 6/11, 47.09 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  15. Agility Trial II, Torunn Skansehoj: 3/11, 47.65 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  16. Horka nad Moravou - Horký trojboj II., 26. 03. 2022

  17. Zkouška I., Torunn Skansehoj: 3/9, 58.99 s, 5.99 tr. b., 3.48 m/s

  18. Zkouška II., Torunn Skansehoj: Diskvalifikován

  19. Zkouška III., Torunn Skansehoj: 2/9, 50.57 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  20. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  21. 1. Zkouška A2 M, Torunn Skansehoj: 2/6, 46.89 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  22. 2. Zkouška A2 M, Torunn Skansehoj: 2/6, 44.14 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  23. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  24. Agility Trial I, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  25. Agility Trial I, Torunn Skansehoj: Diskvalifikován

  26. Agility Trial II, Precious Ornament Perla Vltavy: 1/9, 67.68 s, 12.68 tr. b., 3.25 m/s

  27. Agility Trial II, Torunn Skansehoj: 3/11, 44.46 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  28. Rožnov pod Radhoštěm - Rožnovský Dvojboj, 20. 02. 2022

  29. Rožnovský dvojboj 1. A2, Torunn Skansehoj: 3/7, 50.15 s, 10.15 tr. b., 3.11 m/s

  30. Rožnovský dvojboj 1. A3, Precious Ornament Perla Vltavy: 1/5, 51.65 s, 11.65 tr. b., 3.02 m/s

  31. Rožnovský dvojboj 2. A2, Torunn Skansehoj: Diskvalifikován

  32. Rožnovský dvojboj 2. A3, Precious Ornament Perla Vltavy: 3/5, 51.29 s, 11.29 tr. b., 3.04 m/s

  33. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  34. 1. Zkouška A2 M, Torunn Skansehoj: 2/10, 53.68 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  35. 2. Zkouška A2 M, Torunn Skansehoj: 2/10, 47.99 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  36. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  37. Vitar Agility Trial I, Torunn Skansehoj: 3/8, 52.34 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  38. Vitar Agility Trial I, Precious Ornament Perla Vltavy: 8/10, 57.34 s, 18.34 tr. b., 3.42 m/s

  39. Vitar Agility Trial II, Torunn Skansehoj: 2/8, 47.37 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  40. Vitar Agility Trial II, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  41. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  42. Vitar Agility Trial I, Torunn Skansehoj: Diskvalifikován

  43. Vitar Agility Trial II, Torunn Skansehoj: Diskvalifikován

  44. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  45. JK Animals Agility Trial I, Precious Ornament Perla Vltavy: 5/8, 59.18 s, 14.18 tr. b., 3.38 m/s

  46. JK Animals Agility Trial I, Torunn Skansehoj: Diskvalifikován

  47. JK Animals Agility Trial II, Precious Ornament Perla Vltavy: 4/8, 55.9 s, 13.9 tr. b., 3.22 m/s

  48. JK Animals Agility Trial II, Torunn Skansehoj: 6/11, 54.93 s, 12.93 tr. b., 3.28 m/s

  49. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  50. VITAR Agility Trial I, Torunn Skansehoj: 6/11, 52.66 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  51. VITAR Agility Trial II, Torunn Skansehoj: Diskvalifikován

  52. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  53. TRIAL I., Torunn Skansehoj: 2/4, 54.14 s, 14.14 tr. b., 3.51 m/s

  54. TRIAL II., Torunn Skansehoj: Diskvalifikován

  55. TRIAL III., Torunn Skansehoj: Diskvalifikován

  56. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  57. TRIAL I., Torunn Skansehoj: 1/5, 51.83 s, 2.83 tr. b., 3.57 m/s

  58. TRIAL II., Torunn Skansehoj: 3/5, 50.83 s, 5.83 tr. b., 3.68 m/s

  59. TRIAL III., Torunn Skansehoj: 3/5, 55.35 s, 13.35 tr. b., 3.25 m/s

  60. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  61. Agility Open, Torunn Skansehoj: 5/22, 50.11 s, 1.11 tr. b., 3.39 m/s

  62. BÍGL - Agility Open, Torunn Skansehoj: 3/9, 50.11 s, 1.11 tr. b., 3.39 m/s

  63. BÍGL - Jumping Light, Torunn Skansehoj: 6/9, 32.53 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  64. BÍGL - Jumping Open, Torunn Skansehoj: 5/9, 51.79 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  65. Jumping Light, Torunn Skansehoj: 10/22, 32.53 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  66. Jumping Open, Torunn Skansehoj: 7/22, 51.79 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  67. VETERÁN BÍGL - Jumping Light, Precious Ornament Perla Vltavy: 1/1, 34.56 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  68. VETERÁN BÍGL - Jumping Open, Precious Ornament Perla Vltavy: 1/1, 54.27 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  69. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  70. Agility Trial I, Torunn Skansehoj: 1/6, 40.8 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  71. Agility Trial II, Torunn Skansehoj: 2/6, 37.84 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  72. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  73. 1. Zkouška MA1, Torunn Skansehoj: Diskvalifikován

  74. 2. Zkouška MA1, Torunn Skansehoj: 5/10, 37.6 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  75. Záhlinice - Záhlinické dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  76. Agility Trial I, Torunn Skansehoj: 4/9, 37.98 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  77. Agility Trial II, Torunn Skansehoj: Diskvalifikován

  78. Hranice - VII. Hranické Hrátky, 18. 09. 2021

  79. Agility Open, Torunn Skansehoj: Diskvalifikován

  80. Agility Trial, Torunn Skansehoj: Diskvalifikován

  81. Jumping Open, Torunn Skansehoj: 9/23, 43.44 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  82. Modrá - Trojzkoušky II, 12. 09. 2021

  83. 1. Zkouška MA1, Torunn Skansehoj: 2/7, 52.11 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  84. 2. Zkouška MA1, Torunn Skansehoj: 1/7, 57.86 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  85. 3. Zkouška MA1, Torunn Skansehoj: 4/7, 53.72 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  86. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  87. Agility Trial I, Torunn Skansehoj: Diskvalifikován

  88. Agility Trial II, Torunn Skansehoj: Diskvalifikován

  89. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  90. Agility Trial, Torunn Skansehoj: 2/3, 38.54 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  91. Agility Trial, Precious Ornament Perla Vltavy: 6/9, 61.07 s, 20.07 tr. b., 3.23 m/s

  92. Earth dog's labyrinth, Torunn Skansehoj: 8/16, 38.67 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  93. Earth dog's labyrinth, Precious Ornament Perla Vltavy: 13/24, 43.62 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  94. Frog's course, Torunn Skansehoj: 7/18, 27.99 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  95. Frog's course, Precious Ornament Perla Vltavy: 10/24, 30.94 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  96. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  97. Agility Trial I, Precious Ornament Perla Vltavy: 5/9, 48.13 s, 6.13 tr. b., 3.91 m/s

  98. Agility Trial II, Precious Ornament Perla Vltavy: 5/9, 46.38 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  99. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  100. Agility BÍGL, Precious Ornament Perla Vltavy: 1/3, 46.9 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  101. Agility open, Precious Ornament Perla Vltavy: 3/7, 46.9 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  102. Jumping BÍGL, Precious Ornament Perla Vltavy: 1/3, 47.23 s, 6.23 tr. b., 3.6 m/s

  103. Jumping open, Precious Ornament Perla Vltavy: 6/9, 47.23 s, 6.23 tr. b., 3.6 m/s

  104. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  105. 1. Zkouška S A3, Precious Ornament Perla Vltavy: 4/5, 50.75 s, 10.75 tr. b., 3.59 m/s

  106. 2. Zkouška S A3, Precious Ornament Perla Vltavy: 4/5, 45.32 s, 9.32 tr. b., 3.68 m/s

  107. 3. Zkouška S A3, Precious Ornament Perla Vltavy: 4/5, 68.54 s, 30.54 tr. b., 2.79 m/s

  108. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  109. ZkA I, Precious Ornament Perla Vltavy: 7/8, 60.13 s, 5.13 tr. b., 3.31 m/s

  110. ZkA II, Precious Ornament Perla Vltavy: 3/8, 62.97 s, 11.97 tr. b., 3.21 m/s

  111. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  112. Zk Agility I, Joanna Skansehoj's: Diskvalifikován

  113. Zk Agility II, Joanna Skansehoj's: 2/5, 40.31 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  114. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  115. ZkA I, Joanna Skansehoj's: 1/6, 45.99 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  116. ZkA II, Joanna Skansehoj's: Diskvalifikován

  117. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  118. TRIAL I., Joanna Skansehoj's: 3/7, 43.52 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  119. TRIAL II., Joanna Skansehoj's: Diskvalifikován

  120. TRIAL III., Joanna Skansehoj's: 2/7, 50.86 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  121. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  122. Agility Open, Joanna Skansehoj's: 10/17, 57.04 s, 7.04 tr. b., 3.63 m/s

  123. Agility Open, Precious Ornament Perla Vltavy: 23/30, 79.64 s, 29.64 tr. b., 2.6 m/s

  124. Agility Zk, Precious Ornament Perla Vltavy: 8/13, 77.5 s, 37.5 tr. b., 2.4 m/s

  125. Agility Zk, Joanna Skansehoj's: Diskvalifikován

  126. Jumping Open, Precious Ornament Perla Vltavy: 16/30, 51.68 s, 5.68 tr. b., 3.35 m/s

  127. Jumping Open, Joanna Skansehoj's: Diskvalifikován

  128. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  129. Agility Trial, Precious Ornament Perla Vltavy: 4/7, 59.03 s, 13.03 tr. b., 3.1 m/s

  130. Agility Trial, Joanna Skansehoj's: Diskvalifikován

  131. Open Jumping - Zabakova cesta, Joanna Skansehoj's: 8/26, 49.93 s, 8.93 tr. b., 2.84 m/s

  132. Open Jumping - Zabakova cesta, Precious Ornament Perla Vltavy: 8/22, 43.4 s, 2.4 tr. b., 3.27 m/s

  133. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste, Precious Ornament Perla Vltavy: 6/22, 53.98 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  134. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste, Joanna Skansehoj's: Diskvalifikován

  135. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  136. Zkouška SA3 1 SA3, Precious Ornament Perla Vltavy: 7/8, 56.15 s, 18.15 tr. b., 3.22 m/s

  137. Zkouška SA3 2 SA3, Precious Ornament Perla Vltavy: 4/8, 54.72 s, 6.72 tr. b., 3.33 m/s

  138. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  139. Agility Trial II, Precious Ornament Perla Vltavy: 6/9, 62.94 s, 14.94 tr. b., 2.94 m/s

  140. Agility Trial III, Precious Ornament Perla Vltavy: 7/9, 75.79 s, 24.79 tr. b., 2.77 m/s

  141. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  142. Agility Trial I, Precious Ornament Perla Vltavy: 6/12, 56.15 s, 9.15 tr. b., 3.26 m/s

  143. Agility Trial II, Precious Ornament Perla Vltavy: 7/11, 64.98 s, 17.98 tr. b., 3.14 m/s

  144. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  145. Trial I, Precious Ornament Perla Vltavy: 4/7, 68.91 s, 18.91 tr. b., 2.95 m/s

  146. Trial II, Precious Ornament Perla Vltavy: 6/7, 61.64 s, 10.64 tr. b., 3.41 m/s

  147. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  148. Zkouška 1 SA3, Precious Ornament Perla Vltavy: 3/8, 62.18 s, 14.18 tr. b., 3.26 m/s

  149. Zkouška 2 SA3, Precious Ornament Perla Vltavy: 3/8, 74.65 s, 30.65 tr. b., 2.81 m/s

  150. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  151. 1. zkouška SA3, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  152. 2. zkouška SA3, Precious Ornament Perla Vltavy: 4/9, 57.98 s, 12.98 tr. b., 2.93 m/s

  153. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  154. Agility S, Precious Ornament Perla Vltavy: 9/33, 44.09 s, 0.09 tr. b., 3.7 m/s

  155. Jumping S, Precious Ornament Perla Vltavy: 11/33, 43.36 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  156. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  157. Agility Trial I, Precious Ornament Perla Vltavy: 6/9, 61.36 s, 15.36 tr. b., 3.05 m/s

  158. Agility Trial II, Precious Ornament Perla Vltavy: 8/9, 54.14 s, 14.14 tr. b., 3.34 m/s

  159. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  160. Agility Open, Joanna Skansehoj's: Diskvalifikován

  161. Agility Open, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  162. Agility Trial, Joanna Skansehoj's: 2/10, 52.57 s, 0.57 tr. b., 3.92 m/s

  163. Agility Trial, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  164. Jumping Open, Joanna Skansehoj's: Diskvalifikován

  165. Jumping Open, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  166. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  167. TRIAL II. SA3, Precious Ornament Perla Vltavy: 5/7, 66.18 s, 17.18 tr. b., 3.19 m/s

  168. TRIAL I. SA3, Precious Ornament Perla Vltavy: 6/7, 68.43 s, 22.43 tr. b., 3.02 m/s

  169. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  170. Agility Trial, Precious Ornament Perla Vltavy: 4/8, 65.79 s, 20.79 tr. b., 3.04 m/s

  171. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open, Precious Ornament Perla Vltavy: 17/25, 55.88 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  172. Žabákova cesta - Jumping Open, Precious Ornament Perla Vltavy: 13/25, 50.85 s, 1.85 tr. b., 3.78 m/s

  173. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/18, 01. 05. 2018

  174. druhá zkouška SA3, Precious Ornament Perla Vltavy: 4/7, 70.44 s, 19.44 tr. b., 2.84 m/s

  175. první zkouška SA3, Precious Ornament Perla Vltavy: 2/7, 57.62 s, 3.62 tr. b., 3.47 m/s

  176. třetí zkouška SA3, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  177. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  178. 1. Zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  179. 2. Zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 1/10, 50.09 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  180. 3. Zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 4/10, 55.8 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  181. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  182. Agility I, Precious Ornament Perla Vltavy: 2/6, 46.78 s, 8.78 tr. b., 3.55 m/s

  183. Agility II, Precious Ornament Perla Vltavy: 2/6, 51.6 s, 2.6 tr. b., 3.59 m/s

  184. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  185. TRIAL II. SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 5/10, 55.19 s, 10.19 tr. b., 2.9 m/s

  186. TRIAL I. SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 5/10, 56.22 s, 8.22 tr. b., 3.09 m/s

  187. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  188. Zkouška č.1 SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 4/9, 61.45 s, 11.45 tr. b., 3.25 m/s

  189. Zkouška č.2 SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 3/9, 52.45 s, 5.45 tr. b., 3.57 m/s

  190. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  191. 1. zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 1/8, 51.92 s, 4.92 tr. b., 3.27 m/s

  192. 2. zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  193. Agility special S, Precious Ornament Perla Vltavy: 2/5, 47.03 s, 5.03 tr. b., 3.13 m/s

  194. Jumping special S, Precious Ornament Perla Vltavy: 3/5, 34.99 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  195. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  196. Agility I, Precious Ornament Perla Vltavy: 8/14, 43.77 s, 6.77 tr. b., 3.34 m/s

  197. Agility II, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  198. Agility III, Precious Ornament Perla Vltavy: 4/14, 39.99 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  199. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  200. Agility Trial I, Precious Ornament Perla Vltavy: 6/13, 52.44 s, 1.44 tr. b., 3.39 m/s

  201. Agility Trial II, Precious Ornament Perla Vltavy: 5/13, 55.39 s, 8.39 tr. b., 3.48 m/s

  202. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  203. Agility Open, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  204. Agility Trial, Precious Ornament Perla Vltavy: 4/8, 53.91 s, 10.91 tr. b., 3.15 m/s

  205. Jumping Open, Precious Ornament Perla Vltavy: 12/21, 47.41 s, 4.41 tr. b., 3.52 m/s

  206. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  207. Trial II. SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 1/7, 52.88 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s

  208. Trial I. SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 1/7, 49.79 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  209. Zlín - Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 16. 09. 2017

  210. druhá zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 3/8, 39.47 s, 3.47 tr. b., 3.37 m/s

  211. první zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 3/8, 41.14 s, 5.14 tr. b., 3.26 m/s

  212. třetí zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 5/8, 38.03 s, 2.03 tr. b., 3.52 m/s

  213. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  214. 1. Zk SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  215. 2. Zk SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 4/12, 54.19 s, 0.19 tr. b., 3.34 m/s

  216. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  217. Agility S, Precious Ornament Perla Vltavy: 11/27, 52.36 s, 7.36 tr. b., 3.3 m/s

  218. Jumping S, Precious Ornament Perla Vltavy: 12/28, 45.75 s, 0.75 tr. b., 3.78 m/s

  219. Zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  220. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  221. Open Jumping, Precious Ornament Perla Vltavy: 9/30, 29.64 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  222. Open tuneliáda, Precious Ornament Perla Vltavy: 20/30, 52.09 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  223. Zkoušky, Precious Ornament Perla Vltavy: 2/13, 48.79 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  224. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  225. 1. Agility, Precious Ornament Perla Vltavy: 2/5, 46.75 s, 0.75 tr. b., 3.74 m/s

  226. 2. Agility, Precious Ornament Perla Vltavy: 1/5, 48.89 s, 8.89 tr. b., 3.07 m/s

  227. 3. Agility, Precious Ornament Perla Vltavy: 3/5, 51.69 s, 16.69 tr. b., 3.17 m/s

  228. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II., 08. 05. 2017

  229. druhá zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 3/5, 56.62 s, 16.62 tr. b., 3.09 m/s

  230. první zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 3/5, 48.74 s, 5.74 tr. b., 3.53 m/s

  231. třetí zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 3/5, 60.02 s, 13.02 tr. b., 2.7 m/s

  232. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  233. Agility 1, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  234. Agility 2, Precious Ornament Perla Vltavy: 5/7, 67.78 s, 17.78 tr. b., 2.83 m/s

  235. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I., 01. 05. 2017

  236. druhá zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 5/6, 50.85 s, 9.85 tr. b., 3.4 m/s

  237. první zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 2/6, 44.94 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  238. třetí zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  239. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  240. FALCO 1. zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 6/11, 66.37 s, 26.37 tr. b., 2.41 m/s

  241. FALCO 2. zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 6/11, 48.28 s, 10.28 tr. b., 3.52 m/s

  242. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  243. 1.běh SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  244. 2.běh SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  245. 3.běh SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  246. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  247. V Agility, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  248. VI Agility, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  249. VII Agility, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  250. VIII Agility, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  251. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  252. 1. zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 5/10, 50.31 s, 7.31 tr. b., 2.84 m/s

  253. 2. zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 1/10, 49.1 s, 5.1 tr. b., 2.95 m/s

  254. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  255. 1. zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  256. 2. zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 1/9, 50.13 s, 8.13 tr. b., 2.79 m/s

  257. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  258. Agility Trial I, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  259. Agility Trial II, Precious Ornament Perla Vltavy: 7/12, 50.47 s, 5.47 tr. b., 3.65 m/s

  260. Agility Trial III, Precious Ornament Perla Vltavy: 2/12, 51.16 s, 0.16 tr. b., 3.54 m/s

  261. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  262. 1. zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 2/10, 50.94 s, 15.94 tr. b., 2.93 m/s

  263. 2. zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 4/10, 49.62 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  264. 3. zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  265. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  266. Agility Trial I, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  267. Agility Trial II, Precious Ornament Perla Vltavy: 8/12, 50.89 s, 17.89 tr. b., 3.16 m/s

  268. Jumping 2+3, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  269. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  270. Agility Trial I, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  271. Agility Trial II, Precious Ornament Perla Vltavy: 3/7, 57.07 s, 15.07 tr. b., 3.28 m/s

  272. Zdobín - MR bíglů v agility, 08. 10. 2016

  273. Agility S, Precious Ornament Perla Vltavy: 6/10, 37.83 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  274. Jumping Large S, Precious Ornament Perla Vltavy: 6/10, 47.07 s, 12.07 tr. b., 3.1 m/s

  275. zkoušky SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 2/4, 43.88 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  276. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  277. Agility Open, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  278. Agility Trial, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  279. Jumping Open, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  280. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  281. 1. Zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 5/9, 54.6 s, 5.6 tr. b., 3.44 m/s

  282. 2. Zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 5/9, 56.11 s, 8.11 tr. b., 3.23 m/s

  283. 3. Zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  284. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 10. 09. 2016

  285. III.zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 3/6, 57.59 s, 9.59 tr. b., 3.06 m/s

  286. II.zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 4/6, 54.62 s, 5.62 tr. b., 3.22 m/s

  287. I.zkouška SA2, Precious Ornament Perla Vltavy: 3/6, 64.53 s, 12.53 tr. b., 3.07 m/s

  288. Brno - Dvojzkoušky agility na Ostrově, 14. 08. 2016

  289. 1. Zk SA1, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  290. 2. Zk SA1, Precious Ornament Perla Vltavy: 1/4, 57.26 s, 0.0 tr. b., 3.09 m/s

  291. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  292. I Agility, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  293. II Agility, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  294. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  295. Agility, Precious Ornament Perla Vltavy: 1/3, 59.42 s, 28.42 tr. b., 2.44 m/s

  296. Nornikovo bludiste, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  297. Zabakova cesta, Precious Ornament Perla Vltavy: 14/25, 56.28 s, 41.28 tr. b., 2.17 m/s

  298. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  299. Jumping II S, Precious Ornament Perla Vltavy: 11/19, 66.69 s, 26.69 tr. b., 2.62 m/s

  300. Jumping I. S, Precious Ornament Perla Vltavy: 11/20, 39.66 s, 7.66 tr. b., 3.73 m/s

  301. Zkouška SA1, Precious Ornament Perla Vltavy: 4/5, 68.13 s, 36.13 tr. b., 2.03 m/s

  302. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 07. 05. 2016

  303. Agility I, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  304. Agility II, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  305. Přerov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2016

  306. Agility I, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  307. Agility II, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  308. Brno - Dvojzkoušky agility, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  309. SA1 II neděle SA1, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  310. SA1 I neděle SA1, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  311. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  312. Druhá SA1, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  313. První SA1, Precious Ornament Perla Vltavy: 2/7, 47.26 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  314. Třetí SA1, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  315. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  316. 1. zkouška SA1, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  317. 2. zkouška SA1, Precious Ornament Perla Vltavy: 2/13, 37.54 s, 0.0 tr. b., 3.33 m/s

  318. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  319. Agility, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  320. Jumping, Precious Ornament Perla Vltavy: 8/18, 48.37 s, 6.37 tr. b., 3.58 m/s

  321. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  322. Agility, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  323. Agility Open, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  324. Hulín - Mont agi Hulín podruhé, 13. 09. 2015

  325. Agility, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  326. Jumping, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  327. Open Jumping, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  328. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  329. Agility I, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  330. Agility II, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  331. HCV Jumping, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  332. Kroměříž - Dvojzkoušky, 13. 06. 2015

  333. Agility I, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  334. Agility II, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  335. Přerov - Trojboj "Parkur zkázy", 30. 05. 2015

  336. 1. zkouška A1, Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  337. 2. zkouška , Precious Ornament Perla Vltavy: Diskvalifikován

  338. Jumping, Precious Ornament Perla Vltavy: 7/13, 83.81 s, 43.81 tr. b., 2.2 m/s