Martina Šťávová

  1. Číslo: 003229
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 20. 01. 2016
  5. Členem KA do: 31. 12. 2024
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 034511 (L), Aron Ze Šlapanovské stráně

    Arrow_down
  2. 073614 (L), Ayra Ergens Moravia

    Arrow_down
  3. 055419 (L), Claim To Fame Zip Zap

    Arrow_down

Výsledky

  1. Třebíč - Dvojzkoušky + A0 + Complex dog CUP 1/5, 07. 04. 2024

  2. 1. Zkouška LA3, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška LA3, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  4. Třebíč - RokiJ Double 01, 31. 03. 2024

  5. Zkouška A3 - II L, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  6. Zkouška A3 - I L, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  7. Tis u Havlíčkova Brodu - AgiRevoluce v Tisu, 16. 09. 2023

  8. Agility Open L, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  9. Jumping Open L, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  10. Zkouška LA3, Claim To Fame Zip Zap: 1/2, 52.5 s, 14.5 tr. b., 3.89 m/s

  11. Třešť - Ztřeštěnec - jumpingy, 19. 08. 2023

  12. Jumping 1 L, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  13. Jumping 2 L, Claim To Fame Zip Zap: 1/19, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  14. Jumping 3 L, Claim To Fame Zip Zap: 1/19, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  15. Třebíč - Polštářkobraní + A0, 22. 07. 2023

  16. Agility L, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  17. Jumping L, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  18. Zkouška L A3, Claim To Fame Zip Zap: 3/5, 36.52 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  19. Třešť - Ztřeštěnky - trojzkoušky, 06. 05. 2023

  20. 1. zkouška LA3, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  21. Třebíč - Mini velikonoční dvojzkoušky, 09. 04. 2023

  22. Zkouška 1 LA2, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  23. Zkouška 2 LA2, Claim To Fame Zip Zap: 1/10, 43.33 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  24. Brno - Dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 25. 03. 2023

  25. 1. Zkouška A2 L, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  26. 2. Zkouška A2 L, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  27. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  28. Agility 1 - Large, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  29. Agility 2 - Large, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  30. Jumping 1 - Large, Claim To Fame Zip Zap: 11/36, 24.29 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  31. Jumping 2 - Large, Claim To Fame Zip Zap: 7/36, 22.55 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  32. Brno - Dogfitness.cz jumpingy + A0, 26. 11. 2022

  33. 1. jumping open L, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  34. 2. jumping open L, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  35. 3. jumping open L, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  36. Sedlec u Mikulova - PINK dvojzkoušky s Cibulkou, 29. 10. 2022

  37. 1. Zkouška LA2, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška LA2, Claim To Fame Zip Zap: 5/14, 42.86 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  39. Třešť - Ztřeštěnec 2022, 20. 08. 2022

  40. Jumping 1 L, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  41. Jumping 2 L, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  42. Jumping 3 L, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  43. Třebíč - MINI a PARA dvojzkoušky, 29. 07. 2022

  44. Zkouška ML2-1.zkouška, Claim To Fame Zip Zap: 1/2, 41.91 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  45. Zkouška ML2-2.zkouška, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  46. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 24. 07. 2022

  47. I. Zkouška MLA2, Claim To Fame Zip Zap: 2/8, 44.96 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  48. lll. Zkouška MLA2, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  49. ll. Zkouška MLA2, Claim To Fame Zip Zap: 3/8, 38.88 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  50. Třešť - K.A.T. Cup 2022, 28. 05. 2022 - 29. 05. 2022

  51. Agility ML sobota, Claim To Fame Zip Zap: 2/6, 50.68 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  52. Jumping ML sobota, Claim To Fame Zip Zap: 2/6, 32.74 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  53. Zkouška MLA2 sobota, Claim To Fame Zip Zap: 1/1, 35.88 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  54. Tis u Havlíčkova Brodu - Jarní AgiFestival - Dvojzkoušky, 01. 05. 2022

  55. Zkouška MLA2, Claim To Fame Zip Zap: 1/2, 49.39 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  56. 2.Zkouška MLA2, Claim To Fame Zip Zap: 1/2, 43.16 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  57. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  58. 1.zkouška MLA2, Claim To Fame Zip Zap: 2/7, 42.83 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  59. 2.zkouška MLA2, Claim To Fame Zip Zap: 2/7, 40.87 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  60. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  61. 1.zkouška MLA2, Claim To Fame Zip Zap: 4/8, 38.51 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  62. 2.zkouška MLA2, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  63. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  64. Czech Imp Jump MiniLarge, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  65. Jumping 1 - MiniLarge, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  66. Jumping 2 - MiniLarge, Claim To Fame Zip Zap: 7/19, 46.3 s, 9.3 tr. b., 4.34 m/s

  67. Třebíč - Dvojzkoušky, 16. 10. 2021

  68. II. Zkouška MLA2, Claim To Fame Zip Zap: 1/3, 36.62 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  69. I. Zkouška MLA2, Claim To Fame Zip Zap: 1/3, 37.18 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  70. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  71. Agility Open ML, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  72. Jumping Open ML, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  73. Zkouška MLA2, Claim To Fame Zip Zap: 1/2, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  74. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 26. 09. 2021

  75. 1. Zkouška MLA2, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  76. 2. Zkouška MLA2, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  77. 3. Zkouška MLA2, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  78. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  79. 1.zkouška MLA2, Claim To Fame Zip Zap: 4/8, 39.58 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  80. 2.zkouška MLA2, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  81. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  82. Agility ML, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  83. Jumping ML , Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  84. Zkouška MLA2, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  85. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  86. Druhá zkouška MLA2, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  87. První zkouška MLA2, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  88. Třetí zkouška MLA2, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  89. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  90. 1. zkouška MLA2 SO, Claim To Fame Zip Zap: 1/1, 36.74 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  91. 2. zkouška MLA2 SO, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  92. 3. zkouška MLA2 SO, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  93. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  94. Agility ML, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  95. Jumping ML, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  96. Zkouška MLA1, Claim To Fame Zip Zap: 1/2, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  97. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  98. 1. Zkouška LA1, Claim To Fame Zip Zap: 1/10, 28.06 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  99. 2. Zkouška LA1, Claim To Fame Zip Zap: 1/10, 34.07 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  100. 3. Zkouška LA1, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  101. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  102. Druhá MLA1, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  103. První MLA1 , Claim To Fame Zip Zap: 1/2, 31.06 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  104. Třetí MLA1, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  105. Třebíč - Ber duozkoušky, 07. 06. 2020

  106. 1. Zkouška MLA1, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  107. 2. Zkouška MLA1, Claim To Fame Zip Zap: 1/2, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  108. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  109. Canviťácký Jumping ML, Claim To Fame Zip Zap: 7/11, 42.06 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  110. Husse Jumping ML, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  111. Stávečkovo jumping ML, Claim To Fame Zip Zap: 4/11, 24.32 s, 0.0 tr. b., 6.62 m/s

  112. Mikulov - Písečné jumpy s JK Animals, 01. 03. 2020

  113. 1. Jumping L, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  114. 2. Jumping L, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  115. 3. Jumping L, Claim To Fame Zip Zap: Diskvalifikován

  116. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  117. Zkouška, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  118. Zkouška II, Ayra Ergens Moravia: 3/7, 39.17 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  119. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  120. Agility sobota, Ayra Ergens Moravia: 13/22, 38.58 s, 25.0 tr. b., 4.25 m/s

  121. A2L sobota, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  122. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  123. AGILITY, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  124. LA2, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  125. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  126. Agility L, Ayra Ergens Moravia: 17/36, 58.43 s, 12.43 tr. b., 3.46 m/s

  127. Jumping L, Ayra Ergens Moravia: 17/36, 32.54 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  128. Zkouška LA2, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  129. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  130. AGILITY, Ayra Ergens Moravia: 5/19, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  131. JUMPING, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  132. LA2, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  133. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  134. A2 - 1. LA2, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  135. A2 - 2. LA2, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  136. Moravské Budějovice - Moravskobudějovická rozcvička - dvojzkoušky, 23. 06. 2018

  137. 1. Zkouška LA2, Ayra Ergens Moravia: 6/9, 47.29 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  138. 2. Zkouška LA2, Ayra Ergens Moravia: 7/9, 37.83 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  139. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  140. LA1, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  141. LA1 II, Ayra Ergens Moravia: 3/11, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  142. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  143. agility LA, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  144. jumping LA, Ayra Ergens Moravia: 7/16, 32.63 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  145. zkouška LA1, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  146. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  147. 1. Zkouška LA1, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  148. 2. Zkouška LA1, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  149. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  150. Agility LA, Ayra Ergens Moravia: 14/28, 57.17 s, 20.0 tr. b., 3.5 m/s

  151. Jumping LA, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  152. Zkouška LA1, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  153. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky, 22. 10. 2017

  154. Zkouška 1 - LA1, Ayra Ergens Moravia: 4/14, 31.35 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  155. Zkouška 2 - LA1, Ayra Ergens Moravia: 10/14, 28.05 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  156. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 07. 10. 2017

  157. 1. Zk LA1, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  158. 2. Zk LA1, Ayra Ergens Moravia: 4/9, 39.63 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  159. 3. Zk LA1, Ayra Ergens Moravia: 3/9, 52.86 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  160. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  161. Zkouška, Ayra Ergens Moravia: 10/14, 39.35 s, 25.0 tr. b., 3.71 m/s

  162. Zkouška II, Ayra Ergens Moravia: 6/14, 33.54 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  163. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  164. AGILITY, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  165. JUMPING, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  166. LA1, Ayra Ergens Moravia: 4/7, 47.61 s, 23.61 tr. b., 3.32 m/s

  167. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  168. LA1, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  169. LA1 II, Ayra Ergens Moravia: 5/13, 37.86 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  170. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  171. LA I, Ayra Ergens Moravia: 4/10, 28.1 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  172. LA II, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  173. LA III, Ayra Ergens Moravia: 4/10, 3.58 s, 20.0 tr. b., 39.11 m/s

  174. Brno - Brněnský drak, 17. 07. 2016

  175. Agility Large, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  176. Zk LA1, Ayra Ergens Moravia: 9/15, 46.73 s, 26.73 tr. b., 2.65 m/s

  177. Sedlec u Mikulova - Sváteční 4 - zkoušky, 06. 07. 2016

  178. 1. Zk LA1, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  179. 2. Zk LA1, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  180. 3. Zk LA1, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  181. 4. Zk LA1, Ayra Ergens Moravia: 2/6, 30.92 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  182. Třešť - zTřeštěnec - včetně kategorie XS, 18. 06. 2016

  183. Agility, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  184. Jumping, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  185. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 07. 05. 2016

  186. AGILITY, Ayra Ergens Moravia: 2/23, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  187. JUMPING, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  188. LA1, Ayra Ergens Moravia: 2/8, 34.17 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  189. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  190. AGILITY, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  191. JUMPING, Ayra Ergens Moravia: 27/49, 29.0 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  192. Zkoušky LA1, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  193. Mikulov - Podpálavská drkotačka s JK Animals, 27. 02. 2016

  194. Jumping L, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  195. Zk LA1, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  196. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  197. Agility L - sobota L, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  198. Jumping L - sobota L, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  199. LA1- sobota LA1, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  200. Třebíč - Podzimky zkoušky, 26. 09. 2015

  201. LA1 - druhá, Ayra Ergens Moravia: 9/15, 31.94 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  202. LA1 - první, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  203. LA1 - třetí, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  204. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  205. Agility Open L, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  206. Jump Open L, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  207. Zkouška I LA1, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  208. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 16. 05. 2015

  209. Zk 1, Ayra Ergens Moravia: 11/21, 26.41 s, 15.0 tr. b., 5.04 m/s

  210. Zk 2, Ayra Ergens Moravia: 10/21, 33.59 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  211. Zk 3, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  212. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den II 2015, 12. 04. 2015

  213. LA1 II LA1, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  214. LA1 I LA1, Ayra Ergens Moravia: Diskvalifikován

  215. Třešť - Závody agility, 25. 08. 2012

  216. AGILITY, Aron Ze Šlapanovské stráně: Diskvalifikován

  217. JUMPING, Aron Ze Šlapanovské stráně: 9/20, 51.65 s, 13.65 tr. b., 2.61 m/s

  218. LA2, Aron Ze Šlapanovské stráně: 5/8, 79.0 s, 36.0 tr. b., 2.19 m/s

  219. Třešť - Závody agility, 02. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  220. AGILITY, Aron Ze Šlapanovské stráně: Diskvalifikován

  221. AGILITY, Aron Ze Šlapanovské stráně: Diskvalifikován

  222. JUMPING, Aron Ze Šlapanovské stráně: 4/20, 50.4 s, 11.4 tr. b., 2.9 m/s

  223. JUMPING, Aron Ze Šlapanovské stráně: Diskvalifikován

  224. LA1, Aron Ze Šlapanovské stráně: 3/7, 60.6 s, 12.6 tr. b., 2.38 m/s

  225. LA1, Aron Ze Šlapanovské stráně: Diskvalifikován

  226. Třebíč - Velikonoční beránek, 09. 04. 2012

  227. AGILITY, Aron Ze Šlapanovské stráně: Diskvalifikován

  228. JUMPING, Aron Ze Šlapanovské stráně: Diskvalifikován

  229. LA1, Aron Ze Šlapanovské stráně: Diskvalifikován

  230. České Budějovice - O budějovickou tlapku - TRÁVA, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  231. Jumping 1 L, Aron Ze Šlapanovské stráně: 13/34, 62.94 s, 35.94 tr. b., 2.29 m/s

  232. LA1 LA1, Aron Ze Šlapanovské stráně: 4/16, 51.21 s, 5.21 tr. b., 2.75 m/s

  233. České Budějovice - Říjnové čtyřzkoušky, 22. 10. 2011 - 23. 10. 2011

  234. NE-LA1-1 LA1, Aron Ze Šlapanovské stráně: 3/18, 40.06 s, 9.06 tr. b., 3.1 m/s

  235. NE-LA1-2 LA1, Aron Ze Šlapanovské stráně: 5/18, 40.19 s, 14.19 tr. b., 3.28 m/s

  236. SO-LA1-1 LA1, Aron Ze Šlapanovské stráně: 3/20, 36.56 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  237. SO-LA1-2 LA1, Aron Ze Šlapanovské stráně: 9/20, 49.66 s, 17.66 tr. b., 2.86 m/s

  238. Třešť - Šiškobraní, 27. 08. 2011

  239. AGILITY, Aron Ze Šlapanovské stráně: 11/22, 64.07 s, 24.07 tr. b., 2.68 m/s

  240. JUMPING, Aron Ze Šlapanovské stráně: 9/22, 61.65 s, 21.65 tr. b., 3.0 m/s

  241. LA1, Aron Ze Šlapanovské stráně: 2/9, 39.44 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  242. LA1 II, Aron Ze Šlapanovské stráně: Diskvalifikován

  243. Brno - Intercanis agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  244. Agility neděle L, Aron Ze Šlapanovské stráně: 4/10, 58.0 s, 15.0 tr. b., 2.81 m/s

  245. Jumping neděle L, Aron Ze Šlapanovské stráně: Diskvalifikován

  246. LA1neděle LA1, Aron Ze Šlapanovské stráně: 3/5, 86.12 s, 42.12 tr. b., 2.02 m/s