Cz En

Agility I. M

  1. Datum: 23. 06. 2018
  2. Závod: Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.15 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004716 Hanka Kryšpínová Sára 0 0 0.43 0.43 41.43 4.1
2 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux 1 0 0.0 5.0 37.14 4.58
3 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia 1 0 0.0 5.0 39.55 4.3
4 078512 Denisa Sommerová Bega spod Malenice 1 0 0.0 5.0 40.59 4.19
5 030116 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej 0 0 6.11 6.11 47.11 3.61
6 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 7.4 7.4 48.4 3.51
7 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 2 0 0.0 10.0 37.07 4.59
8 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka 2 0 0.38 10.38 41.38 4.11
9 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej 1 1 1.61 11.61 42.61 3.99
10 020116 Pavlína Sedlmaierová Bonnie 1 0 9.02 14.02 50.02 3.4
11 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 2 1 1.92 16.92 42.92 3.96
12 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team 4 1 0.68 25.68 41.68 4.08
DIS 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065717 Šárka Vajcová Gone With The Wind of Dashing Dawn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019317 Olga Mařáčková Pocca Hontas Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003317 Lukáš Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017618 Denisa Kopecká Darwin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074415 Jana Kočová Gino DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 094415 Klára Jůdová Rézinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044717 Martina Jírová Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046617 Irena Hofmanová Cornella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018816 Irena Hofmanová Helen of Troy Of Darkness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023617 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017718 Lucie Melounková Furioso Victoria Festiva DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004617 Aneta Krebsová Loupiote De Loubajac DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034616 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057916 Ivana Suchardová Bailey Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078109 Marie Wertheimová A3Ch Bystrouška Werneta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001115 Karolína Vybíralová Iringó Köves-bérci Betyár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003515 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053914 Dana Russová Calimero Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002316 Kateřina Matrasová Looby Loo Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035315 Jitka Humpolcová Asterix's amulet Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS