Cz En

Jumping jednotlivců

  1. Datum: 10. 09. 2017
  2. Závod: Děčín - Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Blank, Rene (DE)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 61.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.26 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 28.76 5.63 V V
2 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 0 0 0.0 0.0 28.89 5.61 V V
3 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 28.92 5.6 V V
4 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux 0 0 0.0 0.0 29.15 5.56 V V
5 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 29.31 5.53 V V
6 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 0 0.0 0.0 29.65 5.46 V V
7 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 0 0.0 0.0 30.04 5.39 V V
8 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 30.67 5.28 V V
9 090216 Adéla Benešová Moja Mija Koryfej 0 0 0.0 0.0 31.17 5.2 V V
10 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 31.45 5.15 V V
11 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 31.46 5.15 V V
12 088814 Adriana Slezáková Aspen Bestagility 0 0 0.0 0.0 31.7 5.11 V V
13 047915 Kristýna Obstová Ruby 0 0 0.0 0.0 31.81 5.09 V V
14 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 32.19 5.03 V V
15 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 32.33 5.01 V V
16 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 32.35 5.01 V V
17 073713 Terezie Lenková A3Ch Debora Chips Duhová aura 0 0 0.0 0.0 32.5 4.98 V V
18 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 32.53 4.98 V V
19 035315 Jitka Humpolcová Asterix's amulet Bellamoon 0 0 0.0 0.0 32.55 4.98 V V
20 053814 Kateřina Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta 0 0 0.0 0.0 33.44 4.84 V V
21 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 33.5 4.84 V V
22 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea 0 0 0.0 0.0 33.86 4.78 V V
23 071613 Jakub Slavík Darwin 0 0 0.0 0.0 35.06 4.62 V V
24 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 36.23 4.47 V V
25 Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora 1 0 0.0 5.0 29.76 5.44 V V
26 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan 1 0 0.0 5.0 30.93 5.24 V V
27 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 1 0.0 5.0 31.2 5.19 V V
28 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 1 0 0.0 5.0 32.13 5.04 V V
29 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility 1 0 0.0 5.0 33.33 4.86 V V
30 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 1 0.0 5.0 34.49 4.7 V V
31 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer 0 1 0.0 5.0 35.53 4.56 V V
32 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 1 0.0 5.0 36.31 4.46 V V
33 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 1 0.0 5.0 36.65 4.42 V V
34 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 2 0 0.0 10.0 32.4 5.0 VD VD
35 007110 Michal Vokrouhlík Jingle Bell ze Skalní vyhlídky 0 1 5.14 10.14 43.14 3.76 VD VD
DIS 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 095315 Klára Kokešová Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012015 Roman Polačko Zorra Tajemná tvář DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017115 Adéla Maršálková Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078109 Marie Wertheimová A3Ch Bystrouška Werneta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS