Cz En

Agility M Ne

  1. Datum: 15. 04. 2018
  2. Závod: Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.15 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 30.01 5.4
2 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 30.99 5.23
3 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 31.45 5.15
4 Członkowska Barbara Rudzia / MIRA Willa Mora 0 0 0.0 0.0 31.9 5.08
5 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 32.05 5.05
6 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 34.34 4.72
7 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon 0 0 0.0 0.0 34.64 4.68
8 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 35.24 4.6
9 017115 Adéla Maršálková Míša 0 0 0.0 0.0 35.75 4.53
10 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 36.46 4.44
11 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.65 0.65 39.65 4.09
12 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto 0 0 1.5 1.5 40.5 4.0
13 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 1 0 0.0 5.0 33.4 4.85
14 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 1 0 0.0 5.0 35.23 4.6
15 018916 Eva Haroníková Abee 1 0 0.0 5.0 37.18 4.36
16 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 1 0 0.0 5.0 38.98 4.16
17 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty 0 1 2.03 7.03 41.03 3.95
18 075015 Blanka Potočná Joyeux Cenich du Champ d´Onix 1 0 3.54 8.54 42.54 3.81
19 017417 Dana Čichoňová Kung Fu Panda 0 0 8.58 8.58 47.58 3.4
20 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 2 0 0.0 10.0 32.06 5.05
21 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 0 2 3.31 13.31 42.31 3.83
22 067616 Václav Ullver Mázli Méhes-Kerti 2 1 6.56 21.56 45.56 3.56
DIS 089116 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048017 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012716 Simona Zajková ml. Minnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065117 Martina Haroníková Diamond Diddi Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029217 Zuzana Sedláčková Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044614 Hana Pospíšilová Trixi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042515 Klára Paloušková Whiskey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009117 Ivana Ondrušová Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063816 Tereza Mirkovská Daisy Maralumi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090114 Jana Konečná Charisma z Karpatských strání DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051516 Dana Boháčová Betty from Wealth Island DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS