Cz En

048813

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Helena Chrastilová, ZKO Podhorka Česká Třebová

    Člen KA

Pes

  1. Ťapka, Kříženec

Výsledky

  1. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  2. Agility Vet. S: 3/4, 53.61 s, 5.0 tr. b., 3.25 m/s

  3. Jumping Vet. S: Diskvalifikován

  4. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  5. Veteráni agility S: 1/3, 41.85 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  6. Veteráni jumping S : 3/3, 48.03 s, 0.0 tr. b., 3.12 m/s

  7. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  8. AGILITY VETERÁNI: Diskvalifikován

  9. JUMPING VETERÁNI: 4/7, 41.71 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  10. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  11. Agility Trial I: 4/7, 57.97 s, 11.97 tr. b., 3.4 m/s

  12. Agility Trial II: Diskvalifikován

  13. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  14. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  15. 1.zkouška SA2: 1/5, 44.91 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  16. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  17. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  18. TRIAL II. SA2: 7/13, 65.11 s, 25.11 tr. b., 2.76 m/s

  19. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  20. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  21. Zkouška 1 SA2: 9/12, 60.45 s, 23.45 tr. b., 3.09 m/s

  22. Zkouška 2 SA2: 4/12, 66.11 s, 26.11 tr. b., 2.98 m/s

  23. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  24. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  25. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  26. Jumping A2 + A3 S: Diskvalifikován

  27. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  28. Agility SA neděle: 14/23, 56.64 s, 5.64 tr. b., 3.32 m/s

  29. Jumping SA neděle: 12/23, 53.33 s, 6.33 tr. b., 3.39 m/s

  30. Zkouška SA2 neděle: 3/6, 79.94 s, 43.94 tr. b., 2.48 m/s

  31. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  32. II. zkouška SA2: 2/6, 69.49 s, 32.49 tr. b., 2.68 m/s

  33. I. zkouška SA2: 2/6, 49.77 s, 8.77 tr. b., 3.23 m/s

  34. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  35. Zkouska 1 SA2: 7/14, 56.5 s, 21.5 tr. b., 2.8 m/s

  36. Zkouska 2 SA2: 11/14, 55.02 s, 24.02 tr. b., 2.94 m/s

  37. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  38. Jumping S: 10/19, 44.96 s, 5.96 tr. b., 3.36 m/s

  39. zkouška 3 SA2: 3/9, 53.16 s, 7.16 tr. b., 3.25 m/s

  40. zkouška 4 SA2: Diskvalifikován

  41. Brno - Dvojzkoušky agility na Ostrově, 14. 08. 2016

  42. 1. Zk SA2: Diskvalifikován

  43. 2. Zk SA2: 5/11, 67.68 s, 20.68 tr. b., 2.62 m/s

  44. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  45. 1. zkouška SA2: 3/13, 50.17 s, 2.17 tr. b., 3.41 m/s

  46. 2. zkouška SA2: 8/13, 56.2 s, 5.2 tr. b., 3.29 m/s

  47. Brno - Jarní Brno, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  48. Agility SA sobota: 3/11, 66.21 s, 33.21 tr. b., 2.39 m/s

  49. Jumping SA sobota: 2/11, 48.58 s, 6.58 tr. b., 3.31 m/s

  50. Zkouška SA2 sobota: Diskvalifikován

  51. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  52. AGILITY: 8/32, 50.93 s, 4.93 tr. b., 3.18 m/s

  53. JUMPING: 22/32, 46.43 s, 17.43 tr. b., 3.21 m/s

  54. SA2: 5/8, 53.1 s, 14.1 tr. b., 2.79 m/s

  55. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  56. Agi S: 8/14, 69.59 s, 20.59 tr. b., 2.83 m/s

  57. Jump 1 S: 4/14, 34.45 s, 1.45 tr. b., 3.66 m/s

  58. Jump 2 S: 5/13, 35.23 s, 2.23 tr. b., 3.58 m/s

  59. Jump S: 11/14, 59.4 s, 31.4 tr. b., 2.53 m/s

  60. Zk 1 SA2: Diskvalifikován

  61. Zk 2 SA2: 5/8, 56.29 s, 11.29 tr. b., 3.18 m/s

  62. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  63. II. zkouška SA2: 1/5, 51.11 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  64. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  65. Jumping S: 6/14, 55.96 s, 11.96 tr. b., 3.16 m/s

  66. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  67. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  68. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  69. Litovel - Mladeč - CUP Nové Zámky, 18. 10. 2014

  70. II.zkouška SA1: 1/4, 43.76 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  71. I.zkouška SA1: Diskvalifikován

  72. Jumping S: 6/16, 43.86 s, 0.86 tr. b., 3.37 m/s

  73. Brno - Podzimní Robinsonáda 2014, 06. 09. 2014

  74. Agility: Diskvalifikován

  75. Jumping: Diskvalifikován

  76. SA1: 1/5, 34.41 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  77. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  78. AGILITY S: Diskvalifikován

  79. JUMPING S: Diskvalifikován

  80. ZKOUŠKA SA1: 6/9, 52.11 s, 17.11 tr. b., 2.84 m/s

  81. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  82. Zkouška III. SA1: 3/9, 40.94 s, 0.0 tr. b., 3.05 m/s

  83. Zkouška II. SA1: 2/9, 45.0 s, 0.0 tr. b., 3.33 m/s

  84. Zkouška I. SA1: 3/9, 52.49 s, 5.0 tr. b., 2.97 m/s

  85. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  86. (1) Kubíkův běh: 6/9, 46.29 s, 10.0 tr. b., 3.15 m/s

  87. (2) Ferpíkův běh: 8/9, 33.24 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  88. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + Veterán hop, 29. 06. 2014

  89. Zkouška: Diskvalifikován

  90. Zkouška II: 4/8, 51.98 s, 11.98 tr. b., 3.1 m/s

  91. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  92. Jumping S: 16/21, 56.52 s, 25.52 tr. b., 2.65 m/s

  93. Zkouška II SA1: 1/6, 56.51 s, 8.51 tr. b., 3.27 m/s

  94. Zkouška I SA1: 1/6, 48.24 s, 4.24 tr. b., 3.19 m/s

  95. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 19. 04. 2014

  96. II. SA1: Diskvalifikován

  97. I. SA1: 1/7, 45.16 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  98. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  99. Zkouška A1 - II SA1: 3/14, 47.96 s, 0.0 tr. b., 3.11 m/s

  100. Zkouška A1 - I SA1: Diskvalifikován

  101. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  102. SA1: Diskvalifikován

  103. SA1 I.: 6/18, 35.16 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  104. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  105. Agility S: 12/19, 51.22 s, 15.22 tr. b., 3.05 m/s

  106. Jumping S: Diskvalifikován

  107. Zkouška SA1: 2/5, 43.23 s, 9.23 tr. b., 3.31 m/s

  108. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  109. NE - Holdye Memorial Agility S: 19/27, 60.9 s, 24.9 tr. b., 2.91 m/s

  110. NE - Jumping S: Diskvalifikován

  111. NE - Zkoušky SA1: 1/6, 37.54 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s