Cz En

3. Jumping L

  1. Datum: 01. 03. 2020
  2. Závod: Mikulov - Písečné jumpy s JK Animals
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Mayrhofer Sandra Vinny / Vinny Heustadlwasser 0 0 0.0 0.0 30.05 5.59
2 069816 Michaela Hadačová Sebastian 0 0 0.0 0.0 31.62 5.31
3 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 1 0 0.0 5.0 28.6 5.87
4 Hanzlová Greta Lua 1 0 0.0 5.0 33.31 5.04
5 041414 Barbora Čechlovská A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 1 0.0 5.0 39.09 4.3
6 073419 Veronika Kučeriková Audi Biaggi Koltije 1 0 0.06 5.06 42.06 3.99
7 081618 Lenka Horáková Belmondo Yaless Blue 0 1 0.96 5.96 42.96 3.91
8 Neumann Peter Leia / Bahiya Leia Dark Side Legion 1 1 0.0 10.0 33.83 4.97
DIS Lovásová Simona Nana / Nana DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037018 Kateřina Baštová Tea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025116 Michaela Tejčková Blue Devil Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kadlecova Natália Joy / Jolly Joy Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 096715 Lucie Jordánová Dasty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055419 Martina Šťávová Claim To Fame Zip Zap DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Fedorová Viera Freyr / Just Perfect Quick angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066019 Darja Caletková Fidorka Jantárová hviezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093119 Andrea Malíková Conny Na Skalském kopci DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088619 Klára Cholastová Aqua Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033119 Dušan Buček Sid DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083118 Aneta Hrdličková Diamond Akira Z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047315 Andrea Hudečková Amazing Future Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066619 Evžen Tikovský Provence Krásná Louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003316 Michal Kotek Duramman Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057118 Irena Vokrojová Gryf DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS