Cz En

Helena Chrastilová

  1. Číslo: 001023
  2. OSA: ZKO Podhorka Česká Třebová
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 14. 10. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 029005 (L), Samantha

  2. 046807 (ML), Ben

  3. 048813 (S), Ťapka

  4. 020214 (L), Black Rose

  5. 016019 (L), Roky

Výsledky

  1. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  2. 1.zkouška, Roky: 1/7, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  3. 2.zkouška, Roky: 2/7, 34.92 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  4. Pardubice-Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  5. 1. zkouška, Roky: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška, Roky: 3/6, 41.0 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  7. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  8. 1. zkouška A1, Roky: Diskvalifikován

  9. 2. zkouška A1, Roky: 1/6, 47.95 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  10. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  11. TRIAL I., Roky: 4/5, 48.63 s, 5.0 tr. b., 2.98 m/s

  12. TRIAL II., Roky: 3/5, 45.0 s, 5.0 tr. b., 3.22 m/s

  13. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  14. ZkA I, Roky: Diskvalifikován

  15. ZkA II, Roky: Diskvalifikován

  16. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  17. Zkouška I., Roky: Diskvalifikován

  18. Zkouška II., Roky: 6/13, 58.99 s, 12.99 tr. b., 2.61 m/s

  19. Zkouška III., Roky: Diskvalifikován

  20. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  21. Agility L, Roky: 13/28, 49.49 s, 9.49 tr. b., 3.21 m/s

  22. Agility LV, Black Rose: 2/6, 33.14 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  23. Jumping L, Roky: Diskvalifikován

  24. Jumping LV, Black Rose: 3/6, 31.06 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  25. Zkoušky LA1, Roky: Diskvalifikován

  26. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 07. 09. 2019

  27. Zk agility I, Black Rose: 4/6, 52.96 s, 14.96 tr. b., 3.19 m/s

  28. Zk agility II, Black Rose: 4/6, 59.32 s, 11.32 tr. b., 3.34 m/s

  29. Zk agility III, Black Rose: 6/6, 76.07 s, 35.07 tr. b., 2.76 m/s

  30. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  31. AGILITY VETERÁNI, Ťapka: Diskvalifikován

  32. AGILITY VETERÁNI, Black Rose: Diskvalifikován

  33. JUMPING VETERÁNI, Black Rose: 2/5, 41.49 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  34. JUMPING VETERÁNI, Ťapka: 4/7, 41.71 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  35. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  36. Veteráni, Black Rose: 5/6, 48.09 s, 10.0 tr. b., 3.02 m/s

  37. Veteráni II, Black Rose: 1/6, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  38. Zkouška, Black Rose: 4/7, 61.25 s, 19.25 tr. b., 3.43 m/s

  39. Zkouška II, Black Rose: Diskvalifikován

  40. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  41. Agility Trial I, Ťapka: 4/7, 57.97 s, 11.97 tr. b., 3.4 m/s

  42. Agility Trial II, Ťapka: Diskvalifikován

  43. Jumping Trial I, Ťapka: Diskvalifikován

  44. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  45. Jumping So A2+3 L L, Black Rose: 4/17, 46.19 s, 3.19 tr. b., 3.96 m/s

  46. Zkouška Ne-1 LA3, Black Rose: Diskvalifikován

  47. Zkouška So-1 LA3, Black Rose: Diskvalifikován

  48. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  49. 1.zkouška LA3, Black Rose: Diskvalifikován

  50. 1.zkouška SA2, Ťapka: 1/5, 44.91 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  51. 2.zkouška LA3, Black Rose: 3/10, 60.81 s, 22.81 tr. b., 3.21 m/s

  52. 2.zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  53. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  54. Zkouška 1 LA3, Black Rose: 3/11, 50.02 s, 14.02 tr. b., 3.58 m/s

  55. Zkouška 2 LA3, Black Rose: 2/11, 46.37 s, 2.37 tr. b., 3.77 m/s

  56. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  57. TRIAL III. LA3, Black Rose: 6/10, 48.73 s, 4.73 tr. b., 3.59 m/s

  58. TRIAL II. LA3, Black Rose: Diskvalifikován

  59. TRIAL I. LA3, Black Rose: 7/10, 51.86 s, 5.86 tr. b., 3.43 m/s

  60. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  61. TRIAL II. LA3, Black Rose: 3/6, 58.25 s, 24.25 tr. b., 2.99 m/s

  62. TRIAL I. LA3, Black Rose: Diskvalifikován

  63. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  64. TRIAL II. LA3, Black Rose: Diskvalifikován

  65. TRIAL I. LA3, Black Rose: Diskvalifikován

  66. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  67. TRIAL III. LA3, Black Rose: 4/10, 48.37 s, 13.37 tr. b., 3.72 m/s

  68. TRIAL II. LA3, Black Rose: 3/10, 57.84 s, 13.84 tr. b., 3.32 m/s

  69. TRIAL I. LA3, Black Rose: 8/10, 55.71 s, 18.71 tr. b., 3.02 m/s

  70. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  71. Agility Open, Black Rose: 4/17, 61.44 s, 18.44 tr. b., 3.06 m/s

  72. Agility Trial I, Black Rose: 4/6, 55.53 s, 6.53 tr. b., 3.33 m/s

  73. Agility Trial II, Black Rose: Diskvalifikován

  74. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  75. AGILITY L, Black Rose: 6/31, 51.47 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  76. JUMPING L, Black Rose: 5/31, 48.01 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  77. Zkoušky LA3, Black Rose: Diskvalifikován

  78. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  79. Agility open L, Black Rose: Diskvalifikován

  80. Agility Special kříženci L, Black Rose: 6/11, 57.62 s, 21.62 tr. b., 3.64 m/s

  81. Jumping open L, Black Rose: 12/20, 42.76 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  82. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  83. A3 - 1. LA3, Black Rose: Diskvalifikován

  84. A3 - 2. LA3, Black Rose: 6/13, 58.91 s, 12.91 tr. b., 3.4 m/s

  85. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  86. Zkouška, Black Rose: 2/3, 43.29 s, 8.29 tr. b., 3.74 m/s

  87. Zkouška II, Black Rose: 1/3, 55.68 s, 6.68 tr. b., 3.56 m/s

  88. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  89. CURRICULUM L, Black Rose: 24/39, 46.57 s, 12.57 tr. b., 4.23 m/s

  90. TRIAL II. LA3, Black Rose: 5/17, 63.89 s, 20.89 tr. b., 3.35 m/s

  91. TRIAL II. SA2, Ťapka: 7/13, 65.11 s, 25.11 tr. b., 2.76 m/s

  92. TRIAL I. LA3, Black Rose: Diskvalifikován

  93. TRIAL I. SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  94. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  95. 1.zkouška LA3, Black Rose: 1/11, 51.78 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  96. 2.zkouška LA3, Black Rose: 4/11, 52.1 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  97. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  98. Jumping A2+3, Black Rose: 5/18, 47.98 s, 6.98 tr. b., 4.13 m/s

  99. Zkouška 1 LA2, Black Rose: 2/6, 46.84 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  100. Zkouška 1 SA2, Ťapka: 9/12, 60.45 s, 23.45 tr. b., 3.09 m/s

  101. Zkouška 2 LA2, Black Rose: 2/6, 54.22 s, 14.22 tr. b., 3.63 m/s

  102. Zkouška 2 SA2, Ťapka: 4/12, 66.11 s, 26.11 tr. b., 2.98 m/s

  103. Zkouška II LA2, Black Rose: 5/10, 49.02 s, 9.2 tr. b., 3.75 m/s

  104. Zkouška I LA2, Black Rose: 2/10, 55.73 s, 20.73 tr. b., 3.23 m/s

  105. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  106. III. zkouška LA2, Black Rose: 1/11, 58.95 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  107. II. zkouška LA2, Black Rose: 3/12, 54.21 s, 10.21 tr. b., 3.8 m/s

  108. I. zkouška LA2, Black Rose: Diskvalifikován

  109. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  110. II. zkouška LA2, Black Rose: Diskvalifikován

  111. II. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  112. I. zkouška LA2, Black Rose: Diskvalifikován

  113. I. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  114. Jumping A2 + A3 L, Black Rose: Diskvalifikován

  115. Jumping A2 + A3 S, Ťapka: Diskvalifikován

  116. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  117. Agility LA neděle, Black Rose: 12/21, 49.37 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  118. Agility SA neděle, Ťapka: 14/23, 56.64 s, 5.64 tr. b., 3.32 m/s

  119. Jumping LA neděle, Black Rose: Diskvalifikován

  120. Jumping SA neděle, Ťapka: 12/23, 53.33 s, 6.33 tr. b., 3.39 m/s

  121. Zkouška LA2 neděle, Black Rose: 2/6, 53.33 s, 7.33 tr. b., 3.71 m/s

  122. Zkouška SA2 neděle, Ťapka: 3/6, 79.94 s, 43.94 tr. b., 2.48 m/s

  123. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  124. Agility L, Black Rose: 7/34, 49.53 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  125. Jumping L, Black Rose: 8/34, 32.14 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  126. Zkoušky LA2, Black Rose: 10/16, 46.8 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  127. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  128. AGILITY, Black Rose: 9/40, 51.79 s, 12.79 tr. b., 3.22 m/s

  129. JUMPING LA2, Black Rose: 4/17, 43.28 s, 11.28 tr. b., 3.44 m/s

  130. LA2, Black Rose: 12/17, 48.8 s, 18.8 tr. b., 3.2 m/s

  131. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  132. II. zkouška LA2, Black Rose: 2/18, 55.05 s, 18.05 tr. b., 3.38 m/s

  133. II. zkouška SA2, Ťapka: 2/6, 69.49 s, 32.49 tr. b., 2.68 m/s

  134. I. zkouška LA2, Black Rose: Diskvalifikován

  135. I. zkouška SA2, Ťapka: 2/6, 49.77 s, 8.77 tr. b., 3.23 m/s

  136. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  137. LA2/1 LA2, Black Rose: 14/24, 39.63 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  138. LA2/2 LA2, Black Rose: Diskvalifikován

  139. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  140. Zkouška, Black Rose: Diskvalifikován

  141. Zkouška II, Black Rose: Diskvalifikován

  142. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  143. Zkouska 1 SA2, Ťapka: 7/14, 56.5 s, 21.5 tr. b., 2.8 m/s

  144. Zkouska 2 SA2, Ťapka: 11/14, 55.02 s, 24.02 tr. b., 2.94 m/s

  145. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  146. Jumping S, Ťapka: 10/19, 44.96 s, 5.96 tr. b., 3.36 m/s

  147. zkouška 3 SA2, Ťapka: 3/9, 53.16 s, 7.16 tr. b., 3.25 m/s

  148. zkouška 4 SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  149. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 07. 05. 2017

  150. III. Zk LA2, Black Rose: 4/20, 52.04 s, 6.04 tr. b., 3.4 m/s

  151. II. Zk LA2, Black Rose: Diskvalifikován

  152. I. Zk LA2, Black Rose: Diskvalifikován

  153. Brno - Dvojzkoušky agility na Ostrově, 14. 08. 2016

  154. 1. Zk LA2, Black Rose: 4/14, 53.6 s, 13.6 tr. b., 3.45 m/s

  155. 1. Zk SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  156. 2. Zk LA2, Black Rose: 3/14, 52.0 s, 4.0 tr. b., 3.4 m/s

  157. 2. Zk SA2, Ťapka: 5/11, 67.68 s, 20.68 tr. b., 2.62 m/s

  158. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  159. 1. zkouška LA2, Black Rose: 5/20, 44.05 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  160. 1. zkouška SA2, Ťapka: 3/13, 50.17 s, 2.17 tr. b., 3.41 m/s

  161. 2. zkouška LA2, Black Rose: 1/20, 49.79 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  162. 2. zkouška SA2, Ťapka: 8/13, 56.2 s, 5.2 tr. b., 3.29 m/s

  163. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  164. Jumping, Black Rose: 12/37, 37.76 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  165. Zkouška, Black Rose: 8/17, 48.31 s, 22.31 tr. b., 3.21 m/s

  166. Zkouška II, Black Rose: 6/17, 47.16 s, 10.16 tr. b., 3.5 m/s

  167. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  168. Agility I, Black Rose: 2/16, 44.69 s, 6.69 tr. b., 3.56 m/s

  169. Agility II, Black Rose: 2/16, 40.14 s, 2.14 tr. b., 3.49 m/s

  170. TUNELIADA, Black Rose: 22/43, 28.23 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  171. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  172. Jumping Ne Large, Black Rose: Diskvalifikován

  173. Jumping So Large, Black Rose: Diskvalifikován

  174. LA2 Ne, Black Rose: Diskvalifikován

  175. LA2 So, Black Rose: 5/22, 42.96 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  176. Mistrovské Agility Large, Black Rose: 3/19, 55.15 s, 5.15 tr. b., 3.63 m/s

  177. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  178. agility L, Black Rose: Diskvalifikován

  179. jumping 1 L, Black Rose: 2/15, 51.72 s, 9.72 tr. b., 3.56 m/s

  180. jumping 2 L, Black Rose: Diskvalifikován

  181. zkouška 1 LA2, Black Rose: Diskvalifikován

  182. zkouška 2 LA2, Black Rose: 5/14, 51.46 s, 14.46 tr. b., 3.26 m/s

  183. zkouška Ne LA2, Black Rose: Diskvalifikován

  184. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  185. Agility open L, Black Rose: Diskvalifikován

  186. Jumping open L, Black Rose: Diskvalifikován

  187. Zkouška LA2, Black Rose: Diskvalifikován

  188. Brno - Jarní Brno, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  189. Agility LA sobota, Black Rose: Diskvalifikován

  190. Agility SA sobota, Ťapka: 3/11, 66.21 s, 33.21 tr. b., 2.39 m/s

  191. Jumping LA sobota, Black Rose: 2/14, 43.74 s, 6.74 tr. b., 3.68 m/s

  192. Jumping SA sobota, Ťapka: 2/11, 48.58 s, 6.58 tr. b., 3.31 m/s

  193. Zkouška LA2 sobota, Black Rose: 1/3, 51.79 s, 10.79 tr. b., 3.38 m/s

  194. Zkouška SA2 sobota, Ťapka: Diskvalifikován

  195. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  196. 5.prorubská, Black Rose: 8/15, 44.81 s, 22.81 tr. b., 2.83 m/s

  197. 6.prorubská, Black Rose: 10/15, 40.2 s, 20.2 tr. b., 2.99 m/s

  198. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  199. 3.prorubská, Black Rose: Diskvalifikován

  200. 4.prorubská, Black Rose: 4/25, 51.0 s, 11.0 tr. b., 3.49 m/s

  201. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  202. II.zkouška LA2, Black Rose: 4/14, 46.66 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  203. I.zkouška LA2, Black Rose: 3/14, 52.31 s, 6.31 tr. b., 3.48 m/s

  204. JUMPING L, Black Rose: 8/32, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  205. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  206. AGILITY L, Black Rose: 3/36, 42.8 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  207. JUMPING L, Black Rose: Diskvalifikován

  208. ZKOUŠKY LA2, Black Rose: 2/19, 41.22 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  209. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  210. Agility L, Black Rose: 8/39, 47.6 s, 6.6 tr. b., 3.84 m/s

  211. Jumping L, Black Rose: Diskvalifikován

  212. Zkouška LA2, Black Rose: 14/22, 53.48 s, 18.48 tr. b., 3.09 m/s

  213. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  214. AGILITY, Black Rose: 7/26, 50.17 s, 22.17 tr. b., 3.23 m/s

  215. AGILITY, Ťapka: 8/32, 50.93 s, 4.93 tr. b., 3.18 m/s

  216. JUMPING, Black Rose: 14/27, 37.98 s, 11.98 tr. b., 3.92 m/s

  217. JUMPING, Ťapka: 22/32, 46.43 s, 17.43 tr. b., 3.21 m/s

  218. LA2, Black Rose: Diskvalifikován

  219. SA2, Ťapka: 5/8, 53.1 s, 14.1 tr. b., 2.79 m/s

  220. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  221. Jumping, Black Rose: 11/21, 29.64 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  222. Zkouška, Black Rose: Diskvalifikován

  223. Zkouška II, Black Rose: Diskvalifikován

  224. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  225. Agi L, Black Rose: Diskvalifikován

  226. Agi S, Ťapka: 8/14, 69.59 s, 20.59 tr. b., 2.83 m/s

  227. Jump 1 L, Black Rose: 2/11, 27.57 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  228. Jump 1 S, Ťapka: 4/14, 34.45 s, 1.45 tr. b., 3.66 m/s

  229. Jump 2 L, Black Rose: 6/11, 32.8 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  230. Jump 2 S, Ťapka: 5/13, 35.23 s, 2.23 tr. b., 3.58 m/s

  231. Jump L, Black Rose: 2/15, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  232. Jump S, Ťapka: 11/14, 59.4 s, 31.4 tr. b., 2.53 m/s

  233. Zk 1 LA2, Black Rose: Diskvalifikován

  234. Zk 1 SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  235. Zk 2 LA2, Black Rose: 1/6, 48.99 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  236. Zk 2 SA2, Ťapka: 5/8, 56.29 s, 11.29 tr. b., 3.18 m/s

  237. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  238. II. zkouška LA2, Black Rose: Diskvalifikován

  239. II. zkouška SA2, Ťapka: 1/5, 51.11 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  240. I. zkouška LA2, Black Rose: Diskvalifikován

  241. I. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  242. Jumping L, Black Rose: Diskvalifikován

  243. Jumping S, Ťapka: 6/14, 55.96 s, 11.96 tr. b., 3.16 m/s

  244. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  245. 1. zkouška LA2, Black Rose: 21/32, 45.01 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  246. 1. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  247. 2. zkouška LA2, Black Rose: Diskvalifikován

  248. 2. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  249. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 30. 11. 2014

  250. Agility I, Black Rose: Diskvalifikován

  251. Agility II, Black Rose: 11/25, 45.95 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  252. Jumping 2+3, Black Rose: Diskvalifikován

  253. Litovel - Mladeč - CUP Nové Zámky, 18. 10. 2014

  254. II.zkouška LA1, Black Rose: 4/7, 40.86 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  255. II.zkouška SA1, Ťapka: 1/4, 43.76 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  256. I.zkouška LA1, Black Rose: Diskvalifikován

  257. I.zkouška SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  258. Jumping L, Black Rose: Diskvalifikován

  259. Jumping S, Ťapka: 6/16, 43.86 s, 0.86 tr. b., 3.37 m/s

  260. Brno - Podzimní Robinsonáda 2014, 06. 09. 2014

  261. Agility, Black Rose: Diskvalifikován

  262. Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  263. Jumping, Black Rose: Diskvalifikován

  264. Jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  265. LA1, Black Rose: 1/12, 30.54 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  266. SA1, Ťapka: 1/5, 34.41 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  267. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  268. AGILITY L, Black Rose: Diskvalifikován

  269. AGILITY S, Ťapka: Diskvalifikován

  270. JUMPING L, Black Rose: 11/39, 41.99 s, 7.99 tr. b., 3.64 m/s

  271. JUMPING S, Ťapka: Diskvalifikován

  272. ZKOUŠKA LA1, Black Rose: 5/14, 45.6 s, 5.6 tr. b., 3.25 m/s

  273. ZKOUŠKA SA1, Ťapka: 6/9, 52.11 s, 17.11 tr. b., 2.84 m/s

  274. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  275. Zkouška III. LA1, Black Rose: 4/16, 39.84 s, 0.0 tr. b., 3.14 m/s

  276. Zkouška III. SA1, Ťapka: 3/9, 40.94 s, 0.0 tr. b., 3.05 m/s

  277. Zkouška II. LA1, Black Rose: 4/16, 47.23 s, 5.0 tr. b., 3.18 m/s

  278. Zkouška II. SA1, Ťapka: 2/9, 45.0 s, 0.0 tr. b., 3.33 m/s

  279. Zkouška I. LA1, Black Rose: Diskvalifikován

  280. Zkouška I. SA1, Ťapka: 3/9, 52.49 s, 5.0 tr. b., 2.97 m/s

  281. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  282. (1) Kubíkův běh, Black Rose: 3/13, 41.17 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  283. (1) Kubíkův běh, Ťapka: 6/9, 46.29 s, 10.0 tr. b., 3.15 m/s

  284. (2) Ferpíkův běh, Black Rose: 6/13, 30.14 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  285. (2) Ferpíkův běh, Ťapka: 8/9, 33.24 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  286. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + Veterán hop, 29. 06. 2014

  287. Zkouška, Black Rose: 5/14, 46.78 s, 13.78 tr. b., 3.29 m/s

  288. Zkouška, Ťapka: Diskvalifikován

  289. Zkouška II, Ťapka: 4/8, 51.98 s, 11.98 tr. b., 3.1 m/s

  290. Zkouška II, Black Rose: 6/14, 49.74 s, 19.74 tr. b., 3.24 m/s

  291. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  292. Jumping L, Black Rose: 9/23, 37.79 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  293. Jumping S, Ťapka: 16/21, 56.52 s, 25.52 tr. b., 2.65 m/s

  294. Zkouška II LA1, Black Rose: 2/6, 59.62 s, 21.62 tr. b., 3.1 m/s

  295. Zkouška II SA1, Ťapka: 1/6, 56.51 s, 8.51 tr. b., 3.27 m/s

  296. Zkouška I LA1, Black Rose: 2/6, 46.47 s, 12.47 tr. b., 3.31 m/s

  297. Zkouška I SA1, Ťapka: 1/6, 48.24 s, 4.24 tr. b., 3.19 m/s

  298. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 19. 04. 2014

  299. II. LA1, Black Rose: 7/11, 41.44 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  300. II. SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  301. I. LA1, Black Rose: Diskvalifikován

  302. I. SA1, Ťapka: 1/7, 45.16 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  303. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  304. Zkouška A1 - II SA1, Ťapka: 3/14, 47.96 s, 0.0 tr. b., 3.11 m/s

  305. Zkouška A1 - I SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  306. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  307. SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  308. SA1 I., Ťapka: 6/18, 35.16 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  309. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  310. Agility S, Ťapka: 12/19, 51.22 s, 15.22 tr. b., 3.05 m/s

  311. Jumping S, Ťapka: Diskvalifikován

  312. Zkouška SA1, Ťapka: 2/5, 43.23 s, 9.23 tr. b., 3.31 m/s

  313. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  314. NE - Holdye Memorial Agility S, Ťapka: 19/27, 60.9 s, 24.9 tr. b., 2.91 m/s

  315. NE - Jumping S, Ťapka: Diskvalifikován

  316. NE - Zkoušky SA1, Ťapka: 1/6, 37.54 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  317. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  318. Agility jednotlivci LV, Samantha: 5/8, 50.11 s, 5.11 tr. b., 3.41 m/s

  319. Jumping jednotlivci LV, Samantha: 4/8, 41.36 s, 1.36 tr. b., 3.29 m/s

  320. Šumperk Temenice - Miacis cup, 09. 07. 2011 - 10. 07. 2011

  321. Agility II. LV, Samantha: Diskvalifikován

  322. Jumping II. LV, Samantha: 1/2, 40.16 s, 0.0 tr. b., 3.29 m/s

  323. Brno-Cacovice - Letní Robinsonáda 2011, 18. 06. 2011

  324. Agility Large, Samantha: Diskvalifikován

  325. Jumping Large, Samantha: 3/3, 62.19 s, 5.0 tr. b., 2.85 m/s

  326. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 04. 12. 2010

  327. Jumping LV, Samantha: Diskvalifikován

  328. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  329. Agility Veteráni LV, Samantha: 4/10, 39.79 s, 0.79 tr. b., 4.02 m/s

  330. Jumping Veteráni LV, Samantha: Diskvalifikován

  331. Sezemice - HOP SEM - HOP TAM, 23. 05. 2010

  332. AGILITY, Samantha: 6/36, 40.27 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  333. JUMPING, Samantha: 13/36, 34.83 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  334. LA3, Samantha: 1/2, 44.5 s, 2.5 tr. b., 3.46 m/s

  335. Cvičiště KK Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 15. 05. 2010 - 16. 05. 2010

  336. Jumping L, Samantha: 36/49, 34.32 s, 11.32 tr. b., 4.4 m/s

  337. Mistrovství kříženců L, Samantha: 8/16, 43.73 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  338. Brno - Robinsonáda na "Ostrově", 14. 06. 2008

  339. Jumping - L, Samantha: 9/27, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  340. Open Agility - L, Samantha: 15/28, 41.9 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  341. Zkouška - L A3, Samantha: Diskvalifikován