Cz En

066019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Darja Caletková, Psí škola "Na ostrově" Brno

    Člen KA

Pes

  1. Fidorka Jantárová hviezda, Kolie krátkosrstá

Výsledky

  1. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 19. 09. 2020

  2. 1. Zkouška LA2: 2/12, 50.7 s, 7.7 tr. b., 3.59 m/s

  3. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  4. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  5. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  6. Agility L: 4/12, 50.36 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  7. Jumping L: Diskvalifikován

  8. Zkouška LA2: 1/6, 42.92 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  9. Brno - Dvojzkoušky agility, 08. 08. 2020

  10. 1. Zkouška LA2: 4/14, 45.83 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  11. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  12. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  13. Agility: Diskvalifikován

  14. Jumping L2: Diskvalifikován

  15. Zkouška L2: 2/8, 48.87 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  16. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  17. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  18. 2. Zkouška LA2: 12/17, 53.19 s, 12.19 tr. b., 3.57 m/s

  19. 3. Zkouška LA2: 13/16, 62.28 s, 16.28 tr. b., 3.05 m/s

  20. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  21. Agility L neděle : Diskvalifikován

  22. Agility L sobota: 9/15, 54.49 s, 17.49 tr. b., 3.27 m/s

  23. Jumping L neděle: 7/15, 41.86 s, 13.86 tr. b., 3.54 m/s

  24. Jumping L sobota: 8/15, 52.46 s, 19.46 tr. b., 3.28 m/s

  25. Zkouška LA2 neděle: Diskvalifikován

  26. Zkouška LA2 sobota: Diskvalifikován

  27. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  28. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  29. 2. Zkouška LA2: 3/9, 63.21 s, 12.21 tr. b., 3.34 m/s

  30. Mikulov - Písečné jumpy s JK Animals, 01. 03. 2020

  31. 1. Jumping L: 7/29, 23.96 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  32. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  33. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  34. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  35. Agility LA: Diskvalifikován

  36. Jumping LA: Diskvalifikován

  37. Zkouška LA1: 1/9, 40.9 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  38. Střítež u Třebíče - Halové dvojzkoušky Třebíč, 26. 01. 2020

  39. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  41. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  42. Agility L: Diskvalifikován

  43. Jumping L: Diskvalifikován

  44. Zkouška LA1: 1/8, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  45. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  46. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  47. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  48. Zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  49. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  50. ZkA I: 2/16, 41.16 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  51. ZkA II: 2/16, 38.99 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  52. ZkA III: 2/16, 41.35 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  53. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  54. Agility I: 7/12, 53.38 s, 11.38 tr. b., 3.78 m/s

  55. FINAL: Diskvalifikován

  56. Jumping I: 2/12, 43.27 s, 3.27 tr. b., 4.21 m/s

  57. Jumping II: Diskvalifikován

  58. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  59. TRIAL I.: Diskvalifikován

  60. TRIAL II.: 4/14, 52.47 s, 5.0 tr. b., 3.05 m/s

  61. TRIAL III.: 3/14, 44.88 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s