Cz En

052316

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Pucherová, ZKO Vysoké Mýto

    Člen KA

Pes

  1. Connie Jane´s dogs, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  2. II. zkouška: 2/5, 53.81 s, 3.81 tr. b., 3.85 m/s

  3. I. zkouška: Diskvalifikován

  4. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  5. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška MLA3: 3/9, 45.64 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  7. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  8. Agility ML: 3/6, 44.24 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  9. Jumping ML: 3/6, 31.92 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  10. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  11. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  12. 1. zkouška: 1/3, 44.49 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  13. 2. zkouška: 2/3, 52.94 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  14. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  15. Agility: 2/15, 44.61 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  16. Jumping ML3: Diskvalifikován

  17. Zkouška ML3: 4/7, 45.29 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  18. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  19. dr.A3: 3/5, 44.32 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  20. pr.A3: 2/5, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  21. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  22. 1. Jumping A2/A3: Diskvalifikován

  23. 2. Jumping A2/A3: 2/10, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  24. 3. jumping A2/A3: 2/10, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  25. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  26. Agility senioři: Diskvalifikován

  27. Jumping senioři: 2/4, 34.78 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  28. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  29. 1.zkouška: Diskvalifikován

  30. 2.zkouška: 1/5, 32.01 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  31. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  32. II. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  33. I. zkouška MLA2: 1/10, 46.8 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  34. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  35. II. zkouška: Diskvalifikován

  36. I. zkouška: 1/6, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  37. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  38. 8.studenecká: Diskvalifikován

  39. 9.studenecká: Diskvalifikován

  40. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  41. Agility MLA: Diskvalifikován

  42. Jumping MLA: Diskvalifikován

  43. Zkouška MLA2: 2/3, 53.41 s, 0.41 tr. b., 3.76 m/s

  44. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  45. Jumping I: Diskvalifikován

  46. Jumping II: 2/21, 36.43 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  47. Jumping III: Diskvalifikován

  48. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  49. Agility: 9/15, 49.79 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  50. Jumping: Diskvalifikován

  51. Jumping light: 3/15, 29.62 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  52. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  53. Czech Imp Jump MiniLarge: 12/17, 33.53 s, 9.53 tr. b., 3.46 m/s

  54. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  55. Jumping 2 - MiniLarge: 10/18, 39.36 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  56. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  57. Jumping Open: 5/14, 37.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  58. ZkA I: 2/7, 51.73 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  59. ZkA II: 3/7, 52.53 s, 5.53 tr. b., 3.43 m/s

  60. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  61. II. zkouška: Diskvalifikován

  62. I. zkouška: 2/7, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  63. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  64. Zkouška II. MLA2: 2/6, 41.62 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  65. Zkouška I. MLA2: 1/6, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  66. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  67. Agility L: Diskvalifikován

  68. Jumping L: Diskvalifikován

  69. Zkoušky LA2: 6/13, 50.86 s, 17.86 tr. b., 3.36 m/s

  70. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  71. MLA2 - druhá: Diskvalifikován

  72. MLA2 - první: 1/2, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  73. MLA2 - třetí: 1/2, 48.73 s, 3.73 tr. b., 3.3 m/s

  74. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  75. Agility: Diskvalifikován

  76. Jumping: Diskvalifikován

  77. Zkouška: 3/5, 48.14 s, 12.14 tr. b., 3.47 m/s

  78. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  79. AGILITY: Diskvalifikován

  80. JUMPING: 9/30, 29.84 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  81. LA2: Diskvalifikován

  82. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  83. 1. Jumping ML: 4/9, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  84. 2. Jumping ML: Diskvalifikován

  85. 3. Jumping ML: 3/9, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  86. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  87. Zkouška: Diskvalifikován

  88. Zkouška II: 4/7, 41.81 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  89. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  90. Agility Trial I: Diskvalifikován

  91. Agility Trial II: Diskvalifikován

  92. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  93. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  94. Jumping So A2+3 L L: 7/17, 36.54 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  95. Zkouška So-1 LA2: 2/12, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  96. Zkouška So-2 LA2: 3/12, 52.11 s, 16.11 tr. b., 3.3 m/s

  97. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  98. 1.zkouška LA2: 2/13, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  99. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  100. Brno - Jarní Brno, 11. 05. 2019

  101. Agility LA: 10/16, 36.26 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  102. Jumping LA: 7/16, 37.95 s, 10.95 tr. b., 3.69 m/s

  103. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  104. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  105. Agility Trial I: Diskvalifikován

  106. Agility Trial II: Diskvalifikován

  107. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  108. Czech Imp Jump : 17/35, 20.91 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  109. Jumping 1: Diskvalifikován

  110. Jumping 2: Diskvalifikován

  111. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  112. Agility - 1.kolo L: Diskvalifikován

  113. Jumping - 2.kolo L: 19/31, 33.17 s, 11.17 tr. b., 4.04 m/s

  114. Jumping hra L: 5/33, 19.52 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  115. Zkoušky LA2: 9/15, 39.33 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  116. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  117. Agility Open: 2/17, 48.89 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  118. Agility Trial I: 2/4, 49.73 s, 9.73 tr. b., 3.44 m/s

  119. Agility Trial II: Diskvalifikován

  120. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  121. AGILITY L: 14/31, 50.48 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  122. JUMPING L: 7/31, 35.02 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  123. Zkoušky LA2: 2/8, 45.01 s, 5.01 tr. b., 3.89 m/s

  124. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  125. A2 LA2: Diskvalifikován

  126. Agility L: 5/16, 47.3 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  127. Jumping L: 6/17, 44.5 s, 6.5 tr. b., 3.84 m/s

  128. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  129. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  130. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  131. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  132. AGILITY: Diskvalifikován

  133. JUMPING LA2: Diskvalifikován

  134. LA2: Diskvalifikován

  135. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  136. A2 - 1. LA2: Diskvalifikován

  137. A2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  138. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  139. Zkouška: Diskvalifikován

  140. Zkouška II: 3/5, 38.42 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  141. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  142. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  143. TRIAL I. LA2: 2/19, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  144. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  145. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  146. 2. zkouška LA2: 2/14, 35.23 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  147. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  148. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  149. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  150. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  151. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  152. Agility LA: Diskvalifikován

  153. Jumping LA: 13/21, 33.93 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  154. Zkouška LA2: 1/11, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  155. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  156. Jumping A2 + A3 L: Diskvalifikován

  157. Trial II. LA2: 2/11, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  158. Trial I. LA2: Diskvalifikován

  159. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  160. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  161. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  162. Jumping LA neděle: 9/21, 39.39 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  163. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  164. Zkouška LA2 neděle: Diskvalifikován

  165. Zkouška LA2 sobota: 2/6, 42.15 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  166. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  167. Agility L: Diskvalifikován

  168. Jumping L: Diskvalifikován

  169. Zkoušky LA2: 8/16, 34.06 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  170. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  171. LA1 - 1. LA1: 1/10, 38.17 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  172. LA1 - 2. LA1: 5/10, 46.28 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  173. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  174. Agility L: Diskvalifikován

  175. Jumping L: 7/34, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  176. Zkouška LA1: 2/9, 42.16 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  177. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  178. AGILITY: Diskvalifikován

  179. JUMPING LA1: Diskvalifikován

  180. LA1: 1/17, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  181. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  182. II. zkouška LA1: 4/9, 41.15 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  183. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  184. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  185. LA1/1 LA1: 6/14, 28.28 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  186. LA1/2 LA1: Diskvalifikován

  187. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  188. Zkouška: Diskvalifikován

  189. Zkouška II: 4/14, 35.79 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  190. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  191. Agility L: Diskvalifikován

  192. zkouška 1 LA1: 5/10, 32.0 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  193. zkouška 2 LA1: 1/10, 33.68 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  194. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  195. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  196. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  197. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován

  198. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  199. Zkouška LA1 1.běh: Diskvalifikován

  200. Zkouška LA1 2.běh: 2/13, 46.61 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  201. Brno - Podzimní Brno, 15. 10. 2016 - 16. 10. 2016

  202. Agility LA sobota: 11/18, 41.05 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  203. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  204. Zkouška LA1 sobota: 1/4, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  205. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  206. Agility L: Diskvalifikován

  207. Jumping L: Diskvalifikován

  208. Zkoušky LA1: 1/11, 28.17 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  209. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  210. Agility L: 6/43, 42.83 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  211. Jumping L: Diskvalifikován

  212. Zkoušky LA1: Diskvalifikován